Přírodní kosmetika - dotazy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 12:18 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Nechtěla jsem zakládat nové vlákno, tak se ptám tady. Nemáte někdo tip na mycí krém/mýdlo/gel/pěnu/emulzi (ne olej) na obličej pro sušší a citlivější pleť? Když bude přírodní, bude to jen dobře, ale může to být i něco z drogerie nebo z lékárny. Protože si obličej myju něčím jiným než vodou jen tak 1-2x týdně, může být i trochu dražší - tak do 300 korun.
Zatím jsem zkoušela leccos od Vichy a mycí pěnu od Alverde, oboje mě vysušuje.


Alverde marhulovy peeling je perfektny, nevysusuje, dokonca hydratuje. No ale je to peeling, uvitala by som keby spravili aj podobny myci krem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 12:21 pm    Předmět: Citovat

Jj, peeling je super, akorát se po něm stejně musím namazat krémem/olejem....... mám sušší pleť (+ t-zóna, která je primárně taky sušší), ale asi ne tak citlivou... i když já nevim Very Happy Vichy hloubkově čistící gel mi taky trochu vysušuje, ale ne nějak extra, asi stejně jako ten merunkový peeling.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 12:34 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Jj, peeling je super, akorát se po něm stejně musím namazat krémem/olejem....... mám sušší pleť (+ t-zóna, která je primárně taky sušší), ale asi ne tak citlivou... i když já nevim Very Happy Vichy hloubkově čistící gel mi taky trochu vysušuje, ale ne nějak extra, asi stejně jako ten merunkový peeling.


Ja bez namazania nemozem existovat Very Happy len po tom peelingu aspon nemam uplne stiahnutu vyschnutu plet ako po vsetkom inom....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 12:46 pm    Předmět: Citovat

Já se taky musím mazat, na to mytí hledám něco, po čem mě nebude táhnout kůže. Nemusí to být nějak super hydratační, od toho mám krém nebo olej, ale zase aby mě to nevysušovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 4:20 pm    Předmět: Citovat

Meeesho, za sebe můžu doporučit mycí emulzi Alverde s měsíčkem. Zkoušela jsem všechno možné, buď jsem měla ulepený pocit (a to i třeba po mlécích od weledy), nebo napnutou vysušenou pleť. Tuhle emulzi jsem koupila spíš ze zoufalství, ale příjemně překvapila, už dochází a určitě koupím další.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 4:49 pm    Předmět: Citovat

A měla jste některá růžový olej od Khadi? Mám na něj zálusk, ale ta cena....
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 6:26 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Meeesho, za sebe můžu doporučit mycí emulzi Alverde s měsíčkem. Zkoušela jsem všechno možné, buď jsem měla ulepený pocit (a to i třeba po mlécích od weledy), nebo napnutou vysušenou pleť. Tuhle emulzi jsem koupila spíš ze zoufalství, ale příjemně překvapila, už dochází a určitě koupím další.

Děkuju, mrknu se na ní, té jsem si v DMku vůbec nevšimla. Jako další varianta se mi zdá dobrá modrá čistící pěna od Biodermy. Víc jsem toho zatím nevykoumala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 8:35 am    Předmět: 2 v 1 Citovat

Srpen mám nabitej cestováním, tak se chci zeptat, jestli se dá i v přírodní kosmetice (nebo nemusí být úplně přírodní, ale hlavně ať není testovaná na zvířatech) sehnat šampón a sprcháč 2 v 1, protože čím míň lahviček s sebou potáhnu, tím líp Wink Třeba Alverde nebo Alterra něco takovýho nevede? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 8:40 am    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

Yoko napsal:
Srpen mám nabitej cestováním, tak se chci zeptat, jestli se dá i v přírodní kosmetice (nebo nemusí být úplně přírodní, ale hlavně ať není testovaná na zvířatech) sehnat šampón a sprcháč 2 v 1, protože čím míň lahviček s sebou potáhnu, tím líp Wink Třeba Alverde nebo Alterra něco takovýho nevede? Question


Nevím, jestli zrovna tyhle značky něco takového vedou. Ale vždycky se můžeš osprchovat šamponem, je to sice trochu luxus, ale rozhodně to ničemu nevadí. Naopak (mýt vlasy sprcháčem) bych to nepokoušela Smile ale pokud nemáš problémy s lupama nebo něco takového, tak třeba i to by šlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 8:46 am    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

Yoko napsal:
Srpen mám nabitej cestováním, tak se chci zeptat, jestli se dá i v přírodní kosmetice (nebo nemusí být úplně přírodní, ale hlavně ať není testovaná na zvířatech) sehnat šampón a sprcháč 2 v 1, protože čím míň lahviček s sebou potáhnu, tím líp Wink Třeba Alverde nebo Alterra něco takovýho nevede? Question

Neodpoviem ti priamo na otazku, ale podla mna nie je problem zobrat oblubeny sampon a pouzit ho aj ako sprchac. Osobne ked sa potrebujem niekde rychlo a kompaktne zbalit, zoberiem sampuk od lushu, mam tak pri sebe sampon ktory viem pouzit aj na telo ako mydlo.. zaberie malo miesta a hlavne nehrozi ze sa v taske rozleje..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.