Lord of the Dance - Jdete někdo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=767517a5bc5e549b14903503dceb3f98Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 10:57 am    Předmět: Citovat

Remio, já trubka jsem doma zapomněla ráno lístky na LTD, takže se budu muset vraaatit Rolling Eyes Evil or Very Mad Crying or Very sad aaaach jo.
A jak je to v tom červnu? jdu se podívat, co se o tom píše na našich stránkách. A jedeš na letní školu irských tanců? Asi bych si už měla zamluvit místo, co??? Shocked Zatím pa Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2008 11:00 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Remio, já trubka jsem doma zapomněla ráno lístky na LTD, takže se budu muset vraaatit Rolling Eyes Evil or Very Mad Crying or Very sad aaaach jo.
A jak je to v tom červnu? jdu se podívat, co se o tom píše na našich stránkách. A jedeš na letní školu irských tanců? Asi bych si už měla zamluvit místo, co??? Shocked Zatím pa Cool


To já jsem radši lístky svěřila švagrové, taky byhc je mohla někde nechat Smile Co se týká června - je to ještě daleko, moc podrobností nemám. Každopádně by nám zase měla hrát kapela Jauvajs, máme je moc rádi .-)
Na Letní školu jedu, samo. Zatím jsem nevynechala žádnou, asi tam budu i učit, ale to se ještě uvidí. Určitě je dobrý se o ní začít zajímat, však máte organizátora současně lektorem, zeptej se na vše Ireny. Měj se, ať ti to tančí a užij si dnešek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Remio, tak jak se Ti to včera líbilo? Já si to fakt užila. Prvotní stres z té šílené tlačenice u vchodů byl s prvním tanečkem tentam.. Nikdy dřív jsem to neviděla, jenom "úryvky" na internetu.
A co tančení na Staromáku? Doufám, že jste moc nepromrzly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 8:47 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Ahoj Remio, tak jak se Ti to včera líbilo? Já si to fakt užila. Prvotní stres z té šílené tlačenice u vchodů byl s prvním tanečkem tentam.. Nikdy dřív jsem to neviděla, jenom "úryvky" na internetu.
A co tančení na Staromáku? Doufám, že jste moc nepromrzly...


Ahoj, zima na Staromáku byla, ale já jsem si to vystoupení neskutečně užila, jsem teď dlouhodobě nějaká přetažená, tak potom se mnou ten adrenalin dělá své Smile Je to lepší než kdejaký doping Laughing
Lordi byli krásní, viděla jsem je naživo potřetí a tohle vystoupení bylo opravdu nejlepší. Trochu je možná škoda, že se nepouští do ovážnějších upgradů, přece jen je to 10 let postavená show a irský tanec se, podle mě, za ty roky zase posunul, ale stejně jsou úžasní... Měli jsme se po vystoupení vidět s Bernadette, ale bohužel hned musela letět na interview do televize, tak jsme s ní nemluvili... Ale alespoň jsme jí zahlídli, věřila bys, že má krátké mikádo? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 9:24 am    Předmět: Citovat

že má krátké mikádo bych věřila, to jen můj Jaroušek si myslel, že ty holky maj pravý vlasy Laughing Prej: kdyby to byly paruky, to by jim ulítlo, ne? Háhá. a to jsme seděli v první. Omlouvá ho že má 6 dioptrií.

Dneska ráno jsem si doma zatancovala na Dance upon a Rainbow - už (konečně, trochu) umím jiggy, takže to bylo fajn.

Mimochodem, ten kluk, Damien?, vypadá ve skutečnosti mnohem líp než na plakátě, měl bezva vlasy, ne? Very Happy
Byli skvělí, byli!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
že má krátké mikádo bych věřila, to jen můj Jaroušek si myslel, že ty holky maj pravý vlasy Laughing Prej: kdyby to byly paruky, to by jim ulítlo, ne? Háhá. a to jsme seděli v první. Omlouvá ho že má 6 dioptrií.

Dneska ráno jsem si doma zatancovala na Dance upon a Rainbow - už (konečně, trochu) umím jiggy, takže to bylo fajn.

