barvení řas a obočí - přírodní
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=488c32ed46071e5c236cb0954ad625bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 12:18 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
A rano strhnu celofan aji s obocim co?? Laughing Smile Very Happy


Ne, neboj. Celofán si dáš přes obočí a izolepou oblepíš jen okraje celofánu, která se tím pádem nebude dotýkat obočí, nýbrž míst pod a nad ní Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 1:08 pm    Předmět: Citovat

ragdoll napsal:
Morganna napsal:
A rano strhnu celofan aji s obocim co?? Laughing Smile Very Happy


Ne, neboj. Celofán si dáš přes obočí a izolepou oblepíš jen okraje celofánu, která se tím pádem nebude dotýkat obočí, nýbrž míst pod a nad ní Laughing Laughing Laughing


Takze si vlastne i vytrham oboci do tvaru, co? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

ragdoll ty jsi moje zachrana Very Happy my sme s tygrikem pred casem spekulovali,ze bych si dala hennu na rasy a oboci aby to ladilo k mym vlasum(paradoxne na zrzku mam oboci a ras svetle a nenapadne)A ptala sem se i tady,ale nikdo o tom nic nevedel(a ja bych si prala zrz rasy a oboci moooooooooooc Very Happy
Prodava se specialni henna k temto ucelum,nebo staci klasicka?A jak si postupovala pri aplikaci?(smichala si to s peroxidem,nebo napred potrela rasy peroxidem nebo jak?)Jeee to musim zkusit.Prosim prosim podrobnosti Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 5:56 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
ragdoll ty jsi moje zachrana Very Happy my sme s tygrikem pred casem spekulovali,ze bych si dala hennu na rasy a oboci aby to ladilo k mym vlasum(paradoxne na zrzku mam oboci a ras svetle a nenapadne)A ptala sem se i tady,ale nikdo o tom nic nevedel(a ja bych si prala zrz rasy a oboci moooooooooooc Very Happy
Prodava se specialni henna k temto ucelum,nebo staci klasicka?A jak si postupovala pri aplikaci?(smichala si to s peroxidem,nebo napred potrela rasy peroxidem nebo jak?)Jeee to musim zkusit.Prosim prosim podrobnosti Embarassed Very Happy


Prodává se v malé krabičce asi za 20-50Kč, podle výrobce. Když ti prodavačka řekne, že hennu na řasy nemají, nevěř jí, ona myslí, že je to jen na obočí - to se mi taky stalo. Jsou tam 2 tubičky - jedna s hennou a druhá s peroxidem. Ty smícháš dohromady v misce až vznikne kaše. A plácáš štětečkem na řasy a vypadáš jako panda. Dala jsem si ji až od kořínků a naštěstí to nepálilo, vydrželo mi to tři týdny.
Jinak ten nápad s celofánem nemám ověřený, není stoprocentní Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

no ja sem takhle obihala drogerky a jedine co sem sehnala tak obyc barvu na rasy a oboci a i kdyz mam hnedou,tak vypada skoro cerne Embarassed myslis ze to maji v kazde drogerce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

To vážně nevím. Tenkrát mi ji odněkud přinesla máma, je to strašně dlouho. Jaký odstín sháníš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 6:05 pm    Předmět: Citovat

asi jakoukoli zrz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

hmmm, koukám, že u nás je k dostání jen hnědá a černá. A co zkusit normální zrzavou hennu na vlasy s trochou toho peroxidu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

to me po tvych prispevcich tady taky napadlo,jen mam hruzu co klasicka henna spolecne s peroxidem udela Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zkoušela odbarvit hennu peroxidem (jen mě zajímalo co to udělá)Jenom jeden pramínek a nestalo se vůbec nic, barva se ani trochu nezměnila ani se pramen nepoškodil. Co to nejdřív zkusit na pramenu? Ale nevím, jestli je vlas a řasa to samé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.