Henna a šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c519b57cbca2a65449027ed0a0ac699fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tajga
81-160
81-160


Založen: 28.5.2013
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 7:44 pm    Předmět: Citovat

Důležitý s hennou je taky změnit vlasovou kosmetiku - henna se nemá ráda s chemií obecně - takže najít šampon a kondicioner na přírodní bázi. Já teď třeba používám jakýsi kopřivový od Yves Rocher, kde se dušují, že tam je 99% bio ingrediencí a nic závadného jsem tam nenašla Smile
(http://www.yves-rocher.cz/product/show/pid/1583)
Jakmile šampon obsahuje silikony obaluje vlasy a henna se k nim pak nedostane Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 8:09 pm    Předmět: Citovat

Nejvic do tmavocervena mne osobne chyta Hennecolor bordo, spolecne s tea tree olejem (nakapat cca 20-40 kapek do blaticka a dobre rozmichat), po te jsem vlasy mela fakt echt tmavorude vinove Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2016 8:23 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Nejvic do tmavocervena mne osobne chyta Hennecolor bordo, spolecne s tea tree olejem (nakapat cca 20-40 kapek do blaticka a dobre rozmichat), po te jsem vlasy mela fakt echt tmavorude vinove Smile


Díky za tip! Smile právě jsem si nebyla jistá, jestli spíš bordo nebo mahagon... teď ještě jestli se ke mě barva typově bude hodit, hodila jsem foto aktual foto do galerie... nevím, jak bych se cítila v teplým odstínu, jsem spíš studenější typ si připadnu. Momentálně mám tmavě hnědou až do černa (a to se barvím/barvila světle hnědou palletkou Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 12:21 pm    Předmět: Citovat

Tajga napsal:
Ahoj Monique Smile
Mám komplet šedivé vlasy (díky ledvinám), hennou barvím už nějaký ten rok. Trvá déle, než se na šedivé chytne, zvlášť pokud to flákám a nechám odrůst třeba tři cenťáky.
Barvím všemi možnými druhy červené. U hlavy je to vždy zářivé, dál od hlavy tmavne - jak psala Jitt a Portos - protože tam je víc vrstev.
Rozhodně barvit šedivé vlasy hennou jde, jen se musíš smířit s tím, že to nebude od hlavy do konců stejně barevné.
Já vždycky říkám že to je úmysl, protože to vypadá fakt hezky a lidem se to líbí Laughing
Jinak barvím celé vlasy tak 1-2x do roka max, v mezidobí barvím jen cca 10 centimetrů u hlavy. Vyjde to levněji a je to méně náročné Smile


Barvím chemii a taky má vlasy vícebarevné. Nadšená z toho nejsem... ale jinak to nejde. Na šediny to chytá úplně jiný odstín, než na původní skoro černé vlasy ( mám to asi půl na půl). A ted jsem chtěla trochu světlejší odstín,což bude bude na dlouhou trat ( protože moje kadeřnice zasadně nezesvětluje a nestahuje barvu) ..takže ted má tu hlavu ještě barevnější. Místy to vypadá skoro jak melír.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 12:13 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tajga napsal:
Ahoj Monique Smile
Mám komplet šedivé vlasy (díky ledvinám), hennou barvím už nějaký ten rok. Trvá déle, než se na šedivé chytne, zvlášť pokud to flákám a nechám odrůst třeba tři cenťáky.
Barvím všemi možnými druhy červené. U hlavy je to vždy zářivé, dál od hlavy tmavne - jak psala Jitt a Portos - protože tam je víc vrstev.
Rozhodně barvit šedivé vlasy hennou jde, jen se musíš smířit s tím, že to nebude od hlavy do konců stejně barevné.
Já vždycky říkám že to je úmysl, protože to vypadá fakt hezky a lidem se to líbí Laughing
Jinak barvím celé vlasy tak 1-2x do roka max, v mezidobí barvím jen cca 10 centimetrů u hlavy. Vyjde to levněji a je to méně náročné Smile


Barvím chemii a taky má vlasy vícebarevné. Nadšená z toho nejsem... ale jinak to nejde. Na šediny to chytá úplně jiný odstín, než na původní skoro černé vlasy ( mám to asi půl na půl). A ted jsem chtěla trochu světlejší odstín,což bude bude na dlouhou trat ( protože moje kadeřnice zasadně nezesvětluje a nestahuje barvu) ..takže ted má tu hlavu ještě barevnější. Místy to vypadá skoro jak melír.


Ahoj, a nemáš foto? Docela by mě zajímalo, jak to vypadá... půl na půl myslíš od hlavy jedna barva a od půlky vlasů druhá? A navíc v té první půlce vlasů ty šedivý barvově jiný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 12:16 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Nejvic do tmavocervena mne osobne chyta Hennecolor bordo, spolecne s tea tree olejem (nakapat cca 20-40 kapek do blaticka a dobre rozmichat), po te jsem vlasy mela fakt echt tmavorude vinove Smile


Ahoj, nemáš foto vlasů po nabarvení?? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 12:43 pm    Předmět: Citovat

Monique: Plnou galerii v profilu Laughing jen je treba trosku zalistovat, asi to zas proberu.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 12:53 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Monique: Plnou galerii v profilu Laughing jen je treba trosku zalistovat, asi to zas proberu.


Ahaaa, mrknu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monique07
8-20
8-20


Založen: 2.10.2016
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 1:02 pm    Předmět: Citovat

Ilona: A jakou hennu používáš? Myslím odstín barvy...

Jitt: Tak je ta barva opravdu tmavá a taková tlumená, jako že úplně nesvítí, myslela jsem, že bordo bude ještě víc do červena, ale mě by to vyhovovalo spíš takhle Smile nebo jakoby do fialova, nevím jak to popsat, ale zas aby mi taková barva chytla na ty běliny....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 1:45 pm    Předmět: Citovat

Mne na "sediny" (rozumej, par svetlejsich, jakoby stribritych vlasu co prakticky nejsou videt) chyta taky tmave, ale s mnohem cervenavejsim odleskem (jako takove "slunecni paprsky" kdyz do toho zasviti). Nicmene ten barevny rozdil by nemel byt nejak brutalni, bude to spis takovy prirodni melir (nikoliv stribrno-hneda ale spis svetlejsi cervena-tmavsi cervena) Smile odstin v odstinu (koloristi se muzou jit zahrabat).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.