co mam spravit s dredmi?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=df61bc61cdbb6e32ca2cc2024c9a37d3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
soplik
0-7
0-7


Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 1:26 am    Předmět: co mam spravit s dredmi? Citovat

mam dredy dlhe asi 40 cm. chcel som mat dlhe vlasy a preto som nenasiel odvahu ostrihat sa (ich). no teraz mi uz zacinaju prekazat. myslite si, ze by ich niekto (studio, kadernik alebo cojaviemkto) kupil a spravil parochnu? to by som aspon niekomu spravil darcek. alebo si ich mam nechat, aby som mal co ukazovat detom...dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 8:06 am    Předmět: Citovat

Myslím, že dredy asi nikdo nekoupí, protože u těch slečen, co si nechávaj navazovat vlasy zrovna teď moc nefrčí. Určitě si je schovej pro vnoučata Laughing Laughing
To mi připomíná, že jedna známá si nechala narůst dlouhé vlasy, aby si mohla nechat udělat dredy. A když je teda po dvou letech pěstování měla, trčely jí dredy od hlavy tak, že vypadala jako predátor. Vůbec ničím to nešlo uhladit, tak je zas musela ostříhat a je na ježka. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 8:06 am    Předmět: Citovat

No já jsem kdysi svoje ustřížené vlasy darovala jedné holce, co se učila na kadeřnici, ale jestli by se k něčemu daly použít i dredy, to vážně nevím, ale myslím, že spíš ne, právěe už se s nimi nedá nic dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 8:09 am    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
Myslím, že dredy asi nikdo nekoupí, protože u těch slečen, co si nechávaj navazovat vlasy zrovna teď moc nefrčí. Určitě si je schovej pro vnoučata Laughing Laughing
To mi připomíná, že jedna známá si nechala narůst dlouhé vlasy, aby si mohla nechat udělat dredy. A když je teda po dvou letech pěstování měla, trčely jí dredy od hlavy tak, že vypadala jako predátor. Vůbec ničím to nešlo uhladit, tak je zas musela ostříhat a je na ježka. Sad

Btw, já jsem někde četla, že do měsíce se dají dredy ještě rozplést. Ale tahle informace je pro tu tvoji známou už zbytečná, že:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

zdravé vlasy se dají prodat docela slušně, ale dredy...no nevim, tak maximálně nějaký šílený sběratel dredů. Můžeš to nechat vnoučatům, pokud se ti do toho za ta léta nepustí moly. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
ragdoll napsal:
Myslím, že dredy asi nikdo nekoupí, protože u těch slečen, co si nechávaj navazovat vlasy zrovna teď moc nefrčí. Určitě si je schovej pro vnoučata Laughing Laughing
To mi připomíná, že jedna známá si nechala narůst dlouhé vlasy, aby si mohla nechat udělat dredy. A když je teda po dvou letech pěstování měla, trčely jí dredy od hlavy tak, že vypadala jako predátor. Vůbec ničím to nešlo uhladit, tak je zas musela ostříhat a je na ježka. Sad

Btw, já jsem někde četla, že do měsíce se dají dredy ještě rozplést. Ale tahle informace je pro tu tvoji známou už zbytečná, že:/


To jo, ale ona to nebrala nějak tragicky. Každý týden může mít jinou barvu vlasů a pak to odroste... Smile
Další kámoška si nechala udělat tři dredy vzadu na hlavě, se slevou, od jedné holky, co to prý umí, haha. Pak se z černé podomácku odbarvila na blond, za dva týdny na zrzavo, pak zas na hnědo. A z dredů se stal jeden velký chuchvalec hrající všemi barvami - tak ho kámoška odstranila mašinkou - já bych se zbláznila - ale ona měla radost jak je originální, což taky určitě byla - půlka hlavy vyholená Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:12 pm    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:

To jo, ale ona to nebrala nějak tragicky. Každý týden může mít jinou barvu vlasů a pak to odroste... Smile
Další kámoška si nechala udělat tři dredy vzadu na hlavě, se slevou, od jedné holky, co to prý umí, haha. Pak se z černé podomácku odbarvila na blond, za dva týdny na zrzavo, pak zas na hnědo. A z dredů se stal jeden velký chuchvalec hrající všemi barvami - tak ho kámoška odstranila mašinkou - já bych se zbláznila - ale ona měla radost jak je originální, což taky určitě byla - půlka hlavy vyholená Shocked


Laughing Laughing Laughing
máš správné kámošky! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Ježkovy a proč to radši neodstřihla? Laughing No jo vlastně takhle byla víc originální to už by pak nebylo ono Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

neee, dredíky neničit!!!! náhodou, budeš originální, až budeš 60ti letý dredatý děda:) ne, to bylo jen tak... zkus vlasy začít mýt nějakými lepšími šamps na rozčesávání nebo tak a používat kondicionéry, nedoplétej dredy a snaž se třeba ty vlasy mezi dredy a hlavou nějak česat. měly by začít odrůstat, pak je můžeš ostříhat a nebudeš dohola. a dokonce sem viděla holčinu, co měla asi 10cm vlasy a zbytek dlouhé dreads (taky asi nechávala odrůstat), a nevypadalo to nejhůř. zkus to. jinak si je můžeš zarámovat:) Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Laughing Laughing Laughing Ježkovy a proč to radši neodstřihla? Laughing No jo vlastně takhle byla víc originální to už by pak nebylo ono Laughing


Nejdřív to odstřihla, ale byl tam chuchvalec, tak to vzala celý mašinkou.
Tuhle holčinu to netrápí, je děsnej svéráz. Místo šatů jde do školy v babiččině krajkové spodniččce a k tomu glády, jako doplněk slouží náramek ze zkroucené vidličky Laughing Mně chtěla vytvořit křiklavě rudou hřívu, když jsem ještě měla delší vlasy, ale to jsem jí zatrhla. Nejsem holt origoš za každou cenu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.