Ducray

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4262eeaacb7eb504dcf40e4f4d5826a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 9:04 am    Předmět: Ducray Citovat

Ma niekto skusenosti s touto znackou??Je pomerne draha.Ja mam doma sampon na mastne lupiny,ale zatial som ho pouzil len 1x,no vysledok este moc nevidno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

Já jsem přesně ten šampon co máš Ty mimo jiné používala, když jsem měla problémy s lupy a padáním - nebyl špatný, patřil mysím k těm lepším, které jsem měla - ale chce to opravdu delší dobu, po jednom použití se nic nezmění.
Necháváš ho působit při mytí? Alespoň 5 minut, klidně i déle.
A pořádně vymývej, pokud máš problémy s lupy, tak tím spíš.

Mně zmizely až asi po roce a půl používání speciálních přípravků z lékárny, chce to čas a trpělivost. Držím palce! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

Měla jsem od této značky mycí gel na obličej a krém na mastou plet. Zdálo se mi obojí hodně agresivní,doslova dryják
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 11:33 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Já jsem přesně ten šampon co máš Ty mimo jiné používala, když jsem měla problémy s lupy a padáním - nebyl špatný, patřil mysím k těm lepším, které jsem měla - ale chce to opravdu delší dobu, po jednom použití se nic nezmění.
Necháváš ho působit při mytí? Alespoň 5 minut, klidně i déle.
A pořádně vymývej, pokud máš problémy s lupy, tak tím spíš.

Mně zmizely až asi po roce a půl používání speciálních přípravků z lékárny, chce to čas a trpělivost. Držím palce! Wink


Diki Wink Wink Wink ...NO ono tie lupiny nie su az tak velke.Su drobnucke,ale su.A pokozka ma obcas svrbi.A nechavam ho posobit pri umyvani 3-5 minut.V navode pisu,ze to mam takto robit:Naniest sampon,splachnut,zasa naniest a nechat posobit.Robila si to aj ty takto??
A mam ho uzivat 2xtyzdenne po dobu 6 tyzdnov... Rolling Eyes ..Kedze si umyvam vlasy kazdy druhy den,pouzivam okrem neho aj sampon THERMAL s vitaminmi a proteinmi.Tiez je proti lupinam a proti padaniu.Lekarnicka mi ho odporucila... Shocked Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

Jo, taky jsem šamponovala dvakrát a podruhé nechala působit. Umývám si vlasy tak dvakrát v týdnu, takže jsem jiný šampon nepoužívala, ale tak jak to děláš Ty je to myslím v pohodě.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Jo, taky jsem šamponovala dvakrát a podruhé nechala působit. Umývám si vlasy tak dvakrát v týdnu, takže jsem jiný šampon nepoužívala, ale tak jak to děláš Ty je to myslím v pohodě.
Wink


Ale nemusim samponovat 2x,ci hej???Nie je to potom moc agresivne na pokozku?? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 4:27 pm    Předmět: Citovat

Nevím... asi nemusíš, ale neboj... já šamponuju dvakrát pořád, protože mám mastné vlásky a najednou bych je neodmastila. A pokožka je v pohodě, lepší než bývala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.