olejíček Dixi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5ac3f46ce8098ca6c57b43d2a8fdad1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

hehe, tenhle olejíček můžu doporučit, sama používám ten na tmavé vlasy Very Happy konečky jsou hebké a dobře se rozčesávájí a tolik se necuchají Smile
a kdyby vám nevyhovoval, tak se můžete utěšovat tím, že na něj nepadla celá manželova výplata x)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

Dochází mi olejíček od Reelle, že bych vyzkoušela Dixi? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

taky pouzivam a je supr... taky mam brezovou vodu od Dixi, ale tu pouzivam na oblicej, protoze na vlasy se to blbe dava, jelkoz je v blbym baleni a proste to nejde Laughing

koupila jsem je v Globusu, obcas tam maj zajmavy veciii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 6:25 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Dochází mi olejíček od Reelle, že bych vyzkoušela Dixi? Very Happy


určitě ho zkus! jestli máš přirozeně tovné nabo jemné vlasy,tak jen do konečků,já ho po umytí dávám před sušením do celých vlasů,mám je hodně suchý a pevný,takže je tím i lehce zjemním. Jinak stojí asi 27-29 korun,a vydrží celkem dlouho,příjemně voní a já byz něj fakt už ani ránu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 6:44 pm    Předmět: Citovat

tiez s nim mam velmi dobre skusenosti.
Svetly sa pouziva na blond a tmavy na tmave vlasky. Skvele je urobit si z neho nocnu kuru. Silno naolejujte cele vlasy a nechajte posobit celu noc. Ale pozor, vymyva sa dost tazko, pokial je ho na hlave vela. Radsej si tu kuru robte pred vikendom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 7:00 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky olejíček DIXI, na světlé vlasy- moc mi vyhovuje....někdy dávám pár kapek do Doliva kůry a vlasy jsou nádherné Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 8:09 pm    Předmět: Re: olejíček Dixi Citovat

Rikisek napsal:
to já právě taky něco objevila!!!! Very Happy asi to nebude žádná převratná novinka,ale zjistila jsem,že prakticky nejlepší bývaj věci,nejléoe bez značky,nikdy na ně neběžela reklama a jsou zastrčené v rohu regálu jak "zbytečné zboží".Sháněla jsem olejíček a narazila na flakonek s nápisem Dixi. že prý to obsahuje výtažky z měsíčku a hotovo.žádný kecy o tom jak je nej nej nej....řekla jsem si zkusim to! vlásky jsem si zrovna barvila přelivem,pa je vyfoukala,vyžehlila a použila ten olejíček! není nijak extra aromatický,ale zůstává lehounká vůně měsíčku. a vlásky byly náááááááádherně lesklý,lehoučky,jemňoučký prostě hmmmmmmmmmmm paráda!!!!! existuje pro tmavé i světlé vlasy a je kolem 27 Kč plně doporučuju,je to parááda z pár kaček Smile pšlu vám klidně fotku toho výrobku,ať víte Smile já ne něj nedám dopustit!


ahoj a prosim tě pomůže mi to na zničené vlasy??? Sad a když je to na tmavě hnědé vlasy to to jako ztmaví??to by bylo dobré a kde to seženu prosím napiš dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

to nevím,jestli přímo ztmavuje ale je možné že barvu lehce oživí Smile já používala jen ten světlý. Na zničené vlasy funguje super,zkus ten nápad s noční kůrou,já si ho taky dávala na noc do konečků opravdu hodně a z většiny se mi vstřebal,a ten zbyteček jsem ráno po rozčesání vlasů vlastně jakoby rozdělila do zbytku...a vlásky se pak taky moc hezky lesknou,někdy ho používám tak že vlasy uš¨češu a pak si dám pár kapek do dlaně a lehce přejedu po vlasech...a to je žůžo pak jak se blyštěj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

jo a seženeš ho vpodstatě v každé drogerce někde na dně regálu,mezi "obyčejným" neznačkovým zbožím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 2:38 pm    Předmět: Citovat

mně prostě jakoby vysušoval... vlasy po něm šustily... nesedl mi nakonec, ale někde už jsem psala, na odličování byl taky super Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.