Lord of the Dance - Jdete někdo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b7345a21e483941f877035cab158982aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Tak už je to tady - příští pondělí Laughing Těším se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 8:34 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Tak už je to tady - příští pondělí Laughing Těším se!


Taky se těším!!! Smile Kdybys měla čas a chtěla v těchto dnech navštívit i jiná vystoupení v rámci oslav sv. Patrika, tak v neděli je koncert Dún An Doras na naše vystoupení v Lucerna Music Bar a v pondělí tančíme na Staromáku Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 9:54 am    Předmět: Citovat

Taky se těším!!! Smile Kdybys měla čas a chtěla v těchto dnech navštívit i jiná vystoupení v rámci oslav sv. Patrika, tak v neděli je koncert Dún An Doras na naše vystoupení v Lucerna Music Bar a v pondělí tančíme na Staromáku Cool[/quote]

Vidíš, na to já bohužel nejdu, ale lidičky od nás z kurzu irských softů jsou. Jsem pořád v jednom kole, a tak se snažím brzdit... I když toho koncertu lituju.
Jo, a kdy tančíte na staromáku? že bych to třeba před lordama stihla?! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Taky se těším!!! Smile Kdybys měla čas a chtěla v těchto dnech navštívit i jiná vystoupení v rámci oslav sv. Patrika, tak v neděli je koncert Dún An Doras na naše vystoupení v Lucerna Music Bar a v pondělí tančíme na Staromáku Cool


Vidíš, na to já bohužel nejdu, ale lidičky od nás z kurzu irských softů jsou. Jsem pořád v jednom kole, a tak se snažím brzdit... I když toho koncertu lituju.
Jo, a kdy tančíte na staromáku? že bych to třeba před lordama stihla?! Cool[/quote]

Tančíme tam od 15:00 asi do 19:00, vystřídá se tam pár irských kapel a my tam budeme tančit Smile Já tam budu asi tak od 16:30. A kdepak tančíš, kam chodíš na kurzy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 10:07 am    Předmět: Citovat

Chodím do Coisceim v pondělí na Klamovku. Bohužel je mi už 24, takže se už asi nenaučím tolik, abych mohla jako Ty vystupovat, ač bych ráda Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Chodím do Coisceim v pondělí na Klamovku. Bohužel je mi už 24, takže se už asi nenaučím tolik, abych mohla jako Ty vystupovat, ač bych ráda Cool


Nevěš hlavu, mně je taky 24 Smile to je hodně individuální, někdo se učí rychleji, někdo pomaleji... Je pravda, že já jsem do Coiscéim přišla v 19ti, ale vidím to kolem sebe dnes a denně - na věku tolik nezáleží, spíš na tom, co tvoje tělo dokáže a co jsi dělala před tím. Třeba jestli jsi tančila, máš základy baletu, máš velkou výhodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

Nás učila ze začátku Irča s Míšou, pak přišel Vašek. Ten mi vyhovoval asi nejvíc. Škoda no. My jsme začátečníci teď v druhém pololetí, a bojim se jít do těch pokročilejch začátečníků, protože tam dělají věci, co my ani dělat nebudeme. Třeba jeleny, kteréžto bych se naučit chtěla, na to mam. Crying or Very sad
Tak se tam na vás v pondělí zkusím mrknout, snad mi to vyjde!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Nás učila ze začátku Irča s Míšou, pak přišel Vašek. Ten mi vyhovoval asi nejvíc. Škoda no. My jsme začátečníci teď v druhém pololetí, a bojim se jít do těch pokročilejch začátečníků, protože tam dělají věci, co my ani dělat nebudeme. Třeba jeleny, kteréžto bych se naučit chtěla, na to mam. Crying or Very sad
Tak se tam na vás v pondělí zkusím mrknout, snad mi to vyjde!


Jelenů se neboj! Smile A neboj se jít dál, naučís se nové věci, které se ti třeba budou líbil víc, než ty,které se ti líbí teď. S pokročilostí přibývá chuť Smile já teď trénuji i čtyřikrát týdně a nějak se mi s tím pořád nechce přestat Laughing
Jo, mně Irena taky učila úplně na začátku, moc ráda na to vzpomínám. Před dvěma lety jsem taky učila začátečníky, letos jsem si "odskočila" k dětem. Třeba se někdy někde na nějakém tréninku uvidíme, minimálně 20.6.2008 na společném tanečním večeru všech kurzů. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 8:55 am    Předmět: Citovat

citace:
Jelenů se neboj! Smile A neboj se jít dál, naučís se nové věci, které se ti třeba budou líbil víc, než ty,které se ti líbí teď. S pokročilostí přibývá chuť Smile já teď trénuji i čtyřikrát týdně a nějak se mi s tím pořád nechce přestat Laughing
Jo, mně Irena taky učila úplně na začátku, moc ráda na to vzpomínám. Před dvěma lety jsem taky učila začátečníky, letos jsem si "odskočila" k dětem. Třeba se někdy někde na nějakém tréninku uvidíme, minimálně 20.6.2008 na společném tanečním večeru všech kurzů. Cool


Tak jsem v pátek ani nešla na oslavu, ale lidičky z našeho kurzu tam byli.
Doufám, že vás v to pondělí stihnu, když už ne kapelu, tak aspoň tanec.

A to chodíš na tréninky, nebo trénuješ doma? Já bohužel doma nemám moc prostoru, a navíc chodim často dom večer, a to by se mi brácha bydlící v bytě pod náma poděkoval Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
citace:
Jelenů se neboj! Smile A neboj se jít dál, naučís se nové věci, které se ti třeba budou líbil víc, než ty,které se ti líbí teď. S pokročilostí přibývá chuť Smile já teď trénuji i čtyřikrát týdně a nějak se mi s tím pořád nechce přestat Laughing
Jo, mně Irena taky učila úplně na začátku, moc ráda na to vzpomínám. Před dvěma lety jsem taky učila začátečníky, letos jsem si "odskočila" k dětem. Třeba se někdy někde na nějakém tréninku uvidíme, minimálně 20.6.2008 na společném tanečním večeru všech kurzů. Cool


Tak jsem v pátek ani nešla na oslavu, ale lidičky z našeho kurzu tam byli.
Doufám, že vás v to pondělí stihnu, když už ne kapelu, tak aspoň tanec.

A to chodíš na tréninky, nebo trénuješ doma? Já bohužel doma nemám moc prostoru, a navíc chodim často dom večer, a to by se mi brácha bydlící v bytě pod náma poděkoval Laughing


Tak dneska už to propukne! Moc se těším, podle zákulisních informací (jedna tanečnice od nás se zná s tanečnicí z LOTD) by měli dneska vystoupit ti nejlepší, včetně Bernadette Flynn. Tak uvidíme Smile

Chodím normálně na tréninky, jako vystupující jich máme požehnaně Cool Občas je ale potřeba i nějaká ta "domácí příprava", takže si skáču, kde se dá. I v práci, na zastávce, kdekoliv Laughing
Páteční oslava se povedla, však oni ti kolegové řeknou, až se uvidíte. Doufám, že si to dneska na Staromáku užiješ, dorazíš-li. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.