Kosmetika BAREKOL
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8fa35a5d26766a40505f5c7ccdc766c5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Protože Barekol se prezentuje jako bylinná přírodní kosmetika, ale složení není nikdy k dohledání, napsala sem jim mail s prosbou o zaslání úplného složení aspoň některých výrobků. Odpověď přišla rychle, nicméně je úplně k ničemu:
Dobrý den, děkuji za dotaz, výrobky by mohly být v lékárnách, na etiketách
jsou uvedeny ingredience, neměly by vyvolávat žádné alergické reakce ani u
nejcitlivější pokožky. Pokud víte, na jaké alergeny jste citlivá, předám Váš
problém vedoucímu výzkumu, určitě najde řešení. Přeji hezký den. Bruch.

Takže normální chemická kosmetika. Proti takové kosmetice vůbec nic nemám, jen mi vadí hraní si na něco, co není.


Já bych to tak nehrotila, je to business, obsahuje parabeny i parafinum, ale určitě obsahuje méně chemikálií než klasické Avony apod. Mně se právě líbí, že Barekol zůstává pořád svůj. Bohužel ho teď používat nemohu, mám teď období super citlivé pleti, která nesnese bohužel vůbec nic Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PityPityPa
8-20
8-20


Založen: 3.11.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 2:54 pm    Předmět: Citovat

Jo, barekol je z velké části chemie, ale musím se jich taky trochu zastat Smile Fungují mi totiž jako žádné jiné, pleť jsem měla docela mastnou a doma už jsem měla taky kde co, ale buď to stahovalo, nebo naopak ještě domašťovalo..
Barekol mám asi rok a zatím mi přijde jako to nejlepší, co jsem na obličej kdy patlala:) Pleť mám celkem dobrou, a sedmikráskové čistící mléko si nemůžu vynachválit:)
A mám ještě jedno plus: strašně mi voní, takovou jakoby známou a starou vůní - mám pocit, že stejně voněly krémy mojí babičce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 1:02 pm    Předmět: Citovat

Tak BAREKOL používám už asi půl roku a je to naprostá bomba, levné, účinkující, jemné...
Zatím mám zkušenosti s regeneračním mlékem s topolovkou, meduňkovým krémem, měsíčkovým krémem, sedmikráskovým krémem, řebříčkovým gelem na akné(skvělé!!), krémem s bodlákovým olejem, krémem do nepohody a čistící vodou s fytokoloidy.

všechno skvělé, jestli chcete nějaké info o těch výrobcích co jsem uvedla, tak se jen ptejte Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 8:36 am    Předmět: Citovat

Vlákno Barekol trochu umřelo... Znova jsem ho pročetla, hledám nějaký krém, který by byl dostatečně hydratační - teď po zimě se mi loupe pleť na tvářích, na nose... Něco na noc, co by trochu promastilo... Neměl by Barekol něco takového? Máte někdo nějaký nápad?
Jo a nemáte někdo zkušenost s měsíčkovým krémem na ekzém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 4:07 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem Barekol také používala - byl to pro mě takový mezistupeň při přechodu od různých Oriflamů a Avonů k přírodní kosmetice Smile
Není to sice přírodní kosmetika, ale zároveň není tak dráždivá a neobsahuje tolik zbytečných chemikálií. Navíc poměr cena/výkon je velmi příznivý Very Happy
Vyhovovalo mi hlavně sedmikráskové mléko a krém Excellent Q10. Měsíčkový krém jsem také měla a byl celkem dobrý, ale nevím, jak ho snesou lidé s ekzémem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

Judy napsal:
Vyhovovalo mi hlavně sedmikráskové mléko a krém Excellent Q10.

Souhlasím, používám je pořád Smile Q10 je asi zatím nejlepší co jsem od barekolu měla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Graenie
21-40
21-40


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 6:42 pm    Předmět: Citovat

chci se zeptat na zkušenost se řebříčkovým gelem na akné nevysušuje moc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 6:59 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem mamce měsíčkovou mast super silnou (nebo extra silnou, teď přesně nevím Embarassed ) a ona si s ní mazala jizvu po výměně kolenního kloubu a perfektně jí to tu jizvu zahojilo, takže při druhé operaci nechtěla nic jiného, přestože to smrdí sádlem- de facto to je měsíček v sádle.
Můj muž používá kostivalový gel na klouby a svaly a je rovněž nadšen.
Já osobně jsem zkoušela sedmikráskový krém - perfektně zjemňuje pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: čt duben 01, 2010 8:09 pm    Předmět: Citovat

Graenie napsal:
chci se zeptat na zkušenost se řebříčkovým gelem na akné nevysušuje moc?


Ahoj, já jsem ten gel používala a mám s ním skvělé zkušenosti. Vždycky jsem ho dávala na noc, má to totiž takovou trochu "maskovitou" konzistenci, jakoby to na pokožce uschne. Myslím, že ale nevysušoval. Rozhodně ne moc. Když si ještě ráno natřeš pleť jejich sedmikráskovým krémem, budeš určitě úplně spokojená. Mám pocit, že jsem měla pleť ráno krásně jemnou. (i bez toho krému)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 2:40 pm    Předmět: Citovat

Zénais napsal:
Tak BAREKOL používám už asi půl roku a je to naprostá bomba, levné, účinkující, jemné...
Zatím mám zkušenosti s regeneračním mlékem s topolovkou, meduňkovým krémem, měsíčkovým krémem, sedmikráskovým krémem, řebříčkovým gelem na akné(skvělé!!), krémem s bodlákovým olejem, krémem do nepohody a čistící vodou s fytokoloidy.

všechno skvělé, jestli chcete nějaké info o těch výrobcích co jsem uvedla, tak se jen ptejte Wink Wink


Tak se ptám - sice po delší době, ale to snad nevadí... Mohla bys porovnat měsíčkový a meduňkový krém? Který se ti zdál lepší? Jo a ještě ten topolovkový Wink Díííky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.