Mimochodem, ten kluk, Damien?, vypadá ve skutečnosti mnohem líp než na plakátě, měl bezva vlasy, ne? Very Happy
Byli skvělí, byli!


Teda, a to jsme v první řadě něco viděli? My jsme byli v sedmé a jsem ráda, že jsme byli kousek dál, i tak jsem se musela hodně narovnat, když jsem chtěla vidět některé detaily...
Damien byl fajn, je to výborný tanečník.
Byli úžasní! Co mě ale trochu zklamalo, byly jeleni. Holky je měly vysoké, ale ne "visací". To je právě to, co mám pocit, že už se změnilo, prostě mi přijde, že už se běžně dělají mnohem těžší věci - myslím tím v softech. Co se týče stepu, tak to smekám. Je to důkaz, jak dobře může znít byť jen základní krok, který dělá striktně stejně 20 lidí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 10:28 am    Předmět: Citovat

Taky jsem pořád čekala na "visací" jeleny.... No, v první řadě jsme nohy fakt moc neviděli, vyjma okamžiků, kdy na nás tanečníci téměř dýchali z kraje pódia. Já to čekala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 10:39 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Taky jsem pořád čekala na "visací" jeleny.... No, v první řadě jsme nohy fakt moc neviděli, vyjma okamžiků, kdy na nás tanečníci téměř dýchali z kraje pódia. Já to čekala...


Já dokonce myslím, že jsem tě i zahlídla... nebyla tam i taková menší slečna z vašeho kurzu s krátkými, jakoby bordo vlasy? Myslím, že ta teď taky navštěvuje semináře s Anne Marie. A byla v pátek na oslavě.
Musím ale říct, že je to děsná motivace, vidět tuhle (nebo kteroukoliv dobrou) show. Sice vím, že toho už nikdy nedosáhnu (přece jen většina těch tanečníků, mimo Bernadette, které je už ke třicítce, je mladších než já Smile ), ale stejně se už těším na dnešní trénink Smile Byla tam s námi i Markéta, umělecká vedoucí, a hned nám slibovala nářez ve středu Smile Měla bych si pomalu začít masírovat svaly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

jojo, to byla Míša, snad říkala, že sedí vedle té Markéty, přesně, že prej to bude hned aplikovat - to taneční nasazení. Taky prý pořád "remcala": co ty nedopnutý kolena?! atd Very Happy No jo.... Mně to tak nadchlo, že bych se tam k nim nejraději přidala, co Ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
jojo, to byla Míša, snad říkala, že sedí vedle té Markéty, přesně, že prej to bude hned aplikovat - to taneční nasazení. Taky prý pořád "remcala": co ty nedopnutý kolena?! atd Very Happy No jo.... Mně to tak nadchlo, že bych se tam k nim nejraději přidala, co Ty?


Upřímně? Na jednu stranu určitě, je to prestižní, navštěvovaná show, ale některé věci mi tam vadí. Taky nejmíň platí Smile (tj. je tam pro tanečníky nejmenší plat ze všech show...). Jak jsem psala, trochu mi vadí, že ta show se prakticky "zarazila" a s menším upgradem je pořád stejná. Měli jsme štěstí, že jsme tu teď měli troupe 1, já jsem před těma 2 či 3 lety viděla troupe 3 (nebo že by to byla dvojka?) a musím říct, že to bylo dost strašný... já tedy hodně koukám spíš na softy, cítím se v nich líp, se stepem bojuji, i když mně se to dost střídá...
Viděla jsem Lordy potřetí. Je pravda, že poprvé to bylo v době, kdy jsem 3 měsíce navštěvovala začátečnický kurz a strašně jsem to "žrala". Byla jsem nadšená. Ani nevím, která troupe v té době přijela. Je to jediná show, kterou jsem viděla naživo, ostatní z DVD. A je pravda, že mám jiného favorita. Dancing on Dangerous Ground Smile A samozřejmě Riverdance.
A je pravda, že ty nedopnutý kolena a jiné zlozvyky jsem viděla taky. Na jednu stranu mě to může těšit, že se i vrcholoví tanečníci potýkají se stejnými problémy jako my Smile Jen by mě zajímalo, jak to dělají, že jim ty nohy stále drží pohromadě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.