Vůně a parfémy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30c9e359215ea8bedab8bd8fe989ecabZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Já si nemůžu pomoct, ale všechny voňavky mi smrdí a jak je v tom zamíchaná vanilka, to mě úplně odpuzuje. Nejlíp mi voní člověk umytý normálním mýdlem a když už navoněný, tak "přirozeně", mám ráda vůně ovoce, bylinek nebo koření. Ale ve všech voňavkách co jsem kdy cítila to bylo namíchané strašně nepřirozeně...

Dokonce mi vadí i voda po holení, to muž musí nejdřív aspoň půlhodinku vyčmuchnout než jsem mu schopná dát pusu...


Voda po holení a pánské vůně mi většinou voní libě, naopak - raději mám chlapa, který voní po nějaké drogerkové vůni ( oni to chlapi většinou nepřehání,jsou umírnění, narozdíl od některých žen) než muž, kterému se linou různé smrady z tělesných otvorů a záhybů. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

Tedy Ilonko jsi uprimna Smile Muj milacek se voni vic nez ja, pouziva deodoranty adidas, oriflame, kolínskou a ja jsem rada, ze kdyz mi dojde inspirace na nejaky originalni darek, tak tohle je takové vdecne tema... Me jsou jeho vune prijemne, ale kdybych si měla koupit vuni sobe, byla by to jedine Sun od Jil Sander, bohuzel je nad moje financni moznosti... ted mam jeste po mamince Eau de Rochas, zajímavá, jakoby "myší" vůně. Přitom lehká a nadčasová...Pak mám doma ještě toaletku zn. Durance, ylang ylang, ale už mi přestala vonět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

Jejda- snad se tím, co jsem napsala, nikoho nedotknu! Občas je to fakt nepříjemné, mluvit někým, kdo se sice pravidelně umývá, ale tím jeho péče o tělo končí Confused (hlavně v létě). Nic se nemá přehánět , nejlepší je zlatá střední cesta. Mít za kolegyni ženu, která se ráno co ráno polévá silným parfémem a pak s ní sedět celý den v kanceláři je stejně žaludekzvedající jako pracovat s někým, kdo se potí a nikdy neslyšel o antiperspirantu. Nejvíc mi voní z pánských vůní Old Spice a Adidas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 4:52 pm    Předmět: Citovat

Já osobně mám nejradši takové sladší svěží vůně a nebo právě ty orientální, ale nesmí být zas moc těžké. Mám s vůněma trochu problém, v obchodě si nevyberu stylem stříknu, čmuchnu, líbí/nelíbí. Hodně vůní se mi totiž při čichnutí líbí, ale nemůžu je mít na sobě. Takhle jsem dostala červenou Pumu, strašně se mi ta vůně líbila, jenže když jsem se s ní navoněla, tak mi během dne začala vadit, když jsem ji kolem sebe pořád cítila, tak se mi začala jakoby motat hlava. A to se nevoním moc intenzivně, jenom lehce stříknu, jenže čichat to pak musím celý den, sama před sebou neuteču... Rolling Eyes Laughing

Zatím nejoblíbenější vůni mám The Healing Garden-Bílý čaj. Krásná, lehká vůně. Taky jejich zelený čaj mám ráda, ale víc jsem zatím nezkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

Ono se občas stane, že parfém voní na každém jinak. Kamarádka používá Musk, krásně to na ní voní a vůbec mi to nevadí, ale když to stříknu na sebe, za chvíli mě z té vlezlé vůně rozbolí hlava. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

Já jsem na voňavky fakt ulítlá Very Happy teď jsem dostala od kamarádky od FM imitaci od Paris Hilton, tu holku teda fakt nemusím, ale z té vůně jsem šílela... Je pěkná, ale teď mně přijde i trošku přesládlá... Já mám radši takopvý ty svěží vůně... Taky mně hodně voní ten zelenej čaj, ale nikdy jsem ho zatím neměla... Předtím jsem měla od Avonu Be..Spontaneous, ta byla moc pěkná, fakt svěží... a tu červenou pumu jsem taky kdysi měla, ale po delším používání mně taky vadila... Mě omrzí časem všechny vůně, ale strašně ráda zkouším nový, ale na parfémy z parfumérky fakt nemám, i když bych někdy nějakej pořádnej taky ráda zkusila Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

A ještě jsem zapoměla, že mě pořád moc láka ta šedá Puma nebo stříbrna nebo jaká to je... a taky jsem měla Jamaicu, ale ta se nejspíš už nevyrábí Crying or Very sad hned bych ji chtěla zas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

tak me vzdy pratele rikali ze vonim po cajovne Laughing ono to bude asi tim,ze tak to voni u nas doma a v cajovne sem taky porad Cool nicim se nevonim,mama rada spis jen provoneni kuze treba tim kokosakem s plumerii a apk od toho jemne nasakne obleceni a prijde mi to takove hezke a intimni a tajemne Embarassed jo ale pred par lety mi tygrik z egypta privezl cistou silici z lotosu a to bylo neuveritelne(asi se tomu neda rikat parfem)ale bylo to uzasne,vonela sem po tom neustale a jeste vic lucne a cajovnove Very Happy jenze toho bylo malo a za dva roky jsem to vyplacala a ted nemam nic,zkousela sem v mistnich egyptskych obchodech najit neco takoveho a bez uspechu,vsechno jsou takove podivne parfemy Crying or Very sad tak snad zas nekdy jindy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Já mám hrozně ráda parfém Code (G.Armani)... a teď mám Guerlain Aqua allegoria tutti kiwi. Z těhle dvou jsem byla nejvíce nadšená. A mé okolí téže. Hlavně po tom Codu mě stále někdo očichával a říkal mi, jak nádherně voním Rolling Eyes Je to milé, ale někdy až šílené Laughing
Ráda bych se ale pustila do toho zeleného čaje, ten voní krásněSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
A ještě jsem zapoměla, že mě pořád moc láka ta šedá Puma nebo stříbrna nebo jaká to je... a taky jsem měla Jamaicu, ale ta se nejspíš už nevyrábí Crying or Very sad hned bych ji chtěla zas.


Ta Puma se mi také moc líbí, ale ne na mně. Už jsem poučena, vždycky nejdřív vyzkoušim na sobě vzorek a počkám do druhého dne - a zrovna ta Puma se tak divně rozvoněla... škoda .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.