Barevná typologie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 66, 67, 68  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=883cfac1aa836982dcd9f32e8ad124c1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký jste barevný typ?
Jarní
13%
 13%  [ 6 ]
Letní
25%
 25%  [ 11 ]
Podzimní
31%
 31%  [ 14 ]
Zimní
29%
 29%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 44

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

Já jsem teda u nikoho profesionálního nebyla, ale podle takových těch "moudrých" časopisů bych asi měla být zimní typ. Ale taky si myslím, že je důležitější, co si člověk sám vybere, a pokud není nějak extra bez vkusu, tak bych řekla, že si stejně nakonec vybere barvy, které k němu sednou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

mě se hrozně moc líbí podzimní a zimní typy, jedna z věcí proč mám ráda zimu, protože se oloupe to opálení z léta a já sem krásně světlá.

bohužel já jsem na tyhle typy moc hnědnoucíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

Tušíte, jaký bych tak mohla být typ, když mám bílou pleť (nebo zelenou Razz ), šedomodré oči, světlehnědé vlasy? Opaluju se špatně, ale spíš do hněda, než do růžova. Na ikonku nekoukejte, takhle zlaté vlasy ve skutečnosti vůbec nemám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 8:15 pm    Předmět: Citovat

Netuším. A netuším ani sebe. Mě nezávisle označili za všechny čtyři typy - podle toho, jestli jsem byla opálená nebo ne. Takže vlastně můžu nosit úplně všechno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

já se ted koukala na net, a zjistila sem ze tu typologii beru uplne spatne, takze nevim ani co sem ja. ale tebe danielo bych si tipla na zimni.

ale pisou se otom ruzny hovadiny, pokud mi slusi nejake barvy, neznamena ze nemuzu nosit ty co se ke me "nehodi" kdyz na ne mam naladu...to zas nekdo vymyslel veci ne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amensis
8-20
8-20


Založen: 26.10.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zjistila, že podle testů se prostě řídit nemůžu.Rači se řídím instinktem a myslím, že je to v pohodě.Jak už někdo napsal, skoro každá žena ví, co jí sluší a co má nosit za barvy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

tohle bylo napsany na nete:
Barevná typologie a barevné typy
Dědičné zabarvení dává člověku barevný typ na celý život. Ke každému ze čtyř typů náleží cca 1.200.000 odstínů barev. Každý typ se řadí ještě do tří podtypů (přesnější rozdělení nabízí CMB IMAGE consulting) - např. světlé jaro, nazlátlé a kontrastní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Tušíte, jaký bych tak mohla být typ, když mám bílou pleť (nebo zelenou Razz ), šedomodré oči, světlehnědé vlasy? Opaluju se špatně, ale spíš do hněda, než do růžova. Na ikonku nekoukejte, takhle zlaté vlasy ve skutečnosti vůbec nemám Laughing


To se těžko odhaduje, já bych zase řekla že jsi typ letní nebo podzimní. A které barvy ráda nosíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

Kdysi dávno jsem si nechala udělat právě test barevnosti - chudák paní ze mě byla divá, protože mám od přírody sytě zlaté blond vlasy ( někdy šisují do žluta), modré oči, a mrtvolně bledou pleť Laughing Nakonec právě podle pleti určila typ letní (a ne jarní, jak mi cpala) , ale barva vlasů a zčásti i očí k tomu prostě nešla, abych jí měla k pleti správně, tak bych se musela obarvit a nosit kontaktní čočky. Shocked
Nesluší mi oranžová, sytě žlutá až okrová, karmínová a jakákoliv světlá zelená, se vším ostatním se nějak porovnám.
Z pouček o líčení jsem vyklouzla tím, že sázím na efekt " porcelánové panenky", tj. zlaté vlasy, bílá pleť, černě nalíčené oči, studeně růžové rty a tvářenka.... nedělám to často.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Daniela napsal:
Tušíte, jaký bych tak mohla být typ, když mám bílou pleť (nebo zelenou Razz ), šedomodré oči, světlehnědé vlasy? Opaluju se špatně, ale spíš do hněda, než do růžova. Na ikonku nekoukejte, takhle zlaté vlasy ve skutečnosti vůbec nemám Laughing


To se těžko odhaduje, já bych zase řekla že jsi typ letní nebo podzimní. A které barvy ráda nosíš?

hm to je fakt, já bych ted zase řekla spíš jarní..ale fakt nevim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 66, 67, 68  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.