Přírodní kosmetika - dotazy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=162fe3759d7dc6d3af6ecf75fd80075dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 8:51 am    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

derpina napsal:

Neodpoviem ti priamo na otazku, ale podla mna nie je problem zobrat oblubeny sampon a pouzit ho aj ako sprchac. Osobne ked sa potrebujem niekde rychlo a kompaktne zbalit, zoberiem sampuk od lushu, mam tak pri sebe sampon ktory viem pouzit aj na telo ako mydlo.. zaberie malo miesta a hlavne nehrozi ze sa v taske rozleje..


Ten šampuk mě zajímá, právě kvůli cestování o něm přemýšlím, přeci jen ho stačí asi malý kousek, ale nehrozí, že by se roztekl při vyšších teplotách, když ho třeba potáhnu v parnu celý den na zádech v batohu??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 8:53 am    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

Yoko napsal:
Srpen mám nabitej cestováním, tak se chci zeptat, jestli se dá i v přírodní kosmetice (nebo nemusí být úplně přírodní, ale hlavně ať není testovaná na zvířatech) sehnat šampón a sprcháč 2 v 1, protože čím míň lahviček s sebou potáhnu, tím líp Wink Třeba Alverde nebo Alterra něco takovýho nevede? Question


Alverde tohle vyrábí, ale jen pro muže, voní to dost jemně, takže já to třeba klidně používám, na vlasy ujde - normální alverdí standard, na tělo super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 9:10 am    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

Nermeen napsal:
derpina napsal:

Neodpoviem ti priamo na otazku, ale podla mna nie je problem zobrat oblubeny sampon a pouzit ho aj ako sprchac. Osobne ked sa potrebujem niekde rychlo a kompaktne zbalit, zoberiem sampuk od lushu, mam tak pri sebe sampon ktory viem pouzit aj na telo ako mydlo.. zaberie malo miesta a hlavne nehrozi ze sa v taske rozleje..


Ten šampuk mě zajímá, právě kvůli cestování o něm přemýšlím, přeci jen ho stačí asi malý kousek, ale nehrozí, že by se roztekl při vyšších teplotách, když ho třeba potáhnu v parnu celý den na zádech v batohu??


šampuk se rozhodně v horku nerozteče, má "konzistenci" jako normální kostka mýdla, rozteče se jenom, když se nechá položený ve vodě (jako normální mýdlo) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 9:12 am    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

Nermeen napsal:
derpina napsal:

Neodpoviem ti priamo na otazku, ale podla mna nie je problem zobrat oblubeny sampon a pouzit ho aj ako sprchac. Osobne ked sa potrebujem niekde rychlo a kompaktne zbalit, zoberiem sampuk od lushu, mam tak pri sebe sampon ktory viem pouzit aj na telo ako mydlo.. zaberie malo miesta a hlavne nehrozi ze sa v taske rozleje..


Ten šampuk mě zajímá, právě kvůli cestování o něm přemýšlím, přeci jen ho stačí asi malý kousek, ale nehrozí, že by se roztekl při vyšších teplotách, když ho třeba potáhnu v parnu celý den na zádech v batohu??

Nemam to odskusane, takze ruku do ohna by som za svoje tvrdenie nedala.. ale pochybujem ze by sa to 'beznym teplom' roztopilo.. dokonca mam pocit ze som to nechvala v zime pri radiatore... ani horuca voda v sprche s tym nerobi nic co by pripominalo roztopenie (zmaknutie..)... len treba trochu davat pozor aby to nestalo dloho vo vode.. teda po pouziti alebo hned ako je to mozne nechat v otvorenej krabicke uschnut..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 9:22 am    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

derpina napsal:
Yoko napsal:
Srpen mám nabitej cestováním, tak se chci zeptat, jestli se dá i v přírodní kosmetice (nebo nemusí být úplně přírodní, ale hlavně ať není testovaná na zvířatech) sehnat šampón a sprcháč 2 v 1, protože čím míň lahviček s sebou potáhnu, tím líp Wink Třeba Alverde nebo Alterra něco takovýho nevede? Question

Neodpoviem ti priamo na otazku, ale podla mna nie je problem zobrat oblubeny sampon a pouzit ho aj ako sprchac. Osobne ked sa potrebujem niekde rychlo a kompaktne zbalit, zoberiem sampuk od lushu, mam tak pri sebe sampon ktory viem pouzit aj na telo ako mydlo.. zaberie malo miesta a hlavne nehrozi ze sa v taske rozleje..


