Lámání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=482dadbc02a5162fc2985aa831a331f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 1:13 pm    Předmět: Citovat

lethality, můžeš Wink Pozorovalajsem to asi po roce. Já to původně dělala proto, že jsem na tom byla s pitným režimem opravdu špatně a bohužel si to začalo vybírat daň (pobolívání ledvin, potíže s močovým měchýřem atp..) Běžně "trvám" na litru a půl. Je to taková hraniče, kdy necítím žízeň, ale zároveň nežbluňkám a neletím 4x za noc na záchod. Teď je ale šílené vedro a kojím, takže musím přidat (občas trochu žbluňkám, ale strach, že bude prcek dehydratovanej je větší, takže zarnu zuby a "dám to")
Jinak mám díky tomu hydratovanější pokožku. Méně se mastí a taky mě tolik nesvědí - pozoruji to i na zbytku těla, tolik se neloupu, nepraká mi kůže a hojí se mi strie...(ty teda hoooodně pomalu Laughing ) jo a neplí mě v tědlech vedrech oči a nechyxtá mě tolik migréna Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 2:24 pm    Předmět: Citovat

Tak já právě piju dost a jen pouze čistou vodu,slazené limonády nebo tak jen vyjímečně třeba po obědě.Denně vypiju kolem 3 litrů v těhle vedrech i víc .Asi tak jak píšete,tu kadeřnici vynechám,spíš si koupím ty nůžky ostřejší,já si i někdy sama průběžně ty rozdvojené konce sříhám,když už je to hrozné.S tím šamponem - naposled jsem měla Alterra na poškozené ,ten mi seděl,vlasy jsem měla hebčí,nebo se mi zo zdálo Very Happy . Masku jsem měla Loreal a takovou velké balení keratinové masky ta mi taky seděla docela.Ještě olejíček od Balea,ale ted mi došel tak právě asi ten kokosový nebo ricinový zkusím sehnat.Myslím,že to lámání,ale se jen tak nezbavím dokud se ty poškozené konce,který jsem ještě dost odbarvovala nepolámou postupně Sad .Holky a můžete doporučit nějaký hydratační šampon tedy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 5:22 pm    Předmět: Citovat

wensdy: díky Smile no já sem na tom taky špatně... :-/ můj mi to říká pořád, že musím víc pít... jenže když té vody vypiju více, tak mám pocit, že žbluňkám a že musím neustále lítat na záchod.... což je asi dobře, protože se tělo pročišťuje, ale mi to připadá, že tam strávím půl dne a to, co vypiju, du hned zas "vypustit"... :-/ takový průtokový ohřívač.... na očích taky ten nedostatek poznám, jakožto nositel čoček začnu cítit nepohodlí.... a bolest hlavy se taky dostaví, ale to už musí být fakt kritické... takže po tom roce si zpozorovala i to menší maštění vlasů? a o kolik se ti protáhl interval, nebo myješ podle potřeby?

Lusik111: tak používej tu alterru, když ti seděl, já ho taky používám, víc jak 3 měsíce, a sem s ním moc spokojená Smile a právě před mytím dávám i ten alteří kondicionér a nebo takový ten malý medový polštářek od swis o par. a pokud máš takový skvělý pitný režim, tak by se ti to maštění mělo tím vším určitě omezit Wink nj, musíš vydžet, až ti to odroste... ale je dobré aspoň ty vlasy podpořit, jak jen to jde, i když sou zničené.... tak pevné nervy Wink
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2013 7:05 pm    Předmět: Citovat

Uvidím,stříhat už nechci Sad barvit jsem se rozhodla,že už radši nebudu,ikdyž mě znova láká blond Very Happy ,ale radši chci mít delší vlasy než blond slámu Sad .Ještě zkusím na kožní se zeptat jestli mi nemůže vzít krev nebo něco,aby zjistila jestli mi něco nechybí třeba,když mám tu délku pořád stejnou,ikdyž dost piju a vitáminy taky beru,masky a tak taky hodně tak nevím,přeci ale jsou blondýny holky co se odbarvují a vlasy jim rostou do délky..ale asi to je blbost..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 7:57 am    Předmět: Citovat

lethality. Jo to já taky si pak připadám jako průtokový ohřívač Laughing Já to mám ještě nastavené tak, že musím jít příkladem staršímu dítěti, takže někdy si připadám jak akvárko, jen přidat rybičky... Laughing Embarassed Jinak vlasy se mi mastí méně. Myla jsem kdysi deně, teď myju každý druhý nebo třetí den. Sneslo by to déle = vlasy vypadají dobře, neumaštěně, ale svědí mě kůže a musím se umýt. Déle to prostě nevydržím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:10 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
takže někdy si připadám jak akvárko, jen přidat rybičky...


