Vůně a parfémy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a13d65aa3277912172083de36fd024d4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 9:57 pm    Předmět: Citovat

Já jsem kdysi měla růžovou pumu a voněla mi hezky ale když mi zbývalo tak 1/4 tak mi taky začala vadit..je to idvné, tak dlouho se mi líbila a pak z ničeho nic mi už nebyla vůbec příjemná... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 8:19 am    Předmět: Citovat

Já tom mám taky úřesně tak... jak mám půlku té voňavky pryč, tak už se ohlížím po jiné a tu starou chci rychle vyplácat, protože už to není ono...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

ja ted objevila stopro prirodni parfem z bioproduktu farfalla,je bez chemie tak se musi aplikovat casteji,ale zkousela sem ho na sobe v obchudku s prirodni kosmetikou a jeden vonela nadherne po ruzi s naznakem orientalniho a na to jak mi vzdy parfemy smrdely,tak toto me okouzlilo skoro jako ta cista silice lotusu z egypta(ale ne tolik),no rozhodne ji treba casem poridim ,ale musim si to hoodne rozmyslet Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

No tak mě ta růžová Puma začala vadit už na začátku-po prvním půldni se mi zní nějak točila hlava, tak jsem ji skoro půl roku nepoužívala. Pak jsem ji začala tak občas používat, ale že jsem jenom jednou lehce z dálky stříkla a tak jsem si na ni zvykla a teď ji používám docela často, ale vždycky jenom tak lehce.
To naopak u The Healing Garden vždycky stříknu na krk, na oblečení a do vlásků a úplně si libuju v tom obláčku jemné vůně Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 9:37 am    Předmět: Citovat

The healing garden mě moc voní skoro všechny. Asi nejlépe jasmín a bílý čaj. Ale moc dlouho vonět nevydrží...vždy rychle vyprchají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
The healing garden mě moc voní skoro všechny. Asi nejlépe jasmín a bílý čaj. Ale moc dlouho vonět nevydrží...vždy rychle vyprchají.


Jak voní ten Jasmín? Je taky takový jemný jak bílý čaj nebo výraznější, květinovější?
Já si k němu ještě ani nečichla Embarassed Vždycky, když u toho regálu stojím, tak tam buď nemají tester vůbec a nebo už je prázdný Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Káťa napsal:
The healing garden mě moc voní skoro všechny. Asi nejlépe jasmín a bílý čaj. Ale moc dlouho vonět nevydrží...vždy rychle vyprchají.


Jak voní ten Jasmín? Je taky takový jemný jak bílý čaj nebo výraznější, květinovější?
Já si k němu ještě ani nečichla Embarassed Vždycky, když u toho regálu stojím, tak tam buď nemají tester vůbec a nebo už je prázdný Confused


Jé to nějak nedokážu popsat... prostě jasmínově,svěže květinově. Je fakt, že ho taky vídám málo. Asi se hodně prodává. Měla jsem ještě sprchový gel bílý čaj,krásně provoněl koupelnu i mě, žel dost vysušoval kůži Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 2:07 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem si v návaznosti na Vílčinu salici z lotusu vzpomněla také na to, co jsem si dovezla z Egypta. Ještě mám 2 lahvičky olejových parfémů, také výluhy s kytiček. První je Nefertiti (ani už nevím, co to přesně je, ale je to opojně kouzelné) a druhá je Attar of roses, což je omamná vůně růží... nádhera!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Ještě jsem si v návaznosti na Vílčinu salici z lotusu vzpomněla také na to, co jsem si dovezla z Egypta. Ještě mám 2 lahvičky olejových parfémů, také výluhy s kytiček. První je Nefertiti (ani už nevím, co to přesně je, ale je to opojně kouzelné) a druhá je Attar of roses, což je omamná vůně růží... nádhera!!!



ja vim,ze se to delat nema,ale malinko zavidim Embarassed Tento typ vuni z pidi obchudku nebo stanecku z orientu jsou nejkvalitnejsi a nejlepsi vune Very Happy nejradeji bych se tam vydala a nakoupila a nebo nekoho zaukolovala,jenze z mych znamych tam vetsinou jedou chlapi a ti tomu moc neholduji a privezli by urcite jen nejakou vonavku,ktera je k dostani i tady Rolling Eyes (teda krom tygrika ,on mi tenkrat privezl ten lotus a trefil se do cerneho Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
TamtaOna napsal:
Ještě jsem si v návaznosti na Vílčinu salici z lotusu vzpomněla také na to, co jsem si dovezla z Egypta. Ještě mám 2 lahvičky olejových parfémů, také výluhy s kytiček. První je Nefertiti (ani už nevím, co to přesně je, ale je to opojně kouzelné) a druhá je Attar of roses, což je omamná vůně růží... nádhera!!!



ja vim,ze se to delat nema,ale malinko zavidim Embarassed Tento typ vuni z pidi obchudku nebo stanecku z orientu jsou nejkvalitnejsi a nejlepsi vune Very Happy nejradeji bych se tam vydala a nakoupila a nebo nekoho zaukolovala,jenze z mych znamych tam vetsinou jedou chlapi a ti tomu moc neholduji a privezli by urcite jen nejakou vonavku,ktera je k dostani i tady Rolling Eyes (teda krom tygrika ,on mi tenkrat privezl ten lotus a trefil se do cerneho Wink )


Ještě aby minul;) ... Jojo, jsou úchvatné, zcela jsem na ně zapomněla..., ale jak jsi napsala o tom lotusu, hnedle se mi paměť oživila (díky za to:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.