Lord of the Dance - Jdete někdo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ea93daf779b7e6408cb9581a974606cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
remia napsal:
hankabar napsal:

no já se picnu, Ty chodíš od začátku roku, a trénujete jeleny, děláte jiggy, já chodím od září, a jeleny s náma dělat nehodlaj - neeee někdy příště, prostě jako vůbec, a k jiggům jsme se dopracovali taky někdy až v ¨lednu!?


hele, nestěžuj si Smile ono není kam spěchat, neboj se, však se jelenama budeš trápit ještě pár let Smile (a myslím, že Vás je AMC i Michael učili na posledním semináři...).


Jojó, taky mi ukázali jak na to, to bylo taky poprvé a naposled, co jsem měla možnost to trénovat pod dohledem. Irča nás teďko učí spoustu krásných kolektivních tanečků, je to skvělý, jenže je to pořád o tom samém, promenáda, cut, jigg, promenáda cut, jigg... Ráda bych něco víc ostrého, techniku, víc těch pohybů, sólovej... Birkena jsme nedodělali, takovej ten co jsme dělali na AMC ve dvojicích, jak začínáš tím,že děláš promenádu do kolečka už taky dávno neumím


no tak to počkej na Letní školu, pojedeš-li, tam si s technikou přijdeš na své. Jooo, já jsem taky chtěla všechno hned, když jsem začala Smile a ono fakt není kam spěchat. Ono udělat pěknou promenádu taky trvá několik let, i když už Vám přijde, že už jí musíte umět úplně skvěle.
Ten krok, o kterém mluvíš, je beginners reel. Ve středu mají všichni, co chodí na AMC, možnost trénovat kroky, které dostáváme. Nevím, v jakém stádiu jsi ty, jestli už jsi rozhodnutá, že na ní budeš chodit pravidelně, nebo ses byla jen podívat... každopádně, chceš-li víc, Irena tě určitě vhodně nasměruje, zkus to s ní probrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Kdyby ve mně něco viděla, tak by mi to řekla. Ono mně to sice hrozně baví, ale mám malou výdrž, takže nevím, jak to pak zvládnu na té letní škole. Markétka se mně sice ptala, jestli k ní chci chodit ve středu, ráda bych si to dala, jenže ve středu mám to Mexico. A stejně ze mně nic už nebude. Dělám to sobě pro radost.
Jo, a že moje promenáda není eňo něňo jsem na AMC pochopila velice rychle Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 1:55 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Kdyby ve mně něco viděla, tak by mi to řekla. Ono mně to sice hrozně baví, ale mám malou výdrž, takže nevím, jak to pak zvládnu na té letní škole. Markétka se mně sice ptala, jestli k ní chci chodit ve středu, ráda bych si to dala, jenže ve středu mám to Mexico. A stejně ze mně nic už nebude. Dělám to sobě pro radost.
Jo, a že moje promenáda není eňo něňo jsem na AMC pochopila velice rychle Laughing Laughing


hlavně se nevzdávat! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 2:28 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Anopheles napsal:

Já se taky picnu!!! Very Happy A kampak chodíš na irský? Rozhodně sportuj, pak se všichni potkáme časem někde na rehabce:-) U nás koluje oblíbená hláška "Sportem, k trvalé invaliditě" Very Happy Co je to mexiko? Taky tanec? To si nedokážu asi představit, co se tam juchá.... Surprised Geladrink, geladrink...to mi něco říká....to se kupuje taky v lékárně, co? Ale proenzi? není to pro bolesti kloubů a pro seniory? Asi ssem zblblá reklamou Laughing
Mě doktoka řekla že mám plochou přičnou klenbu a že je na to dobrý chodit po špičkách....takže irský by mi v tom měli pomoct...tak nevím asi mám odlišný dezinformace....či co.....
Mimochodem....tento týden mě poprvý bolely kotníčky.....hmmm....asi se tomu nevyhnu.....béééé Rolling Eyes


Jako Remia, Coisceim - v Praze. Je to hrozně fajn, jsme skvělá parta, chodím tam ráda i kvůli lidičkum.
No proenziho je víc druhů, a prej to forte nemáme brát, že by si na to tělo zbytečně navyklo. Tak se na to v lékárně zeptám, co je dobré pro sportovce.
Hehe, chození po špičkách asi dobré je, ale řekni té doktorce, že na ty špičky skáčeš celou hodinu, a asi spadne pod stůl Laughing
Ploché nohy mám taky, a od té doby co tančím irsko mi klenba spadla ještě víc Sad třeba mi nevadí celej tanec, kde se ty figury střídají jako když máme rozcvičku a drilujeme jeden krok dokola. To pak bolí.

