Kouty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a06dd7bb6fb975a2cd69e2fca8172067Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

Ilonko, tak to je hodně smutné, co Ti ta spolužačka řekla, tenhle pubertální věk je strašný, člověk se o sobě dozví hrozné věci, navíc ještě většinou, co není pravda Sad Spíš to asi bude závist, i v případě Káti. Nedokáži pochopit tuhlle, vesměs holčičí vlastnost. Snad jedna z nejhorších, co existuje :-/

Jinak jsem hodila do profilu fotku, kde je ten kout docela vidět Very Happy Opravdu velice málo človíčků má dokonalou vlasovou linii, vždycky na to koukám a hledám Laughing a všimla jsem si, že většinou světlovlasí lidé jich mají vlasů na vrchu hlavy velice málo, ale možná je to jen dojem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Ilonko, tak to je hodně smutné, co Ti ta spolužačka řekla, tenhle pubertální věk je strašný, člověk se o sobě dozví hrozné věci, navíc ještě většinou, co není pravda Sad Spíš to asi bude závist, i v případě Káti. Nedokáži pochopit tuhlle, vesměs holčičí vlastnost. Snad jedna z nejhorších, co existuje :-/

Jinak jsem hodila do profilu fotku, kde je ten kout docela vidět Very Happy Opravdu velice málo človíčků má dokonalou vlasovou linii, vždycky na to koukám a hledám Laughing a všimla jsem si, že většinou světlovlasí lidé jich mají vlasů na vrchu hlavy velice málo, ale možná je to jen dojem.


Som sice chlap,ale neda mi neodpovedat.ja mam podobne,teda ten isty problem.Tiez mam kuty.Mam ich po otcovi.No zda sa mi,ze vlasy na nich neubudaju,ba ani nepribudaju.Teda aspon zatial som si toho nevsimol.Vies,ze aj ja som si vsimol,ze vacsinou svetlovlasi maju vpredu menej vlasov ako vzadu??To si vsimam hlavne na sebe.Cim to je...Kolkokrat si zelam,ze by som mal hustu ciernu hrivu...Ba dokonca som si nasiel vzadu taky moc moc svetly pramienok...Co uz...To je asi osud nas svetlovlasych... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

Někde jsem četla, že světlovlasí mají víc vlasů než tmavovlasí, jenže mají ty vlasy hrozně teňoučké, tak to pak dělá dojem, že jich mají málo. Na vrchu hlavy to pak asi musí jít hodně znát. Navíc tenké vlasy se snadněji ničí, splihavají a podobně, ale kdoví, co za tím vlastně je. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Někde jsem četla, že světlovlasí mají víc vlasů než tmavovlasí, jenže mají ty vlasy hrozně teňoučké, tak to pak dělá dojem, že jich mají málo. Na vrchu hlavy to pak asi musí jít hodně znát. Navíc tenké vlasy se snadněji ničí, splihavají a podobně, ale kdoví, co za tím vlastně je. Sad


S tou jemnostou je to pravda.Treba na nich pouzivat asi lahke sampony a olejove zabaly.Sampony by mali byt bez silikonov.Ja momentalne uzivam ten Alpecin C1,mozno si to uz tu niekde citala.Je dobry,mam po nom silnejsie vlasy a prijemne chladi pokozku hlavy.A ako olej pouzivam olivovy olej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

Kathory, to víš, já to mám docela načtené. Čas od času mi totiž vypadávají vlasy opravdu hodně, mám to po mamce (které též padají, celý život, ale pořád je na hlavě má) a já se pak trápím a pomalu už vybírám paruku a taky si hledám na internetu rady a tipy. Byla jsem i u pár kožních a některé ty vodičky si hlavu patlala, takže se vyznám, no. Very Happy S HA más pravdu, já ji začala brát právě kvůli vlasům a kvůli akné, akné zmizelo, problémy s vlasy tak napůl, a po vysazení jsem měla padání i akné zpátky. Plus rozhozený cyklus. Takže už bych ji znovu určitě nebrala.
Proč vlasy nejrychleji řídnou na vršku hlavy? Existuje víc teorií: jedna z nich je, že zatímco vzadu na hlavě jsou vlasové cibulky méně citlivé na testosteron, tak nahoře na hlavě jsou citlivé víc. Proto mužům po transplantaci vlasů "zezadu dopředu" pak už vlasy nepadají. Podle další teorie je kůže nahoře na hlavě hůř prokrvená, protože tam nejsou svaly, tudíž se nehýbe a k vlasům se hůř dostávají živiny. ... Ono je to ale asi jedno. Nejdůležitější je smířit se s vlásky takovými jaké máme, třeba se snaži jim trochu pomoci, ale nestresovat se kvůli nim. Za to přeci jenom nestojí... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

to sem prostě musim napsat.... včera jsem byl na v Praze na Zličíně v metropoli v kině a u nějakýho toho občerstvení tam prodával takovej dlouhovlasej blonďák (max 20let )a měl načesaný vlasy "dozadu" a sepnutý do culíku a měl snad ještě větší kouty než já (chudák, zároveň mi ho bylo líto) a vůbec je nemaskoval a vypadalo to strašně.... no neodpustil jsem si mu to říct, že to nevypadá zrovna nejlíp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Mě se vysoké čelo a kouty na pánech strašně, ale stráááášně líbí. Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 6:04 pm    Předmět: Citovat

Abych řekla pravdu, tak mě se kouty na mužích líbí, jsou důkazem toho, že je to opravdu chlap se vším všudy Very Happy U žen mi to přijde strašně odpudivé, protože u nich je to zas důkazem toho, že něco nefunguje správně.

Dlouhovlasé muže s kouty rozhodně neodsuzuji, naopak, vážím si jich proto, že narozdíl od většiny to neberou jako nedostatek, ale prostě jako jejich součást. A to je myslím si dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

to Kathory: to sem asi se vším všudy Laughing , já proti těm koutum u chlapů nic nemám a u holek už vůbec, každej je prostě takovej jak mu to příroda a geny nadělily, ale to byste ho prostě museli vidět, vlasy měl hezký, ale prostě to vypadalo zvláštně jak to měl načesaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

tak já má třeba vlasy na čele jakoby do špičky, takže nějaké kouty mám taky, ale nijak se nezvětšují a mám je odjakživa, takže mě to vůbec netrápí... ale vlasy úplně sčesaný dozadu nenosím, pořád mám nějakou pěšinku, i když mám culík, takže to povětšinou není ani moc vidět. Ale i kdyby bylo... mě to neva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.