Rekordní doba s henou na hlavě a jak to dopadlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d08e5b86b67861fffc5bcda4979ed7bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vaše rekordní doba s henou na hlavě..
do tří hodin
12%
 12%  [ 38 ]
tři až pět hodin
14%
 14%  [ 44 ]
pět až sedm hodin
23%
 23%  [ 71 ]
sedm až deset hodin
17%
 17%  [ 51 ]
deset až třináct hodin
23%
 23%  [ 70 ]
déle
8%
 8%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 300

Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 7:42 pm    Předmět: Citovat

Mikineczka napsal:
Já mám otázečku pro znalce henny: Nikdy jsem ji na hlavě neměla (jednou jsem si v chorvatsku nechala udělat krásný hennový tetování, ale to je vedlejší), zajímalo by mě, zda je možné dát hennu i na vlasy barvené chemií? Nebo mám radši počkat pár let Razz až barva odroste? Dík za odpově'd

Počkej spíš tak 4-6 týdnů.Je to napsané na té krabičce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Vlasy jsem si naposled barvila tak před 2 měsíci. Normal barva tmavě hnědá, chemická asi 20cm od konečků před rokem peroxid blond, od té doby to přebarvuju na zrzavo. Dá se docílit pěkné zrzavé s hennou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 10:03 am    Předmět: Re: Rekordní doba s henou na hlavě a jak to dopadlo Citovat

Denynka napsal:
Marianna napsal:
Budu ráda, když napíšete, jak barvení dopadlo po vašem rekordním čase:-)

Já měla hennu z dm na hlavě kolem 5-7 hodin a paráda.Jen se dost rychle vymývá no

Hennu z DM? Tak to se nedivím, ta je snad ta nejmizernější, co je u nás na trhu. Zkus hennecolor, ta drží "jak helvécká víra". Prý je dobrá i Logona, ale s tou nemám osobní zkušenost. S DM a hennecolorem ano, tak můžu srovnávat Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 10:18 am    Předmět: Re: Rekordní doba s henou na hlavě a jak to dopadlo Citovat

Blondorezka napsal:
Denynka napsal:
Marianna napsal:
Budu ráda, když napíšete, jak barvení dopadlo po vašem rekordním čase:-)

Já měla hennu z dm na hlavě kolem 5-7 hodin a paráda.Jen se dost rychle vymývá no

Hennu z DM? Tak to se nedivím, ta je snad ta nejmizernější, co je u nás na trhu. Zkus hennecolor, ta drží "jak helvécká víra". Prý je dobrá i Logona, ale s tou nemám osobní zkušenost. S DM a hennecolorem ano, tak můžu srovnávat Razz


Ja bych Logonu rada zkusila, ale oni maji takove jako odstiny strasne docervena a do hneda a nic blondateho, co by to namixovanim zmirnilo...kebuli uplne docervena neciii...od toho je u nas doma mamka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 10:22 am    Předmět: Re: Rekordní doba s henou na hlavě a jak to dopadlo Citovat

Morganna napsal:
Blondorezka napsal:
Denynka napsal:
Marianna napsal:
Budu ráda, když napíšete, jak barvení dopadlo po vašem rekordním čase:-)

Já měla hennu z dm na hlavě kolem 5-7 hodin a paráda.Jen se dost rychle vymývá no

Hennu z DM? Tak to se nedivím, ta je snad ta nejmizernější, co je u nás na trhu. Zkus hennecolor, ta drží "jak helvécká víra". Prý je dobrá i Logona, ale s tou nemám osobní zkušenost. S DM a hennecolorem ano, tak můžu srovnávat Razz


Ja bych Logonu rada zkusila, ale oni maji takove jako odstiny strasne docervena a do hneda a nic blondateho, co by to namixovanim zmirnilo...kebuli uplne docervena neciii...od toho je u nas doma mamka Laughing


Mám pocit, že Logona má i zlatou blond, nevím,jak chytá, zda-li též do červena, ale zlatou blond mají v nabídce (a viděla jsem jí v 001 shopu minulý týden). Já bych teď ráda zkusila od Logony Sharu, ta asi půjde taky do červena, ale ráda bych jí zkusila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
štípková
21-40
21-40


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

Mikineczka napsal:
Vlasy jsem si naposled barvila tak před 2 měsíci. Normal barva tmavě hnědá, chemická asi 20cm od konečků před rokem peroxid blond, od té doby to přebarvuju na zrzavo. Dá se docílit pěkné zrzavé s hennou?

Hennová zrz je rozhodně krásná Very Happy už ji mám na hlavě 3 roky a každej chválí. Pár lidí co mě nezná bylo z mý barvy tak hotovejch, že jsem pak ani nedokázala přiznat že to není moje vlastní..... Laughing Prostě bych jim nedokázala to nadšení překazit Laughing A navíc máme stejnou barvu s mým koněm, on je taky měděnej ryzáček Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

štípková napsal:
Hennová zrz je rozhodně krásná Very Happy už ji mám na hlavě 3 roky a každej chválí. Pár lidí co mě nezná bylo z mý barvy tak hotovejch, že jsem pak ani nedokázala přiznat že to není moje vlastní..... Laughing Prostě bych jim nedokázala to nadšení překazit Laughing A navíc máme stejnou barvu s mým koněm, on je taky měděnej ryzáček Embarassed



Jj, jsem stejneho nazoru...taky lidi co me neznaji, se jim barva hrozne libi. A dokonce se stalo, ze i ve sboru, kam chodim uz 7 let a timpadem vsichni znaji moji prirozenou barvu, mi rikal kamos - ale tys to uz i predtim mela takove nazrzle, ze?Tedka mas svoji barvu ne? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
štípková napsal:
Hennová zrz je rozhodně krásná Very Happy už ji mám na hlavě 3 roky a každej chválí. Pár lidí co mě nezná bylo z mý barvy tak hotovejch, že jsem pak ani nedokázala přiznat že to není moje vlastní..... Laughing Prostě bych jim nedokázala to nadšení překazit Laughing A navíc máme stejnou barvu s mým koněm, on je taky měděnej ryzáček Embarassed



Jj, jsem stejneho nazoru...taky lidi co me neznaji, se jim barva hrozne libi. A dokonce se stalo, ze i ve sboru, kam chodim uz 7 let a timpadem vsichni znaji moji prirozenou barvu, mi rikal kamos - ale tys to uz i predtim mela takove nazrzle, ze?Tedka mas svoji barvu ne? Laughing


Přesně, lidé tu hennu tak nějak vnímají jako přirozenou a původní barvu, i když mě znají a vědí, že ji používámSmile
Taky někdy nemám to srdce přiznat, že se barvím, i když i od přírody je mám nazrzlé, jen málo na můj vkus Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

No já mívám hennu na hlavě v průměru 13 hodin ale můj rekord je počkat dávala jsem si jí na hlavu v 17:00 jednoho dne a smývala ji v 8:00 dne druhého..Takže 15 hodin, ale myslím,že se to od těch 13ti hodin moc nelišilo akorát se to méně vymývalo ještě doted mám zrz odlesky a to jsem ji aplikovala v polovině září Wink Ted se zase chystam musim! Jenže nejsou penízky...ted sem si koupila urtekram levandulkový takže musim zase mírnit musím ještě zaplatit tréninky a ááá je toho prostě moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

Tý jo, třináct hodin, to bych asi nezvládla! Mně pod tím igelitem a ručníkem začíná docela rychle svědit hlava, vydržela jsem tři hodiny a už jsem se těšila, až to dám pryč. Nemáš Awerin nějaký trik, jak to udělat aby nesvědily? Balíš si hlavu normálně do folie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.