"Pro rovné vlasy udělám cokoli!!" aneb přiznejte!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=96c4dfff3c4755fd83453c87c5d0192fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
co jáááá bych za to dala kdybych ty svý protiváky narovnaláááááááááááááááááááááááá Crying or Very sad


Coože?
Buďte rádi vy, co máte vlnky nebo aspoň polovlnky, aspoň máte objem!
A ještě si stěžujte Laughing Twisted Evil Twisted Evil
Grr, co já bych za vlny dala. Musím kvůli nim spát v copech, abych neměla úplně slehlé háro Laughing
A Rikisek se toho chce zbavit, no toto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rikisek
161-320
161-320


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 12:44 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Rikisek napsal:
co jáááá bych za to dala kdybych ty svý protiváky narovnaláááááááááááááááááááááááá Crying or Very sad


Coože?
Buďte rádi vy, co máte vlnky nebo aspoň polovlnky, aspoň máte objem!
A ještě si stěžujte Laughing Twisted Evil Twisted Evil
Grr, co já bych za vlny dala. Musím kvůli nim spát v copech, abych neměla úplně slehlé háro Laughing
A Rikisek se toho chce zbavit, no toto!

No jasně že chci.víš já taky musim spát v copech páč mě se kroutí tak debilně že vypadám jako ovce a toho objemu se chci taky zbavit,proto jsem založila tohle téma,pro holky co taky touží po rovných vlasech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 1:50 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
Déscantes napsal:
Rikisek napsal:
co jáááá bych za to dala kdybych ty svý protiváky narovnaláááááááááááááááááááááááá Crying or Very sad


Coože?
Buďte rádi vy, co máte vlnky nebo aspoň polovlnky, aspoň máte objem!
A ještě si stěžujte Laughing Twisted Evil Twisted Evil
Grr, co já bych za vlny dala. Musím kvůli nim spát v copech, abych neměla úplně slehlé háro Laughing
A Rikisek se toho chce zbavit, no toto!

No jasně že chci.víš já taky musim spát v copech páč mě se kroutí tak debilně že vypadám jako ovce a toho objemu se chci taky zbavit,proto jsem založila tohle téma,pro holky co taky touží po rovných vlasech...
Když mi bylo asi 13,také jsem hrozně chtěla rovné vlasy ale mamka mi nedovolila ani žehličku ani třeba barvu atak...vadilo mi to že ostatní holky můžou a já ne.Proklínala jsem ji za to.Dnes jsem jí vděčná.Jediné co mi alespoň trošku narovnalo vlasy byl fialový sunsilk.Sice to musí být žíravina a teď už bych si neumyla vlásky žádným chemickým šamponem ale fakt to zabralo...jinak mě napadá žehlit,žehliž a žehlit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 5:51 pm    Předmět: Citovat

Příspěvky týkající se HA přesunuty
ZDE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 8:09 pm    Předmět: Citovat

Heeeh Rikisku netrpíš ty Anorexií v oblasti vlasů?Vlasů máš hodně, ale tak přirozeně, není to moc právě mě napadla ta spojitost počáteční anorexie, kdy se holky vidí tlusté a přitom jsou normální...navíc ještě ten název do světa křičící rovné vlasy za jakékoli podmínky Laughing Fakt neblbni, sluší ti to tak jak to máš teď Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Heeeh Rikisku netrpíš ty Anorexií v oblasti vlasů?Vlasů máš hodně, ale tak přirozeně, není to moc právě mě napadla ta spojitost počáteční anorexie, kdy se holky vidí tlusté a přitom jsou normální...navíc ještě ten název do světa křičící rovné vlasy za jakékoli podmínky Laughing Fakt neblbni, sluší ti to tak jak to máš teď Wink


Problém je asi v tom, že kdo má vlasy kudrnaté, tak by je chtěl rovné a kdo je má rovné, tak je chce kudrnaté ..... Embarassed Confused Laughing
Kdysi jsem chodil s dívčinou, která se strašně chtěla zbavit svých vln, po po asi 10 trvalých se jí to podařilo a pak měla po odrostlé trvalé vlasy jak hřebíky a pak začal pravý opak, začala si dávat na hlavu trvalou proto, aby měla opět kudrliny.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Awerin napsal:
Heeeh Rikisku netrpíš ty Anorexií v oblasti vlasů?Vlasů máš hodně, ale tak přirozeně, není to moc právě mě napadla ta spojitost počáteční anorexie, kdy se holky vidí tlusté a přitom jsou normální...navíc ještě ten název do světa křičící rovné vlasy za jakékoli podmínky Laughing Fakt neblbni, sluší ti to tak jak to máš teď Wink


Problém je asi v tom, že kdo má vlasy kudrnaté, tak by je chtěl rovné a kdo je má rovné, tak je chce kudrnaté ..... Embarassed Confused Laughing
Kdysi jsem chodil s dívčinou, která se strašně chtěla zbavit svých vln, po po asi 10 trvalých se jí to podařilo a pak měla po odrostlé trvalé vlasy jak hřebíky a pak začal pravý opak, začala si dávat na hlavu trvalou proto, aby měla opět kudrliny.... Wink

Blázen ta slečna Laughing tolik trvalých Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

je normalni chtit vlasy co clovek nema...hlavne kdyz vidi jak krasne nekomu slusi. ja treba kdyz si zapletu malinke copanky tak vypadam velice svudne...ale nechce s emi je zpaletat,protoze je to fuska a hlavne je mam za 5 hodin uz rovne. Crying or Very sad
ale zehlicku jsem nezkousela, krom uprav vlasu v kadernictve a to neni mockrat. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:

Problém je asi v tom, že kdo má vlasy kudrnaté, tak by je chtěl rovné a kdo je má rovné, tak je chce kudrnaté ..... Embarassed Confused Laughing


Já ne, ja jsem spokojená s rovnými Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Clondyk napsal:

Problém je asi v tom, že kdo má vlasy kudrnaté, tak by je chtěl rovné a kdo je má rovné, tak je chce kudrnaté ..... Embarassed Confused Laughing


Já ne, ja jsem spokojená s rovnými Wink

já s těmi svými taky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.