Zničené a chlupaté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=873c88f555f5ad6502cc23db4df43978Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 11:58 am    Předmět: Citovat

To se mi tedy taky moc nezdá, že by přeliv až tak úžasně vlasům pomohl... Confused Možná na chvíli to má nějaký efekt, že vlasy vypadají víc hebké a hodně se lesknou, ale dlouhodobě...nevim, nevim... Plácat si pořád na hlavu nějaké přelivy mi opravdu nepřipadá jako nejlepší nápad Shocked Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

Moje kadeřnice tvrdí, že používá barvy, které obsahují něco výživného pro vlasy - a je to tak, po každém barvení mám vlasy hladké a příjemné na omak.Ale pozor - po 4-5 týdnech tento efekt mizí, vlasy jsou nic moc a je nutné další barvení(mně to neva, já se barvím pravidelně kvůli šedinám)- ale přelivy a barvení nedoporučuji někomu, kdo se barvit nemusí a doufá ,že přelivem dosáhne kvalitnějších vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Moje kadeřnice tvrdí, že používá barvy, které obsahují něco výživného pro vlasy - a je to tak, po každém barvení mám vlasy hladké a příjemné na omak.Ale pozor - po 4-5 týdnech tento efekt mizí, vlasy jsou nic moc a je nutné další barvení(mně to neva, já se barvím pravidelně kvůli šedinám)- ale přelivy a barvení nedoporučuji někomu, kdo se barvit nemusí a doufá ,že přelivem dosáhne kvalitnějších vlasů.


Hmm, taky si myslím Wink Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

Já mám s přelivy svou zkušenost a říkám děkuji,už nechci! Jsem ráda,že se mi podařilo přejít na hennu a přírodní kosmetiku a už na tom nelhodám nic měnit. Propagovat chemii,když ji člověk na hlavu, jak píše Ilonka,nemusí mi přijde silně zbytečné Rolling Eyes Proč si ničit hlavu,když se dají pro lesk nebo objem (který stejně není u chemických barev a prostředků zaručený) dají použít i přírodní produkty Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem ráda , že jsem přešla na přírodní kosmetiku . Very Happy Vlastně mě tyhle stránky zachránily před stříháním a dalším chemickým barvením. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
ja myslim ze "sebekvalitnejsi"preliv je vlaskova smrt!Nikdy nikdy,ja sve vlasky miluju a barvicku svou miluju a duveruju jen prirode ,intuici a prirodnim pripravkum.neeeeeee gemii.

Calwen:Liele(nevim jak se pise)fialova moc slusi Wink Ja ji ve Futurame mela moc rada,ale jeste radsi toho malinkatyho(Ottu?)ten byl supr Very Happy


Zcela souhlasím s vílí sestřičkou. Také bych nedala přeliv ani za nic (tím spíše ne fialový - nejsem Leela!) a v jejich zázračnou moc nevěřím. Dokonce mi jeden kamrád zrovna říkal, že studoval to, co do těch všech chemických barev dávají. Prý bych mu ani nevěřila, co za sajrajty se tam všechno nacpe.Kdepak barvy a přelivy, když už, tak jedině henna!
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy jo henna a pohlazeni..to je nejlepsi pro vlasky,ale ne tyrani..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

Ja uz tomu vsemu moc nerozumim. Jsem nekde ted na nemeckym foru cetla, ze sampony na objem se nemaji pouzivat moc casto, ze pry vlasy dlouhodobe vysusuji, jelikoz obsahuji latky, aby z vlasy udelaly trosku sussimi a tim jim jakoby pridaly na objemu. A ze je nejlepsi pouzivat na normalni nebo na barvene, i kdyz vlasy barvene nejsou, ze jim to doda lesk.

Jestli ted muzu ze sve zkusenosti rict, ja pouzivam produkty na objem a je pravda, ze ty vlasy mam takove sussi, i kdyz uz jsou moje a ja pritom suche vlasy nemam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 2:46 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ja uz tomu vsemu moc nerozumim. Jsem nekde ted na nemeckym foru cetla, ze sampony na objem se nemaji pouzivat moc casto, ze pry vlasy dlouhodobe vysusuji, jelikoz obsahuji latky, aby z vlasy udelaly trosku sussimi a tim jim jakoby pridaly na objemu. A ze je nejlepsi pouzivat na normalni nebo na barvene, i kdyz vlasy barvene nejsou, ze jim to doda lesk.

Jestli ted muzu ze sve zkusenosti rict, ja pouzivam produkty na objem a je pravda, ze ty vlasy mam takove sussi, i kdyz uz jsou moje a ja pritom suche vlasy nemam


S tím bych také souhlasila, mně je objemák taky vždy udělal suché a spíš je zatížil, takže zplihly, takže už se jim vyhýbám.Krom toho bývají samý silikon. Sad
Návrat nahoru
Calwen_
8-20
8-20


Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 3:38 pm    Předmět: Citovat

Jejda jak tady dojde řeč na nějakou byť neškodnou chemii(měla jsem bezoxidační přeliv) tak ho tu málem ukamenujete ShockedLaughing Musím si dávat pozor Very Happy Šampony na objem jsou spíš pro krátké jemné vlasy. Pro nás dlouhovlásky je to docela zbytečné. Dlouhé vlasy jsou chold moc těžké na to aby je jen tak něco udrželo od hlavy, to jest cena za krásu:/

lučnívíla: Děkujiii:)


Naposledy upravil Calwen_ dne po duben 16, 2007 3:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.