Jinak dělám Mexiko - lidové tance, holky mají šiirokánské kolové sukně, žlutá, červená, fialová, zelená... bílé haleny a kluci jsou v bílém, jakože vesničani, třeba mají červenou šerpu okolo pasu, občas sombrero. Je to hodně dupárna, víceméně máš často pokrčená kolena, dupeš na celá chodidla, a kluci se trochu klátí Smile) třeba s flaškou tequily v ruce, když tančíme "flašky", nebo děláme šátkový tanec, La Bambu, tanec se šerpou, je to taky hopkání, ale od Irska na hony vzdálené.
Taky trochu fušujem do Country, a děsně se mi to líbí.


No, mám pocit, že asi někdo od Vás jede k nám 17. a 18. května udlělat nám začátečníkům seminář. Docela se těším, a doufám,že tam budu...
To mexiko musí být supr! Dá se někde vidět nějaká ukázka?
Já zas trochu fušuju do flamenca:-) taky hodně podupů....to mi na ploché nohy asi taky nepřidá Laughing a na kotníky a kolena teprv ne...takže se du kounout do lékárny co tam pro mě maj.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

Anopheles napsal:

No, mám pocit, že asi někdo od Vás jede k nám 17. a 18. května udlělat nám začátečníkům seminář. Docela se těším, a doufám,že tam budu...
To mexiko musí být supr! Dá se někde vidět nějaká ukázka?
Já zas trochu fušuju do flamenca:-) taky hodně podupů....to mi na ploché nohy asi taky nepřidá Laughing a na kotníky a kolena teprv ne...takže se du kounout do lékárny co tam pro mě maj.... Smile


Flamenco je taky nádherné, ještě jsem ho nezkoušela (ale včera jsme zkoušeli něco z bretaně a skotska Smile
Bohužel filmy na netu nemáme, ale pár foto alb tady www.mystik.cz/gejzir
jo, ty nohy, to je průšvih.
holky, já jsem tak hloupá. Dneska jsem si tancovala, připravovala jsem se na vystoupení, a ve víru rozjařenosti jsem běžela v softech k bráchovi po schodech, ale uklouzlo mi to, a roh shodu jsem si vrazila trochu mezi čežku a kost. Neni to tak hrozný, žádná krev Smile, naštěstí, ale mám kolínko oteklý a moc s ním nehnu. já se tak bojim, za dva týdny máme vystoupení, půlhodinový blok tance Crying or Very sad Borůvka řekla, že mně zabije, jestli si něco udělám, to je jak naschvál Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 5:43 pm    Předmět: Citovat

Anopheles napsal:
No, mám pocit, že asi někdo od Vás jede k nám 17. a 18. května udlělat nám začátečníkům seminář.


Od nás? no, já myslím, že ne... od nás asi nikdo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 5:45 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:

holky, já jsem tak hloupá. Dneska jsem si tancovala, připravovala jsem se na vystoupení, a ve víru rozjařenosti jsem běžela v softech k bráchovi po schodech, ale uklouzlo mi to, a roh shodu jsem si vrazila trochu mezi čežku a kost. Neni to tak hrozný, žádná krev Smile, naštěstí, ale mám kolínko oteklý a moc s ním nehnu. já se tak bojim, za dva týdny máme vystoupení, půlhodinový blok tance Crying or Very sad Borůvka řekla, že mně zabije, jestli si něco udělám, to je jak naschvál Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Neboj, Hani, to bude dobrý, to splaskne, jen to koleno tolik nenamáhej a dej mu chvilku voraz a bude to dobrý! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 7:37 pm    Předmět: Citovat

Díky Remi za útěchu, už je to lepší - švagrovka mi dala dobrej krém - Dolgit. Tak uvidím, jak to bude do pondělka. Smile Ale den volna a docela v háji... chjo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anopheles
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 3:16 pm    Předmět: Citovat

Normálně lidičky, si zde musím zazoufat....Tak jsem zjistila, když jsem tak přátele zvala na mé vystoupení s irskýma, že skoro nikdo nemá rád irské tance. Bože! Kde to žiju? Takže na vystoupení budu tancovat akorát pro cizí lidi....prostě nikdo se nemíní jít podívat.....ach jo. Crying or Very sad
Máte někdo podobnou zkušenost, že lidi irský tanec moc nebere? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 3:25 pm    Předmět: Citovat

Anopheles napsal:
Normálně lidičky, si zde musím zazoufat....Tak jsem zjistila, když jsem tak přátele zvala na mé vystoupení s irskýma, že skoro nikdo nemá rád irské tance. Bože! Kde to žiju? Takže na vystoupení budu tancovat akorát pro cizí lidi....prostě nikdo se nemíní jít podívat.....ach jo. Crying or Very sad
Máte někdo podobnou zkušenost, že lidi irský tanec moc nebere? Rolling Eyes


Ani, tak tomuhle teda nerozumím, to je "podpora"... Já taky šla na koncert kapely mý kamarádky, i když se mi nechtělo. Nakonec to bylo super. Tohle jednání já nemám ráda. A navíc, kolikrát viděli někoho tancovat irské tance? určitě ani nevědí o čem to je. Snad si to aspoň někdo rozmyslí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.