"Pro rovné vlasy udělám cokoli!!" aneb přiznejte!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=788c1445820a9eed7ca61924fea0872bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 5:11 pm    Předmět: Citovat

ono to vlastně jen tak vypadá...vlnitý vlasy se tím kroucením jakoby smrsknou,sama to pamatuju když jsem je měla do pasu rovný a když jsem je po umytí zamotala do copů aby se kroutili aspoň trochu inteligentně a ne jako koudel,tak najednou byly těsně pod lopatky!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

ee, okolí obličeje (asi ofina že Smile ) mi roste viditelně rychlejc než zbytek hlavy... to není opti klam, to je fakt Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 8:35 pm    Předmět: Citovat

Ale jak je to možné? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 5:57 pm    Předmět: Citovat

toť otázka Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:48 pm    Předmět: Citovat

to mě nejrychlejc roste asi v zátylky,ty vlásky vzadu vespod...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Dala jsem si do profilu fotku předtím/potom: jak vypadaly moje vlasy před dvěma lety, a jak vypadají teď. Když pomineme jedno možné (spekulativní) vysvětlení, že za tím je HA, co vás ještě napadá? Ani tehdy, ani teď nepoužívám žádné speciální přípravky, jen šampon, nefénuju (reps. ano, když spěchám, ale snažím se co nejméně často), nic mě nenapadá.
Proč se tak změnily? A můžu něco udělat pro to, aby se změnily zpátky? Chtěla bych je zpátky, svoje kudrnaté vlásky. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Dala jsem si do profilu fotku předtím/potom: jak vypadaly moje vlasy před dvěma lety, a jak vypadají teď. Když pomineme jedno možné (spekulativní) vysvětlení, že za tím je HA, co vás ještě napadá? Ani tehdy, ani teď nepoužívám žádné speciální přípravky, jen šampon, nefénuju (reps. ano, když spěchám, ale snažím se co nejméně často), nic mě nenapadá.
Proč se tak změnily? A můžu něco udělat pro to, aby se změnily zpátky? Chtěla bych je zpátky, svoje kudrnaté vlásky. Crying or Very sad

Sad to je opravdu rozdíl Shocked fakt to byla ta antikoncepce? jakou si používala? myslim si, že to rovnání může být s věkem..já je taky nemám tak kudrnatý jako dřív...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
ee, okolí obličeje (asi ofina že Smile ) mi roste viditelně rychlejc než zbytek hlavy... to není opti klam, to je fakt Cool

mě taky:) jeden kus ofiny,co jsem na začátku roku měla po oči, je ted na prsa,tudíž dohnal ostatní vlasy,poznám ho,protože sem si na tomhle kousíčku zkoušela světlou barvu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 4:10 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Dala jsem si do profilu fotku předtím/potom: jak vypadaly moje vlasy před dvěma lety, a jak vypadají teď. Když pomineme jedno možné (spekulativní) vysvětlení, že za tím je HA, co vás ještě napadá? Ani tehdy, ani teď nepoužívám žádné speciální přípravky, jen šampon, nefénuju (reps. ano, když spěchám, ale snažím se co nejméně často), nic mě nenapadá.
Proč se tak změnily? A můžu něco udělat pro to, aby se změnily zpátky? Chtěla bych je zpátky, svoje kudrnaté vlásky. Crying or Very sad


Nevím kolik Ti přesně je, ale vypadáš dost mladě. Právě proto souhlasím s Tree, protože jsem tu změnu taky zažila, během dvou let. Mívala jsem hodně vlnité vlasy, ruličky, postupně se ale ztrácí a jsou čímdál rovnější. Ruličky se mi udělají jen když chci, jinak slehnou. Také se během let může měnit i kvalita. Mně neskutečně zjemnily a ztenčily se.

Může se to týkat i stravy. Jestli jsi třeba přešla na vegetarismus anebo jsi přestala jíst určitá jídla, také to může být jedním z důvodů. Ale obávám se, že pokud jde o ten věk anebo o tu destruktivní antikoncepci, tak se to zpátky nevrátí... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

co jáááá bych za to dala kdybych ty svý protiváky narovnaláááááááááááááááááááááááá Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.