barvení řas a obočí - přírodní
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e233d9eda18cd513d93dbd6802ca12a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 6:09 pm    Předmět: Citovat

Já našla hennu na barvení řas v Popronu ( katalog hudby a knih) :
http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=602894
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Objevila jsem něco přesně pro nás! V drogerii Teta naproti Olšanským hřbitovům mají barvu na řasy a obočí z henny! Stojí jen 39 Kč, jsou v ní dvě dávky (což mně osobně docela stačí) a mají hnědou, černou a šedou. Ještě jsem ji nevyzkoušela, ale jsem nadšená, že něco podobného existuje. Popátrejte, jistě ji seženete.


Dokonalá lokace, bydlím hned kousíček Smile Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

Jak se to vůbec nanáší na řasy? Postup u obočí je jednoduchý..., ale nenapadá mi to do očí?... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Jak se to vůbec nanáší na řasy? Postup u obočí je jednoduchý..., ale nenapadá mi to do očí?... Sad


Tak to by mě taky zajímalo. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
Já našla hennu na barvení řas v Popronu ( katalog hudby a knih) :
http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=602894

nj, ale nepíšou tam jaký je to odstín, nebo jaký je výsledný odstín. Asi tmavý, že?

Já mám tmavé obočí, ale sem obarvená na zrz, tak bych chtěla lehce zesvětlit i obočí, nemusí to být zrz, stačí světle hnědá, nemáte s tím někdo zkušenosti. Mám kámošku, za pár měsíců hotovou kadeřnici a ta si obočí zesvětlovala peroxidem na vlasy, když ňáký zbyl na praxi.

Teď mě ještě napadlo, že existují melíry, které se prodávájí i s aplikátorem a dělají melír např. pro blond, hnědovlásky i zrzky, myslíte že by se to dalo použít i na obočí???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
TamtaOna napsal:
Jak se to vůbec nanáší na řasy? Postup u obočí je jednoduchý..., ale nenapadá mi to do očí?... Sad


Tak to by mě taky zajímalo. Rolling Eyes


UPOZORNĚNÍ: Nejsem expert, ale myslím, že by to šlo nanést štětečkem z řasenky. Pokud by se důkladně vymyla, tak by to možná šlo, ale nevím jaká je konzistence té barvy, takže je to jenom můj názor. Kdyžtak mě opravte...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 5:56 pm    Předmět: Citovat

U barev, které jsem měla až dosud, (umělých) byl buď hřebínek nebo taková rýhovaná tyčinka. Kosmetičky vždy řeknou, aby si člověk zavřel oči a nanáší to pak na řasy seshora. Já musím mít oči při barvení samozřejmě otevřené, takže si barvu nanáším zevnitř, jako řasenku. Musí se dávat velký pozor, aby to nepřišlo do oka, pak to hrozně štípe. Doufám, že tato hennová štípat nebude. Ještě obarvit nepotřebuji, takže nemám zatím další info Sad . Třeba ho sem některá napíšete dřív.

Na obočí bych peroxid nedávala, ten na vlasy bude moc silný. Dokáže to zničit i poměrně silné vlasy, co teprve jemné chloupky v obočí! Aby ti pak nevypadalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 7:42 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Na obočí bych peroxid nedávala, ten na vlasy bude moc silný. Dokáže to zničit i poměrně silné vlasy, co teprve jemné chloupky v obočí! Aby ti pak nevypadalo.

No já teda nevim, ale já mám chloupky v obočí mnohem silnější, než vlasy. Na hlavě mám takové světlé chmýříčko, zato obočí mám tmavé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem barvila tou hennovou (černou)... nijak výrazné mi to nepřipadá, v balíčku nebylo žádné nanášítko, tak jsem to udělala řasenkou.
Žádný zázrak to není, ale za pokus to stálo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 8:59 pm    Předmět: Citovat

no ja to sem uplne zapomnela napsat Laughing tak ja tu hennu taky nakonec sehnala-hnedou,ale barveni achichouvej.Palilo to tak silene az mi z toho v jednom oku rupla zilka,skoro to neobarvilo a dlouho sem pak oci sklidnovala Crying or Very sad Embarassed je to zvlastni,pritom ta chemicka opaar mi nijak nevadila Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.