Lidičky pomožte - stříhání kvůli škole
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=764f8023bf8f53d7fd7c6babdf7e7e2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 6:37 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se k názoru, že bych radši vlasy zkrátila a pak si je nechala narůst, až budeš mít po škole... Ale otázka je co na to Tvůj budoucí zaměstnavatel, no - určitě jsou podniky kde dlouhé vlasy mít coby muž nesmíš, ať už je to blbost jaká chce. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Určitě myslím, že le lepší mít maturitu na dobré škole, než kvůli vlasům se nechat vyhodit. Přeci jen vzdělání je důležitější, než vlasy které ti pak stejně dorostou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alass
8-20
8-20


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
No mě bohužel žádný takový účes nenapadá, asi jsem ani úplně přesně nepochopila, co myslíšSad
Ale přijde mi divné, že ti nedovolí dlouhé vlasy, ale dovolí ti mít jen pár copánků, to přece bude vypadat ještě extravagantněji než normální culík, ne?


Nemyslel jsem úplně zkrátit, jako to měl třeba Anakin v HV, ale tak asi 5-7 cm dlouhé vlasy, takové krátké mikádo ze kterého by "čouhali" copánky. Myslel jsem tak dva za levám uchem jeden a druhý napravé straně ve výšce spánku někde uprostřed pravé poloviny hlavy.
Vím asi nic ani podobného neexistuje, ale co kdyby. Víc zarostlích hlav ví víc než jedna. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

Ted jsem asi mimon...ale v profilu mas, ze jsi zena a pritom o sobe mluvis v muzskem rode... jsi teda kluk, nebo holka? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alass
8-20
8-20


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Ted jsem asi mimon...ale v profilu mas, ze jsi zena a pritom o sobe mluvis v muzskem rode... jsi teda kluk, nebo holka? Embarassed


Jujda překlik, to se mi ještě nestalo. Laughing
Jsem kluk, mimoni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

Alass napsal:
Káťa napsal:
Ted jsem asi mimon...ale v profilu mas, ze jsi zena a pritom o sobe mluvis v muzskem rode... jsi teda kluk, nebo holka? Embarassed


Jujda překlik, to se mi ještě nestalo. Laughing
Jsem kluk, mimoni.
¨

O.K. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 8:12 pm    Předmět: Citovat

Já mám spolužačku která se nechala z dlouhých vlasů ostříhat na kratičko (dřív jí to tedy slušelo víc, ale i s krátkými vypadá dobře, má pěkný obličej) a nechala si za pravým uchem jeden takový delší pramen, teď ho má tuším smotaný jako dred. Myslíš asi něco takového? Question A nevypadá to špatně. Jen mi přijde, že když už tak by to mělo být asymetrické, a ne na každé straně jeden, jak anténky Laughing
Myslím že když řekneš kadeřnici, že chceš prostě ostříhat a nechat jeden pramínek na straně (nebo prostě řekni kolik chceš), tak to zvládne i bez fotky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

Alass napsal:
No tak vlasy mi nějak extrémě nepadaji, ikdyž mohlo by to být lepší. S tou hotelovou školou jste se trefili do černýho. Chodim na hotelovku kde si kladou důraz na prestiž a zákazníkům se prý nelíbí když vidí kuchaře s dlouhými vlasy. Které stejně mám schované pod čepicí. Nemyslete si, že jsem nevzdoroval, celý prvák a druhák jsem se hádal a věřím že vedení školy je schopno mě vyhodit i kvůli vlasům. Ale už kvůli závěrečkám to musim schodit a s tupcem se můžeš hádat jak dlouho chceš, navic když těch tupců je celej učitelskej sbor. Na praxi to lidi taky enchápou ale co nadělam no. Sad
Když dovolíte vrátil bych se k té radě. Nenapadají vás nějaké účesy s kratšími vlasy ze kterých by vyčnívali delší malé úzké?


To tě tedy fakt lituju. Dovedu si ty blbečky živě představit. Až zas budou někdy moudře pindat, tak jim vzkaž, že víš minimálně o jedné osobě, které tedy rozhodně nevadí kuchaři s dlouhými vlasy Wink
No nic, už to radši nebudu moc rozebírat, to bych se musela hrozně naštvat, protože takové naduté pitomce, co si myslí, jak nejsou prestižní fakt nesnáším...
No, ale asi ti opravdu nezbude, než se ostříhat. Tak pokud chceš mít dlouhé vlasy, aspoň si v budoucnu lépe vybírej své působiště, abys s tím neměl problém Wink
Pokud chceš nechat neustříhnutý copánek, tak si myslím, že není problém, prostě ti kadeřnice nechá kus vlasů, akorát nevím, jestli to není ještě extravagantnější než ty dlouhé vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alass
8-20
8-20


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 10:47 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Alass napsal:
No tak vlasy mi nějak extrémě nepadaji, ikdyž mohlo by to být lepší. S tou hotelovou školou jste se trefili do černýho. Chodim na hotelovku kde si kladou důraz na prestiž a zákazníkům se prý nelíbí když vidí kuchaře s dlouhými vlasy. Které stejně mám schované pod čepicí. Nemyslete si, že jsem nevzdoroval, celý prvák a druhák jsem se hádal a věřím že vedení školy je schopno mě vyhodit i kvůli vlasům. Ale už kvůli závěrečkám to musim schodit a s tupcem se můžeš hádat jak dlouho chceš, navic když těch tupců je celej učitelskej sbor. Na praxi to lidi taky enchápou ale co nadělam no. Sad
Když dovolíte vrátil bych se k té radě. Nenapadají vás nějaké účesy s kratšími vlasy ze kterých by vyčnívali delší malé úzké?


To tě tedy fakt lituju. Dovedu si ty blbečky živě představit. Až zas budou někdy moudře pindat, tak jim vzkaž, že víš minimálně o jedné osobě, které tedy rozhodně nevadí kuchaři s dlouhými vlasy Wink
No nic, už to radši nebudu moc rozebírat, to bych se musela hrozně naštvat, protože takové naduté pitomce, co si myslí, jak nejsou prestižní fakt nesnáším...
No, ale asi ti opravdu nezbude, než se ostříhat. Tak pokud chceš mít dlouhé vlasy, aspoň si v budoucnu lépe vybírej své působiště, abys s tím neměl problém Wink
Pokud chceš nechat neustříhnutý copánek, tak si myslím, že není problém, prostě ti kadeřnice nechá kus vlasů, akorát nevím, jestli to není ještě extravagantnější než ty dlouhé vlasy...


Ty dva copánky si vydupu, nebo je budu schovávat. To už by bylo jako moc i na mě a že jsem velmi tolerantní jedinec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Podle mého je požadvek na krátké vlasy nelogický - vypadnou do jídla spíš (i když má člověk čepcici) než řádně sepnuté nebo do copu zapletené vlasy dlouhé, strčené pod tu čepcici. Sepnuté vlasy zůstanou sepnuté, i když jsou vypadlé. Wink Že bych nacházela ve školní jídelně v jídle méně vlasů, když byly kuchařky na pudla, to se říct nedá.
Ale co naděláš - blbci se najdou všude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.