Ricinový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5ee7c21c484453a375c82e13e3f58eb9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 7:51 pm    Předmět: Citovat

Tak to je super, rozdíl fakt viditelnej!!! Cool A vlasy vypadají moc pěkně - olejování jim evidentně prospělo, a vzhledem k tomu, že se to tmavší zbarvení vymyje, můžeš olejovat, jak jen Ti bude libo! Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 8:38 pm    Předmět: Citovat

Nastesti muzu pokracovat! Smile A diky za krasny komentar Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 8:39 am    Předmět: Citovat

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 11:53 pm    Předmět: Citovat

Můj pokus č.1 s ricinovým zábalem - musím uznat, že jsem měla konce vlasů v hodně špatným stavu, hodně suché, nehezké a třepící se, ale po pokusu jsou hebounké a řekla bych že opravdu super pokrok...uvidíme, co riciňák udělá příště Smile potom ještě testuju ricin. na řasy a růst vlasů, ale tam asi nemůžu čekat zázraky na počkání. Prozatím tenhle olejík opravdu boduje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 11:56 pm    Předmět: Citovat

Jo a dodatek: po zábalu mi celkem dost vykoukla ta hodně zářící zrzavá henna, který se snažím zbavit hnědou hennou, ale moc se nedaří...prostě jako by ten olej tu zrzavou vytáhl Shocked no nevadí ono se to zas nějak přebarví Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 10:43 am    Předmět: Citovat

Iwin, ono ta barva možná bude daná tím, že zrzavá henna je holt nejlepší "držák", zatímco indigo a ostatní příměsi, který se přidávají kvůli hnědýmu odstínu, se prostě vymývají rychleji. A riciňák (ještě víc než jiný olejový zábaly), prostě tu barvu, která v to vlasu fakt nedrží jako přibitá, vytáhne (ne nadarmo se používá do odličovačů). Takže bych ho asi na tvým místě dávala tehdy, kdy už víš, že chceš za pár dní zase hennovat, protože z čerstvý henny ti podle mě ty hnědý odstíny spolehlivě stáhne... Evil or Very Mad
Ale kromě tý barvy zní ten výsledek super, až mě to láká si taky zase jednou "zariciňákovat". Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 12:00 pm    Předmět: Citovat

Jaké máte zkušenosti s riciňákem na růst řas? Docela bych to zkusila, ale někde jsem četla, že se po něm může i oslepnout, tak mám docela strach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 1:32 pm    Předmět: Citovat

Raketko, já jsem riciňák na řasy používala a opravdu jsem neoslepla Very Happy Kde jsi to četla? Vím jen, že ricinový olej může způsobit předčasný porod a má projímavé účinky, ale že by způsoboval oslepnutí vážně ne Wink Jinak výsledky na řasách byly znát už zhruba po týdnu denního nanášení. Měla jsem je pevné a krásně natočené, takže doporučuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 1:46 pm    Předmět: Citovat

Raketka: na ricinový olej pělo chválu hodně členek právě ve vlákně o řasách - třeba tady -
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=540&postdays=0&postorder=asc&start=440

Problém s ním může být, když se dostane nejen na řasy, ale i na oční okolí - má sklony dost zadržovat vodu, proto někomu vytvoří přes noc lehké otoky víček a zarudnutí. Nemyslím ale, že by vadil jakkoliv jinak (mimo ty účinky, co už popsala Tia). Třeba na ricin. oleji od Saloos se přímo píše, že je výborný na řasy. Že by zašli tak daleko a dali na etiketu tohle info, pokud by hrozilo riziko oslepnutí, to se mi nezdá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 1:58 pm    Předmět: Citovat

Ok díky moc. S tím oslepnutím už nevím kde jsem to četla. Někde na internetu, když jsem to hledala, každopádně to zkusím. Co se týče projímání a předčasných porodů to je asi jen při vnitřním použití, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.