co mam spravit s dredmi?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=48ad9c9f61cc6f5d08cb269e1c0726f1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 12:55 am    Předmět: Komentář Citovat

ragdoll napsal:
Awerin napsal:
Laughing Laughing Laughing Ježkovy a proč to radši neodstřihla? Laughing No jo vlastně takhle byla víc originální to už by pak nebylo ono Laughing


Nejdřív to odstřihla, ale byl tam chuchvalec, tak to vzala celý mašinkou.
Tuhle holčinu to netrápí, je děsnej svéráz. Místo šatů jde do školy v babiččině krajkové spodniččce a k tomu glády, jako doplněk slouží náramek ze zkroucené vidličky Laughing Mně chtěla vytvořit křiklavě rudou hřívu, když jsem ještě měla delší vlasy, ale to jsem jí zatrhla. Nejsem holt origoš za každou cenu Cool


Tý jo, kam se na ni hrabu... Asi bychom ale dokázaly vytvořit velmi údernou dvojici... Seznámíš nás? Jak na to reagují učitelé?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 7:00 am    Předmět: Citovat

Milovníku, to byl takový dost liberální gympl. Je to už dva roky. Byly jsme správná dvojka - já tenkrát vypadala jako netopýr Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 10:05 am    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
Milovníku, to byl takový dost liberální gympl. Je to už dva roky. Byly jsme správná dvojka - já tenkrát vypadala jako netopýr Laughing


Ragnol a to jsi chodila celá v černém a vlasy jsi měla vyztužené špejlema jako křídla ? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 11:43 am    Předmět: Citovat

Ne Clondyku, ale měla jsem batůžek ve tvaru netopýřích křídel Twisted Evil
Jak netopejr vypadám ještě když jdu spát s mokrou hlavou, určitě by sis mě spletl Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
Ne Clondyku, ale měla jsem batůžek ve tvaru netopýřích křídel Twisted Evil
Jak netopejr vypadám ještě když jdu spát s mokrou hlavou, určitě by sis mě spletl Cool


no tak to asi kočko nehrozí, neboť dost let jsem chodil do štol a sčítal v zimě netopýry a tak zaručeně vím, jak vypadají.... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 8:37 pm    Předmět: Komentář Citovat

ragdoll napsal:
Ne Clondyku, ale měla jsem batůžek ve tvaru netopýřích křídel Twisted Evil
Jak netopejr vypadám ještě když jdu spát s mokrou hlavou, určitě by sis mě spletl Cool


Ragdoll, já si myslím, že pokud už si někdy připadáš jako netopejrek, tak jsi určitě ten nejhezčí a nejroztomilejší. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 9:40 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
ragdoll napsal:
Ne Clondyku, ale měla jsem batůžek ve tvaru netopýřích křídel Twisted Evil
Jak netopejr vypadám ještě když jdu spát s mokrou hlavou, určitě by sis mě spletl Cool


Ragdoll, já si myslím, že pokud už si někdy připadáš jako netopejrek, tak jsi určitě ten nejhezčí a nejroztomilejší. Very Happy Wink


Děkuji moc Embarassed Embarassed jsem hotový kaloň ušatý, což mi připomíná, že můj nejoblíbenější plyšák je taky netopýr, splašila jsem ho na pouti v Libici Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 11:58 pm    Předmět: Komentář Citovat

Prosím. Rádo se stalo. Ragdoll, Ty mě ničíš... Jak já jsem na Tebe zvědavá, krajanko. Pohybuješ se na místech, která znám i já, obě jsme tam od nás... Very Happy Nemáš náhodou v ikonce tu svou extravagantní spolužačku? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 10:43 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Prosím. Rádo se stalo. Ragdoll, Ty mě ničíš... Jak já jsem na Tebe zvědavá, krajanko. Pohybuješ se na místech, která znám i já, obě jsme tam od nás... Very Happy Nemáš náhodou v ikonce tu svou extravagantní spolužačku? Very Happy


Ale jdi Milovníku, to v ikonce už je moc i na ni, myslím Smile Ale dlouho jsme se neviděly. Možné je všecko.
Náš rodný kraj navštívím tak jednou týdně, většinou v pátek. Třeba na sebe budeme mít štěstí Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 11:00 pm    Předmět: Komentář Citovat

ragdoll napsal:
Milovník napsal:
Prosím. Rádo se stalo. Ragdoll, Ty mě ničíš... Jak já jsem na Tebe zvědavá, krajanko. Pohybuješ se na místech, která znám i já, obě jsme tam od nás... Very Happy Nemáš náhodou v ikonce tu svou extravagantní spolužačku? Very Happy


Ale jdi Milovníku, to v ikonce už je moc i na ni, myslím Smile Ale dlouho jsme se neviděly. Možné je všecko.
Náš rodný kraj navštívím tak jednou týdně, většinou v pátek. Třeba na sebe budeme mít štěstí Razz


Obávám se, že se nepoznáme, i kdybychom na sebe neskutečnou náhodou natrefily. Navíc jsem tam nyní tak obvíkend a později budu jezdit třeba jen jednou za měsíc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.