Barevná typologie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 66, 67, 68  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5392992839ec17818cbd525158cd8d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký jste barevný typ?
Jarní
13%
 13%  [ 6 ]
Letní
25%
 25%  [ 11 ]
Podzimní
31%
 31%  [ 14 ]
Zimní
29%
 29%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 44

Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
Kdysi dávno jsem si nechala udělat právě test barevnosti - chudák paní ze mě byla divá, protože mám od přírody sytě zlaté blond vlasy ( někdy šisují do žluta), modré oči, a mrtvolně bledou pleť Laughing Nakonec právě podle pleti určila typ letní (a ne jarní, jak mi cpala) , ale barva vlasů a zčásti i očí k tomu prostě nešla, abych jí měla k pleti správně, tak bych se musela obarvit a nosit kontaktní čočky. Shocked
Nesluší mi oranžová, sytě žlutá až okrová, karmínová a jakákoliv světlá zelená, se vším ostatním se nějak porovnám.
Z pouček o líčení jsem vyklouzla tím, že sázím na efekt " porcelánové panenky", tj. zlaté vlasy, bílá pleť, černě nalíčené oči, studeně růžové rty a tvářenka.... nedělám to často.

to je skvělý, jsi namíchaná a proto originálníSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:21 pm    Předmět: Citovat

Tak já vážně nevíííím.........já bych chtěla být jaro ale jsem asi léto...jeden z nejčastějších typů...ach jo... Laughing
Tady je něco o něm:

Letní typ
Jak se pozná?
Pleť:
chladný podtón, působí křehce, narůžovělá, olivový nádech
Pihy:
mateřská znaménka, našedlé
Opalování:
až na velmi světlé typy dobře
Vlasy:
platinová blond, popelavá, středně a tmavě popelavě hnědá
Oči:
šedá, šedomodrá, modrozelená, tmavě modrá, tmavě hnědá, oříšková
Rty:
jemně růžové s chladným namodralým podtónem

Čím se řídit?
Vhodné barvy na líčení:
růžová, ledové tóny modré a zelené, stříbrná, šeříkově fialová, šedá, perleť
Barvy oblečení:
chladnější červená, modrá a žlutá, růžová, starorůžová, fialová, šeříková, modrošedá, šedá, vanilková, studená zelená
Šperky:
rubín, granát, namodralý opál, akvamarín, narůžovělé nebo našedlé perly, bílé zlato, stříbro

Nebo na co byste mě tipli? Very Happy
Danielko ty budeš si myslím něco na přelomu léta a podzimu =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

to je hrozně moc složitý všechno:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:47 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Daniela napsal:
Tušíte, jaký bych tak mohla být typ, když mám bílou pleť (nebo zelenou Razz ), šedomodré oči, světlehnědé vlasy? Opaluju se špatně, ale spíš do hněda, než do růžova. Na ikonku nekoukejte, takhle zlaté vlasy ve skutečnosti vůbec nemám Laughing


To se těžko odhaduje, já bych zase řekla že jsi typ letní nebo podzimní. A které barvy ráda nosíš?


Já hodně nosím černou, modrou, takové cihlově červené a oranžovohnědé zemité odstíny, béžovou...trochu šedou, ale občas i hodně tlumenou pastelovou růžovou nebo tmavě červenou, vínovou...
Co opravdu nenosím nikdy je žlutá, fialová, tyrkysová, výrazné růžové, oranžové a zelené tóny a vůbec jakékoliv křiklavé odstíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:55 pm    Předmět: Citovat

Vždyť to říkám jsi přelom léta na podzim Wink t Very Happy ak začátek podzimu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

No proč ne, začátek podzimu se mi líbí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 8:30 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já hodně nosím černou, modrou, takové cihlově červené a oranžovohnědé zemité odstíny, béžovou...trochu šedou, ale občas i hodně tlumenou pastelovou růžovou nebo tmavě červenou, vínovou...
Co opravdu nenosím nikdy je žlutá, fialová, tyrkysová, výrazné růžové, oranžové a zelené tóny a vůbec jakékoliv křiklavé odstíny.


Typ léto a zima maji podobné odstíny, léto tlumenější, zima výraznější, stejně tak jaro a podzim.Úplně černou barvu by měli teoreticky nosit jen zimní typy,ale když se v ní cítíš dobře a sluší ti, tak jsi zřejmě takový mezityp. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 11:15 am    Předmět: Citovat

Jestli mi sluší, to fakt nevím Very Happy Mně se samozřejmě zdá, že ano, ale kdo ví Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 12:13 pm    Předmět: Citovat

Já tedy opravdu nevím, jaký jsem typ a byla bych moc ráda, kdyby jste mi poradili. V mém šatníku se vyskytují snad všechny barvy. Mamka mi říká, že mi nesluší červená, ale já nevím...prostě na sobě nepoznám, co mi sluší a co ne. Jsem tedy tmavší zrz, mám hoodně svetlou pleť se sklonem k červenání a hodně tmavé (skoro černé)oči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já tedy opravdu nevím, jaký jsem typ a byla bych moc ráda, kdyby jste mi poradili. V mém šatníku se vyskytují snad všechny barvy. Mamka mi říká, že mi nesluší červená, ale já nevím...prostě na sobě nepoznám, co mi sluší a co ne. Jsem tedy tmavší zrz, mám hoodně svetlou pleť se sklonem k červenání a hodně tmavé (skoro černé)oči.


Určitě můžeš nosit červenou. Jde jen o to, jaký odstín. Letní a zimní typ má nosit studené barvy (sem patří odstín nejtmavší červené) a podzimní a jarní typ teplé barvy (melounově červená). Jen určit typ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 66, 67, 68  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.