Very Happy Very Happy Very Happy tak to jo, abych se zašla podívat do zverimexu, které rybky si koupím do mého osobního akvárka Very Happy

šak jasné, jak de o dobrý příklad pro potomstvo, tak je to jen dobře, vzorná mamina Cool a je fajn, že se ti interval protáhl, ale chápu, že pokud hlava svědí, tak se holt nedá nic dělat, než ji umýt... ale myslím, že je hlavně důležité nemít vlasy přesušené... což já mívám, a teď (ťuky ťuk) se mi zdá, že se to konečně začíná lepšit, takže sem moc ráda za objev DV, asi mi to zachránilo vlasy - a pokud k tomu přidám lepší pitný režim, bude to jen dobře jak pro vlasy tak i pro tělo. teď sem si začala psát, kolik toho denně vypiju, tak snad mě malá množství budou motivovat k vyššímu příjmu... zatím sem se teda nad litr vody nedostala, ale u mě je úspěch i přes půl litru Embarassed Rolling Eyes

tak ještě jednou díky za tvé zkušenosti a postřehy Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:27 am    Předmět: Citovat

Je to sice ponekud OT, ale co do zpusobu, jak do sebe dostat vice tekutin a nepripadat si jak chodici bazen, muzu pridat svuj postreh.

Zacnete pit z velkeho hrnku/sklenice brckem Smile

Je jedno co to bude, voda, limonada, caj ... tvrdsi povahy muzou i kafe Laughing

Jde o to, ze najednou toho nevypijete tolik a presto se clovek citi zavlazeny. Za chvili se sice k brcku pricucne na dva/tri loky znovu, ale zase to chvili vydrzi.

Velkym plusem je fakt, ze prave diky tomu pocucavani clovek nema tak zatizene ledviny a tudiz nelita tolik na zachod Smile Ze zacatku mozna trochu jo ale za chvilku se to upravi ... a dva litry budou v tahu jako nic.

Nikdy bych nerekla, ze jsem schopna vypit vic jak dva litry vody denne ... kdyz jsem do sebe pred par lety jeste sotva dostala ten zminovany litr. A to tedka uz na ferovku jedu 6 * 600ml hrnku denne bez brcka a kdyz nemuzu z hrnku, tak minimalne dve jeden a pul litrove flasky vody z kohoutku + to co vypiju po navratu domu ... dva a pul litru v zime a silne ke trem litrum (mozna i pres?) v lete.

Problemy zadne nemam Smile

A konec OT, snad vam to pomuze Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 1:45 pm    Předmět: Citovat

díky za tip, Jitt... ale brčkovaná asi není pro mě to pravé, už sem slyšela, že spoustě lidí to pomohlo, že si nepřipadali, že by toho vypili hodně, ale přitom jo, tak sem si řekla, že to taky zkusím, ale nějak mi to nevyhovalo :-// nebo spíš mě to nenadchlo asi jak sem čekala...

jinak co se týče kávy - slýchávám, že ta se do pitného režimu nemá vůbec započítávat, protože odvodňuje, takže spíš by se mělo přidat dvojnásobné množství objemu, než byla ta káva, aby se to dostalo do stavu "jako bysme tu kávu nepili".. ale nevím, co je na tom pravdy, zdá se mi, že každý říká něco jiného... a ani nevím, jestli se do pitného režimu dá započítat třeba kakao, mléčné koktejly, prostě nápoje z mléka...


(není tu nějaký topik o pitném režimu? začíná to být opravdu OT, tak nás kdyžtak někam přesuňte)
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 1:17 pm    Předmět: Citovat

taky jsem s tím měla problémy a když jsem zkusila olejíčky přišlo mi to být jen horší Evil or Very Mad pak jsem objevila hnědou schaumu a dobrý Smile ...ale vážně mi trvalo než jsem našla vhodnej šampon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ešte k tomu pitnému režimu. Zarátava sa tam iba čistá voda (čiže aj minerálky, len predpokladám, že nie tie slané liečivé a pod.) a bylinkové čaje (ideálne bez cukru). Neviem ako je to so zeleným, ale čierny čaj a káva tam nepatria. Mlieko, mliečne koktejly, džúsy, ovocné šťavy atď. sú podľa mňa už malá porcia jedla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.