Lidičky pomožte - stříhání kvůli škole
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=361673d3472b1b2093cd9b2521c705a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 12:05 pm    Předmět: Citovat

Jendna známá byla na učňáku na cukrářku a tam jim prý pravidelně kontrolovali vlasy i nehty - nehty musely být krátké, nenalakované, vlasy krátké nebo sepnuté. Ale aby je nutili stříhat, to ne. (a ty nehty stejně holky bojkotovaly...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jendna známá byla na učňáku na cukrářku a tam jim prý pravidelně kontrolovali vlasy i nehty - nehty musely být krátké, nenalakované, vlasy krátké nebo sepnuté. Ale aby je nutili stříhat, to ne. (a ty nehty stejně holky bojkotovaly...)


Tak s tím mám ze školy také zkušenosti. Nehty nesměly přesahovat bříška prstů, nalakované max. lakem bezbarvým, vlasy musely být buďto krátké či sepnuté tak, aby nevypadávaly prameny. Jinak nám učitelka vždycky hrozila, že vezme ty největší nůžky a nehty nebo vlasy ustřihne, ale ono by to opravdu jinak překáželo, tak jsem to brala. Ale, to že jedna holka dostala vynadáno, že měla sice sepnuté vlasy do ohonu, ale bohužel měla gumičku s velkou slunečnicí tak to mě docela zamrzelo a přišlo mi to zbytečný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

Šmankote, co to je za školu??? To bych si nedokázala představit. Chápu tu povinnost mít sepnuté vlasy, my třeba musíme mít taky v chemických laboratořích, ale až tak tedy... Taky mě ale napadlo, že to nemusí být kvůli školy jako povinnostem mít krátké vlasy, ale třeba kvůli stresu, že začaly moc padat a tak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alass
8-20
8-20


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

No tak vlasy mi nějak extrémě nepadaji, ikdyž mohlo by to být lepší. S tou hotelovou školou jste se trefili do černýho. Chodim na hotelovku kde si kladou důraz na prestiž a zákazníkům se prý nelíbí když vidí kuchaře s dlouhými vlasy. Které stejně mám schované pod čepicí. Nemyslete si, že jsem nevzdoroval, celý prvák a druhák jsem se hádal a věřím že vedení školy je schopno mě vyhodit i kvůli vlasům. Ale už kvůli závěrečkám to musim schodit a s tupcem se můžeš hádat jak dlouho chceš, navic když těch tupců je celej učitelskej sbor. Na praxi to lidi taky enchápou ale co nadělam no. Sad
Když dovolíte vrátil bych se k té radě. Nenapadají vás nějaké účesy s kratšími vlasy ze kterých by vyčnívali delší malé úzké?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

Alass, leda že bys tvrdil, že se chceš specializovat na nějakou exotickou kuchyni, tam by to naopak bylo stylové Smile
Účes vyčnívajícími prameny mě nenapadá, takové ty krátké vlasy s copánky mi moc slušivé nepřipadají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 5:27 pm    Předmět: Citovat

No vidis, skolu za chvili dodelas a pak si nechas narust vlasy treba na zem Smile Me taky na stredni dusili, i kdyz kvuli jinejm vecem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

No mě bohužel žádný takový účes nenapadá, asi jsem ani úplně přesně nepochopila, co myslíšSad
Ale přijde mi divné, že ti nedovolí dlouhé vlasy, ale dovolí ti mít jen pár copánků, to přece bude vypadat ještě extravagantněji než normální culík, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 5:33 pm    Předmět: Citovat

A jaké máš ty vlasy? To je to takový problém i pokud je máš dobře seplé? Já vím, že u mamky na škole taky nutili jednoho kluka se ostříhat, napřed jsem nechápala, ale pak jsem ho uviděla-měl takové delší, rozčepýřené, rozcuchané vlasy, v nich pár dredů, umaštěné, nešli pořádně stáhnout, no a dělal v kuchyni Rolling Eyes Tak od něho bych teda jídlo taky nechtěla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 5:37 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
A jaké máš ty vlasy? To je to takový problém i pokud je máš dobře seplé? Já vím, že u mamky na škole taky nutili jednoho kluka se ostříhat, napřed jsem nechápala, ale pak jsem ho uviděla-měl takové delší, rozčepýřené, rozcuchané vlasy, v nich pár dredů, umaštěné, nešli pořádně stáhnout, no a dělal v kuchyni Rolling Eyes Tak od něho bych teda jídlo taky nechtěla...


Tak to já taky ne Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
sarahpentium napsal:
Blondorezka napsal:
No právě, co to je za školu??? Přeco co máš na hlavě je jen a jen Tvoje osobní věc, ne???
Umím si to představit leda tak na vojně, případně policejní akademii, tam někam chodíš??? Twisted Evil


Tak třeba to může být nějaká truhlářská nebo taková nějaká škola, kde se učí řemeslo na strojích. Když se pak chytí vlasy do mašiny, může to být hodně velkej průšvih.


Tak jako ony se ty vlasy dají různě sepnout, takže v tomhle bych takový problém neviděla...
To je fakt,tam řeknou akorát čepicu nebo do culíku,já už jsem jednou viděl jak kámošovi vrtačka vyrvala pramen vlasů z hlavy.Nic pěknýho to není Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.