Kouty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7d8f847a5a31a6a8342ac9081b080f8bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem ještě na ženských kouty neviděla, možná proto nedokážu soudit, ale pokud je nějaká dáma má, tak ji to určitě trápí (pokud jde o extrém) a buď to má tak od přírody, nebo není něco v pořádku. V každém případě nutno podotknout, že vlasy nejsou v životě to nejdůležitější pod sluncem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
to sem prostě musim napsat.... včera jsem byl na v Praze na Zličíně v metropoli v kině a u nějakýho toho občerstvení tam prodával takovej dlouhovlasej blonďák (max 20let )a měl načesaný vlasy "dozadu" a sepnutý do culíku a měl snad ještě větší kouty než já (chudák, zároveň mi ho bylo líto) a vůbec je nemaskoval a vypadalo to strašně.... no neodpustil jsem si mu to říct, že to nevypadá zrovna nejlíp


Tos mu určitě udělal náramnou radost Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 11:25 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
speedy.gonzales391 napsal:
to sem prostě musim napsat.... včera jsem byl na v Praze na Zličíně v metropoli v kině a u nějakýho toho občerstvení tam prodával takovej dlouhovlasej blonďák (max 20let )a měl načesaný vlasy "dozadu" a sepnutý do culíku a měl snad ještě větší kouty než já (chudák, zároveň mi ho bylo líto) a vůbec je nemaskoval a vypadalo to strašně.... no neodpustil jsem si mu to říct, že to nevypadá zrovna nejlíp


Tos mu určitě udělal náramnou radost Twisted Evil Wink


já jsem upřímnej člověk, když si o někom něco myslim tak mu to řeknu a nepřetvařuju se, bylo to sice dost hnusný, ale jak jsem napsal v závorce BYLO MI HO LÍTO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

Tos mu určitě udělal náramnou radost Twisted Evil Wink[/quote]


Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 9:38 am    Předmět: Citovat

tak já kouty nemám, a na mužích mi to příjde normální, ale jak jsem pořád nosila pěšinku na jednom místě, tak se mi udělal "vlk" , není to sice moc vidět, ale je tam a když chci dát pěšinku na bok, tak mi ten přední pramen odstává Confused a odlítává na druhou stranu. A navíc mám vysoké čelo, kvůli kterému se mi směje hlavně bratr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 10:26 am    Předmět: Citovat

jak jsem si dělala pořád pěšinku na jednou místě, tak se mi v tom místě u čela udělala taková plošinka s méně vlasy - ale nic extrémního a je ta plošinka fakt malinka max 1 x 1 cm. a kvůli toho, když si udělám šikmou pěšinku, tak mi ten jeden přední pramen pořád ulítává na druhou stranu. nevím jak to popsat Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

jde to vidět na fotce, jak jsem za mořskou pannu Very Happy , ale jak říkám není to nic extrémního, akorát přes to nepřehodím pramen Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 10:49 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Mě se vysoké čelo a kouty na pánech strašně, ale stráááášně líbí. Embarassed Very Happy


...já je mam taky Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

Příspěvky o vlkovi jsem přesunula sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dresi
0-7
0-7


Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

Já to mám nějáké divné. Kouty mám jenom na pravé straně. Mám tam vlasy o dost světlejší a prořídlejší, takže náběh slušný, jenže problém je, že mi vlasy právě vůbec nepadají. Ani po umytí nic, občas jeden, dva vlásky, ale nikdy žádné chuchvalce...levá strana je přitom naprosto v pořádku. Divné no, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.