Přírodní kosmetika - dotazy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=70e22ee994335438cadd7f7db0c32a3bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 12:42 pm    Předmět: Re: 2 v 1 Citovat

Nermeen napsal:

Mně se právě mýdlo takhle loni rozteklo, ale asi to stejně zkusím, láká mě to, dá se z něj uříznout jenom kousek? asi blbá otázka, předpokládám, že dá, ale nemám s ním žádnou zkušenost.

Da sa.. ale odporucam nozik s vrubkovanou cepelou (alias pilka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 7:49 am    Předmět: Citovat

Ja mám na cestovanie ajurvédske mydlo Kekulu - dajú sa s ním umývať aj vlasy, telo - niečo ako šampuk, až na to, že toto je jemné a detské (Lush má SLS, na mňa príliš silný)
namiesto kondicionéra som si spravila takú dvojfázovú kúru do rozprašovača a používam to aj ako pleťový olej, na telo etc. návod môžem šupnúť do príslušného vlákna, ak by bol záujem. alebo sa mi celkom osvedčil detský krém od Alverde - je hustý a používam ho na všetko.
k tomu prihodím nejaký tea-tree/levanduľu v rámci príručnej lekárničky, deodorant, opaľovací krém a pár dní prežijem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 10:37 pm    Předmět: Citovat

Nie som si istá, či píšem do správnej témy, ale skúsim. Nemáte niekto tip na nepredražené prírodnejšie mydlo (prípadne gél, krém, ale nie olej), ktorý je vhodný na intímnu hygienu? Všetky bežne dostupné prípravky obsahujú SLS (okrem Lactacydu), to už mám pocit, že rovno sa môžem umývať obyčajným sprcháčom. Najradšej by som chcela tuhé mydielko, ale tam si nie som istá, či je to vhodné vzhľadom na tie mydloidno upravené oleje a takisto aj pH nebýva uvádzané. Myslíte, že by bolo aj vhodné nejaké tohto typu?
http://www.bioshop.sk/obchod/mydla-pripravky-do-kupela-a-hydrofilne-oleje/mydlo-sonett/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 6:33 pm    Předmět: Citovat

zyrriel napsal:
Nie som si istá, či píšem do správnej témy, ale skúsim. Nemáte niekto tip na nepredražené prírodnejšie mydlo (prípadne gél, krém, ale nie olej), ktorý je vhodný na intímnu hygienu? Všetky bežne dostupné prípravky obsahujú SLS (okrem Lactacydu), to už mám pocit, že rovno sa môžem umývať obyčajným sprcháčom. Najradšej by som chcela tuhé mydielko, ale tam si nie som istá, či je to vhodné vzhľadom na tie mydloidno upravené oleje a takisto aj pH nebýva uvádzané. Myslíte, že by bolo aj vhodné nejaké tohto typu?
http://www.bioshop.sk/obchod/mydla-pripravky-do-kupela-a-hydrofilne-oleje/mydlo-sonett/


To mýdlo od Sonettu je primárně určené na ruce. Jako ano, je přírodní, ale jádrové a i na krabičce píšou, že je na ruce a jak odstraňuje špínu a tak. Na intimní hygienu bych použila asi něco jiného (ale na běžné mytí rukou si ho kupuju Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 11:08 pm    Předmět: Citovat

nevíte o nějakém obchůdku v Praze, případně i na západ od Prahy, který by se trochu podobal tomu Biooo v Kotvě? rozhodla jsem se, že je čas na nějakou méně stresující práci, která by mě bavila a vyšlo mi z toho práce v nějaké prodejně s přírodní kosmetikou Very Happy ...ta prodejna biooo je v podstatě ideální, ale vadí mi, že je to umístěný v nákupním centru, je to otevřený do prostoru, takže je tam dost ruch a to moc nemusím, ale v nejhorším do toho půjdu....jinak podobná je Greenwave, jen teda sortiment je podstatně menší, tam to asi taky zkusím, ale připadá mi to tam takový sterilní, mám ráda i tu atmosféru bioobchůdků Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 9:58 pm    Předmět: Citovat

Existuje nějaká přírodní kosmetika, která dělá úžasné vlasové přípravky? Zatím znám jen Lush a ten je samozřejmě úžasný, ale třeba např. Manufaktura nebo Nobilis Tilia mě nenadchnuli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 10:03 pm    Předmět: Citovat

Lush ani Manufaktura přírodní kosmetika nejsou. Wink

Co se týče přírodní vlasovky, tak může být pro někoho těžké najít tu "svou". Já za sebe můžu doporučit Logonu, ale ta spousta lidem také nesedí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 10:05 pm    Předmět: Citovat

bráško používa šampóny od lavery - myslím, že to je prírodná kozmetika netestovaná na zvieratách
raz som si s tým šampónom čistila tvár (nebol po ruke čistiaci gél Embarassed) a prišiel mi docela fajn... s ostatnými výrobkami ale nemám skúsenosti
btw, lavera je o niečo drahšia ako normálna kozmetika
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 11:12 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
Existuje nějaká přírodní kosmetika, která dělá úžasné vlasové přípravky? Zatím znám jen Lush a ten je samozřejmě úžasný, ale třeba např. Manufaktura nebo Nobilis Tilia mě nenadchnuli


Asi každému sedí něco jiného - já jsem si oblíbila právě Nobilis. Mě opravdu sedí, mám po něm pěkné vlasy a je to první značka, kde mám pocit, že vlasy jsou skutečně vyživené (mám suché poměrně jemné vlasy). Nejraději už bych na vlasy jinou značku ani nepoužívala, ale mám strach, že by si na to vlásky zvykly, tak občas prostřídám s něčím jiným...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 12:46 pm    Předmět: Citovat

Mně se dost osvědčil šampon od Neobio na objem (ostatní věci taky nevypadjí špatně, ale prostě jsem je zatím nevyzkoušela), od Logony mám skvělej tvarovací gel style and shine, a pak mám obecně ráda značku Kiss my Face (kondiš a tvarovací gel). Ale jinak nakupuju dost chaoticky. A už strašně dlouho se chystám vyzkoušet něco od Urtekramu, ale vždycky mi do toho vleze nějakej jinej přípravek, kterej mě zaujme víc, tak Urtekram zase odložím... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.