Přírodní kosmetika - dotazy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee923cc4bbda978dfdb8077eb6b7e0d7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kristyna.
41-80
41-80


Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 1:18 pm    Předmět: Přírodní kosmetika Yves Rocher Citovat

Zdravím,
chtěla jsem se zeptat, zda znáte nebo používáte kosmetiku od firmy Yves Rocher. Konkrétně šampony Hamamelis (výtažek z vilínu).
Slyšela jsem na to samou chválu, že to je na přírodní bázi a doporučuje se to i pro miminka.

Díky Kristýna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 2:52 pm    Předmět: Citovat

kristyna.: Yves Rocher nie je prirodna kozmetika. Je to bezna "chemicka" kozmetika s rastlinymi vytazkami na com je postavena ich reklama. Teraz maju aj nejaku bio radu, ktora by mala byt prirodna, ale je to iba par vyrobkov.

Co sa tyka toho samponu, isty cas som si ho pravidelne kupovala Smile Ak si dobre pamatam, obsahuje sodium laureth sulfate ako takmer kazdy sampon z drogerie (prirodne sampony ho neobsahuju). Ked som ho pouzivala bola som s nim spokojna, najlepsia je na nom vona, krasne mi vtedy vonal, snad tu vonu nezmenili Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristyna.
41-80
41-80


Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 3:13 pm    Předmět: Yves Rocher Citovat

Decapitated:Děkuji za názor. Chtěla bych vědět, která značka opravdu deklaruje, že tam opravdu není SLS. Protože to mají i šampony v bioobchodech:-( a cenově jsou dražší. Máte nějaký tip na dobrý šampon.
Děkuji K.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 3:42 pm    Předmět: Re: Yves Rocher Citovat

kristyna. napsal:
Decapitated:Děkuji za názor. Chtěla bych vědět, která značka opravdu deklaruje, že tam opravdu není SLS. Protože to mají i šampony v bioobchodech:-( a cenově jsou dražší. Máte nějaký tip na dobrý šampon.
Děkuji K.


nejlepší je dát si tu práci a poctivě studovat složení před tím, než něco koupím. já sem včera zabrousila do rossmanna omrknout jejich přírodní šampony Alterra, protože sem tu na fóru na ně četla samou chválu. SLS ani SLES tam není a na obalu píšou, že tenzidy v tomto šamponu sou jemné. není ani parfemovaný, je bez konzervantů, silikonů a parafinů. cenově vychází přibližně jako gliss kur.... prodávají ho ale jen po 200ml za 50,-Kč, což si myslím, že je ok. zatím sem ho nezkoušela, takže nemohu referovat blíže. a pak si myslím, že ani v Alverde šamponech by neměl být SLS, to je značka drogerie DM. ale opravdu raději mrkni na to složení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristyna.
41-80
41-80


Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 3:53 pm    Předmět: Citovat

Díky:-)nejdříve určitě vyrazím do DM a uvídíme co mi padne do oka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2013 8:27 pm    Předmět: Re: Yves Rocher Citovat

kristyna. napsal:
Decapitated:Děkuji za názor. Chtěla bych vědět, která značka opravdu deklaruje, že tam opravdu není SLS. Protože to mají i šampony v bioobchodech:-( a cenově jsou dražší. Máte nějaký tip na dobrý šampon.
Děkuji K.


Mrkni se třeba na stránky Cesty přírody a tam si u jednotlivých výrobků přečteš složení. Do obchodu už pak můžeš jít najisto. (akorát že Alterru jakožto Rosmannovskou a Alverde z DM v CP nenajdeš).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristyna.
41-80
41-80


Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 10:09 am    Předmět: Cesta přírody Citovat

Housenka: Díky za radu:-) Dívala jsem se na stránky CP a v hojné míře tam mají práškové směsi. Máte to někdo odzkoušené a jaká je účinnost při mytí? Míchá se to s vodou nebo je potřeba i jiných ingrediencí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 11:02 pm    Předmět: Citovat

Já myju občas shikakai nebo lávovou zemí ("občas" proto, že moje vlasy jsou velemlsný a jak použiju stejnou věc dvakrát po sobě, tak podruhý už nezabírá tak dobře jako poprvý, navíc hrozně ráda experimentuju).
K shikakai kromě vody většinou nepřidávám už nic (občas teda přidám trochu amly nebo si pak namíchám amlu jako kondicioner, ale že by to vyloženě bylo potřeba, to není), lávová zem mi jenom s vodou moje už tak dost suchý dýlky a konce ještě víc vysušuje, takže se mi osvědčilo přihodit k ní vajíčko nebo samostatnej žloutek (a pak nevymejvat míň teplou vodou než normálne). Ani lávová zem, ani shikakai mi nevymyjou olejovej zábal, ale na normální umytí v pohodě stačí. Cool
A jinak kvůli tomu SLS/SLES je holt potřeba číst složení, ale mám pocit, že alverde se snaží celkově používat šetrnější tenzidy. Můj nejoblíbenější přírodní šampon, kterej jsem kdy měla, je od Neobio na objem, až mi dojde nejspíš si pořídím další. Ale to už jsou bohužel poněkud jiný cenový relace než alverde. Sad
Jo a taky můžeš mrknout do vlákna o vejcomedovým šamponu (vajíčko, med a trocha citronový šťávy - tak ho alespoň dělám já) - ten je zaručeně přírodní a je fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 11:40 pm    Předmět: Citovat

Neznáte někdo kosmetiku FAON? Koupila jsem jejich pastu u nás ve zdravý výživě, ale nemohu o nich nic najít. Složení vypadalo docela dobře, voda, glycerin, a byliný výtažky, možná ještě nějaká guma na zahustění, už nevím, složení bylo jen na krabičce.
Podle krabičky pomáhá odstraňovat plak a zpevňovat dásně a na ty dásně teda úplně suprová. Měla jsem na jednom zubu sestoupenou dáseň a během měsíce používání jí mám skoro tam, kde má být. Určitě chci od nich sehnat něco dalšího, ale kde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 11:57 pm    Předmět: Citovat

něco mají tady, ale ta poznámka, že v Česku to neprodávají není moc povzbudivá Rolling Eyes
edit: něco málo se po netu válí (třeba tady), ale moc toho teda není, no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.