Děkuju všem za spoustu odpovědí Smile Nad šampukem jsem uvažovala, ale odrazuje mě tam to pěnidlo, kterýho je tam podle zkušeností jiných příliš a vysušuje pokožku hlavy... Tak asi koupím větší šampon a použiju i na tělo. Ještě jsem objevila sprcháč a šampon v jednom od Manufaktury (Grep & Verbena), ale s Manufakturou nemám co se týče vlasový kosmetiky dobrý zkušenosti - rychle se mi po ní mastí vlasy a taky dost plihnou. Je to se mnou těžký Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 9:32 am    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

ZaBukem2 napsal:

šampuk se rozhodně v horku nerozteče, má "konzistenci" jako normální kostka mýdla, rozteče se jenom, když se nechá položený ve vodě (jako normální mýdlo) Wink


Mně se právě mýdlo takhle loni rozteklo, ale asi to stejně zkusím, láká mě to, dá se z něj uříznout jenom kousek? asi blbá otázka, předpokládám, že dá, ale nemám s ním žádnou zkušenost.

Yoko, já myslím, že ten alverdí pánský by stál za vyzkoušení, je fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 9:33 am    Předmět: Citovat

A co si pořídit mini balení šamponu a sprcháče od Alverde? Jsouto malé lahvičky, zabere míň místa než jedna velká láhev.

Jinak 2 v 1 dělá Fitne

http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=3678

Lavera

http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=7118

Měla jsem za to, že vyráběla tohle i Logona a Santé, ale nějak se mi to nedaří dohledat, měnili teď nějak své řady...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 9:34 am    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

Nermeen napsal:
Yoko napsal:
Srpen mám nabitej cestováním, tak se chci zeptat, jestli se dá i v přírodní kosmetice (nebo nemusí být úplně přírodní, ale hlavně ať není testovaná na zvířatech) sehnat šampón a sprcháč 2 v 1, protože čím míň lahviček s sebou potáhnu, tím líp Wink Třeba Alverde nebo Alterra něco takovýho nevede? Question


Alverde tohle vyrábí, ale jen pro muže, voní to dost jemně, takže já to třeba klidně používám, na vlasy ujde - normální alverdí standard, na tělo super Smile


To mi neva, kolikrát mi přijde, že chlapi maj v tomhle k dispozici víc praktických věcí, ale my máme podle výrobců tahat s sebou kufry s miliónem lahviček a serepetiček Twisted Evil Very Happy Alverde mi vyhovuje, tak to zkusím a maximálně to v případě nespokojenosti vyfasuje moje drahá polovička Wink Jinak si kupuju zásadně pánský žabky - mám velikost nohy 42, která zase v pánským oddělení zůstává na ocet a takový ty s proutěnou podrážkou se v ženským oddělení v mojí velikosti nedaj skoro sehnat a nebo jsou na nich našitý různý blbosti, který mi spíš překážej, protože jsem zvyklá chodit hodně pěšky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 9:41 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
A co si pořídit mini balení šamponu a sprcháče od Alverde? Jsouto malé lahvičky, zabere míň místa než jedna velká láhev.

Jinak 2 v 1 dělá Fitne

http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=3678

Lavera

http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=7118

Měla jsem za to, že vyráběla tohle i Logona a Santé, ale nějak se mi to nedaří dohledat, měnili teď nějak své řady...


Ty jsou super na víkendový cesty, ale na horách, kde každej den ujdeme spoustu kilometrů, budu potřebovat na každodenní sprchování těžší kalibr, abych ze sebe udělala člověka Wink To bych si těch minilahviček musela vzít opravdu hodně. Jinak takhle na pár dní jsou vážně skvělý - zaberou málo místa a člověk nemá pocit,že má v zavazadle cihly Smile A pro ty, co chtějí šetřit přírodu od plastových obalů se do nich dá šampon nebo sprcháč přelít z velký lahvičky, takže jsou skoro nesmrtelný Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 10:16 am    Předmět: Citovat

Yoko napsal:
A pro ty, co chtějí šetřit přírodu od plastových obalů se do nich dá šampon nebo sprcháč přelít z velký lahvičky, takže jsou skoro nesmrtelný Wink


Takto je to na kratke cesty idealne. Ja mam zopar malych obalov z jedneho hotela - daju sa dobre uzatvorit, takze nevytecu a su z tvrdeho plastu, cize sa ani nezmacknu (tie cestovne Alverde a Balea nevyzeraju, ze by extra dobre tesnili...). Problem mam len s kondicionermi, vacsinou su huste a tazko sa prelievaju, tak si vzdy kupim tie jednorazove - aj ked niekomu nesedia, tych par umyti to vlasy zvladnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.