Jaký máte typ vlasů??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ecb8847aee37c00e16a719449323a08Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký máte typ vlasů?
Suché jemné
14%
 14%  [ 40 ]
Suché silné
13%
 13%  [ 38 ]
Normální jemné
22%
 22%  [ 60 ]
Normální silné
14%
 14%  [ 40 ]
Mastné jemné
25%
 25%  [ 69 ]
Mastné silné
9%
 9%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 272

Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 12:34 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
ja ich mam normlane normalne, hrube niesu, jemne tiez nie a nemastia sa a niesu suche Very Happy

Šťastná to vlasatice Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 6:51 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
tanka777 napsal:
ja ich mam normlane normalne, hrube niesu, jemne tiez nie a nemastia sa a niesu suche Very Happy

Šťastná to vlasatice Very Happy



Laughing a tak ked sa mi fakt nevidi, ze sa je na co stazovat. ked tak iba na moju nesikovnost co sa tyka peknych slusivych drdolov Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

Tak mám je hodně jemné, nedrží tvar a extra cuchavé... akorát zjišťuju že z tu extra jemnost si můžu sama, jak postupně odrůstá chem.odbarvení tak ty nové vlasyjsou o hodně méně jemné...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 7:19 pm    Předmět: Citovat

Jemný, rychle se mastící, neskutečně cuchavý a promínkovatící... jó, dávaj mi zabrat Rolling Eyes
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 8:03 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Tak mám je hodně jemné, nedrží tvar a extra cuchavé... akorát zjišťuju že z tu extra jemnost si můžu sama, jak postupně odrůstá chem.odbarvení tak ty nové vlasyjsou o hodně méně jemné...


Jo jo holka....odbarvovač to je prevít....taky jsem to poznala, ale už mi taky dobu odrůstá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:

Jo jo holka....odbarvovač to je prevít....taky jsem to poznala, ale už mi taky dobu odrůstá....

Tak tak... mamka mi to říkala, ale já měla svojí hlavu a tak to dopadlo... jinak za ten rok mám nových 20 čísel a s nima jsem už spokojená Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 8:59 pm    Předmět: Citovat

tak to já mám extra jemné, rovné a dost se pramínkujou...teď přes zimu se mi začly i trochu mastit, co nikdy nebylo... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
tak to já mám extra jemné, rovné a dost se pramínkujou...teď přes zimu se mi začly i trochu mastit, co nikdy nebylo... Confused


a nebude to ciapkou?
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 9:20 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Iwin napsal:
tak to já mám extra jemné, rovné a dost se pramínkujou...teď přes zimu se mi začly i trochu mastit, co nikdy nebylo... Confused


a nebude to ciapkou?


No možný to je, čepici nosím když jsou fakt mrazy, jinak se mi dost zpotí hlava. Normálně nosím kapuci, ale asi taky bude mít na tom zásluhu...ať už je teplo!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 2:18 pm    Předmět: Re: Jaký mám vlastně typ vlasů? Citovat

allen24 napsal:
Jenne napsal:

To zní jako akutní potřeba olejového zábalu Smile Mně se osvědčilo před mytím smíchat bílý jogurt nebo zakysanou smetanu s olivovým olejem, dát na vlasy, nechat tak půl hodiny až hodinu a smýt (možná to bude chtít víc šampónování).


No jo, zábaly jsem už praktikovala, vlasy ale vydržely pouze do dalšího mytí aspoň trochu hydratované, ale po umytí byly zase suché :'( Přes týden jsem na intru, takže nemám tolik možností experimentovat Sad Tudíž mi zbývá jen víkend. Spíš by to chtělo nějaký přípravek - jestli vůbec něco takového existuje... Nebo je to možné i stravou?

Ehm.. Very Happy takže jsem vyzkoušela tvůj tip a vlasy po tom zas tak špatně nevypadají, hrubé konečky jsou hladší a celkově vypadají šťastnější Very Happy uvídím, jak dlouho to bude působit, aby zase nevypadaly jako Sahara Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.