ANKETA: Jaký je váš "dlouhovlasý cíl"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 85, 86, 87  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8059530a9260918ce59904915d3dd9a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakdlouhé vlasy chcete aby vám narostly?
po/pod ramena
0%
 0%  [ 4 ]
po/pod lopatky
4%
 4%  [ 19 ]
do půl zad
11%
 11%  [ 48 ]
do/k/ pasu
38%
 38%  [ 156 ]
po/pod zadek
36%
 36%  [ 148 ]
po kolena a delší
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 404

Autor Zpráva
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 10:09 pm    Předmět: Citovat

Já jsem nosila od mala vlasy v délce na lopatky. Teprve až po základce mě to jaksi chytlo, a nechávám je růst. Smile Zatím je mám tak.... 10cm nad pas. Nevím, kam až porostou, mohly by být ještě trochu hustší Sad Byla bych ráda, kdyby mi narostly alespoň jako Ještěrce ( i když nevím, jak je má momentálně dlouhé, prý však dost. Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:43 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Je pravda,že pro chlapa jsou změnou spíš ty dlouhé vlasy.A živě si vzpomínám jaký to bylo se ráno probudit a jediný co udělat tak si ty vlasy přejet rukou a to jenom pro ten pocit.Ale já se přiznám,že i kdyby měla ženská sebelepší postavu a tvář tak s ježkem by se mně nelíbila.A i když třeba jo tak bych na to musel furt myslet.

Byla jsem předevčirem na koncertu a hrála tam na elektrické housle slečna s kraťounkými vlasy. měla taková milý obličejík a hrozně jí to slušelo. Fakt se to k ní moc hodilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 4:28 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Je pravda,že pro chlapa jsou změnou spíš ty dlouhé vlasy.A živě si vzpomínám jaký to bylo se ráno probudit a jediný co udělat tak si ty vlasy přejet rukou a to jenom pro ten pocit.Ale já se přiznám,že i kdyby měla ženská sebelepší postavu a tvář tak s ježkem by se mně nelíbila.A i když třeba jo tak bych na to musel furt myslet.
Já tím myslel vyloženě vyholenou palicu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:12 pm    Předmět: Citovat

[quote="Kafin"]
Kafin napsal:
Já tím myslel vyloženě vyholenou palicu.

No ale to jsou přece ty úžasné plešaté ženy, kterým sluší náušnice! No dobře, přestanu tady šířit podvratné filozofie. Long hair rulez!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 12:36 am    Předmět: Citovat

K ženě patří určitě dlouhé vlasy. Nemusí být sice pod zadek, ale dlouhé. Mě osobně tedy takové dlouhé vlasy (pod zadek) fascinují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 9:12 am    Předmět: Citovat

...takové vlasy po boky..o tom už pár let sním.. a to stříhám sama, takže snad se to i podaří...ale jak se znám, až budou dosahovat tam, kam chci, opět se mi to bdue zdát nějaké krátké Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 2:21 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
...takové vlasy po boky..o tom už pár let sním.. a to stříhám sama, takže snad se to i podaří...ale jak se znám, až budou dosahovat tam, kam chci, opět se mi to bdue zdát nějaké krátké Laughing

No lepší tak než když by se ti potom zdály moc dlouhé a ostříhala bys je Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 10:32 pm    Předmět: Citovat

Když jsem byla malá, tak jsem MUSELA Exclamation chodit ostříhaná úplně na kratičko, nevím, proč na tom maminka trvala, docela mě to štvalo. Delší vlasy jsem si nechala růst až na střední, to byla taková ta blbá moda-okolo uší vylupaný na 0,5 cm a vzadu dlouhé Confused , pak jsem měla střídavě delší, krátký, delší, krátký... chtěla bych je aspoň pod lopatky, pokud teda vyrostou a nepotká mě zas nějaká nehoda s padáním vlasů Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 3:51 pm    Předmět: Citovat

To já jsem si před chvíli prohlížela fotky ze čtvrté a páté třídy, kdy jsem měla vlasy pod zadek! Jestli seženu skener, tak je sem dám. Na základce jsem s tím ale byla za exota a docela mě to štvalo. Jsem se zas nesměla ostříhat! To jsou prostě maminky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 4:10 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
To já jsem si před chvíli prohlížela fotky ze čtvrté a páté třídy, kdy jsem měla vlasy pod zadek! Jestli seženu skener, tak je sem dám. Na základce jsem s tím ale byla za exota a docela mě to štvalo. Jsem se zas nesměla ostříhat! To jsou prostě maminky.


to je zvalstni, jak se ty maminky lisi:-) ja sem do 5. tridy mela uplne kratke vlasy a douhy sem mela zakazany, ze je s tim moc prace:) A me to jako malou jednou nejak nastvalo a vsechny svoje panenky jsem ostrihala na kratko.... Asi abych se necitila proti nim menecenna....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 85, 86, 87  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.