Dr.Hauschka a Tautropfen,Farfalla
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 5:32 pm    Předmět: Dr.Hauschka a Tautropfen,Farfalla Citovat

Takze nekde sme se uz o tom bavili jen to nemuzu najit Embarassed Vyzkousela jsem vzorecek hauschkova samponu pro suche vlasy(merunka-rakytnik)a je vazne bajecny,moc nepeni,coz jsem ani neocekavala,ze by penil,je prece prirodni Very Happy a krasne voni a vlasy po nem jsou krasne mekkoucke Very Happy takze casem ho urcite poridim a budu stridat s lavovou zemi Very Happy

Jinak kdyz Dr.hauschka:tak mam vyzkouseny ruzovy krem,je moc a moc prijemny,cistici mleko a cistici krem,taky skvely,jen po kremu sem se nejprve osypala a ted mi skvele sedi,dal pletove tonikum,no to je vune a je strasne fajn Very Happy vse mam po vzoreckach a vydrzi dlouho Very Happy Jo a mam tvarenku a ta je uplne uzasna,hebka,prirozena a jak pohlazeni Very Happy
Amam zubni pastu Walvital(patri po hauschku) a je strasne fajn a i tygrik si ji chvali Wink
A mam od nich balzam na rty vanilku a je to snad nejlepsi balzam,co jsem mela,voni opravdu jemnoucce vanilkove ,nebarvi a rty mi spravil takrka za chvilku Very Happy
a jeste k jedne kosmetice prirodni Very Happy Tautropfen:
Mam zalusk na lavovou zem az tu svou logonu dodelam(stoji prakticky stejne) a a mam doma uz nekolik dni vzorecky k pletove peci o citlivou plet a to je blaho vazne uzasny,jen skoda,ze nedelaji i ta malinke baleni,protoze jentak si nebudu moc komplet dovolit Crying or Very sad

A jeste Farfalla,dalsi kosmetika s BDIH.
Jedine co jsem zkusila tak vuni L amour,je fantasticka a nemohla sem si ji nabazit,vonela sem z obchodu cely den a i pres noc a konecne nekdo udelal prirozene,prirodni parfemy bez chemie a s vuni skutecne kvetinovou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Pohledala jsem na netu, tak pridavam odkaz k nahlednuti Very Happy :

http://www.001shop.cz/Farfalla

http://www.biosfera.cz/index.php?osCsid=e51a809a292a13fb1037ca5cf517947b&manufacturers_id=179&osCsid=e51a809a292a13fb1037ca5cf517947b

http://www.yinyang.cz/dr-hauschka/



Ja o lavovou zem napsala Jeyiskovi, tak ho musim nasmerovat Very Happy :

http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/4005?osCsid=f52be777815ec0ffd8bc817aa443fb61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Pohledala jsem na netu, tak pridavam odkaz k nahlednuti Very Happy :

http://www.001shop.cz/Farfalla


Ufff, to jsou teda ale hodně drsné ceny Shocked Shocked Shocked Tak to si jistě nepořídím Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:59 pm    Předmět: Citovat

Taky bych chtěla vyzkoušet Hauschka šampon na normální vlasy(nevím teď jaký je název). Vílko ty si měla ten šampon jako vzoreček? Pokud ano vyplýtvala jsi ho na jedno mytí nebo vstačí tak na 2? Chci si objednat vzorky,tak ať vím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 5:17 pm    Předmět: Citovat

Brett dekuju za odkazy Very Happy

Klarusko:ono je to vazne drahy a ja postupuju jen po pidi kruckach a hlavne ze vzorecku,ale je znat rozdil,je to kvalita prirodni, a nakonec vse vydrzi strasne dlouho,protoze staci jen zdibecek. Wink Ja vim je to drahy,vsak taky si nemuzu vse poridit,ale alespon,ze existuji ty vzorky. Embarassed

Leontynko:Ano mela sem ten vzorecek v tom malem sacku a vlasy mam neco malo nad pas a myla sem se snim na dve nasamponovani(takze pokud samponujes jednou,tak ti vydrzi a pokud dvakrat,tak je to na jedno myti),ale vvazne po nem byly vlasky takove mekkoucke Very Happy
Jinak kremy a takovy,tak to vydrzi vzorecek mnohem mnohem dyl Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Mám lávovku Tautropfen a je úplně báječná. Používám na tělo, vlasy i pleť, tam to střídám s bílou Lavaerde od Logony. Na pleti mi lávovka společně s tělovým hedvábným pudrem Dr. Hauschky vyčarovala zázrak. Konečně se nelesknu, opravdu poprvé od puberty se mi nezmastí pleť za pár hodin. Takže Hauschka a Tautropfen jsou podle mě jedničky. A u Tau mě hrozně těší ten nákup, když vím, že je to bio, fairtrade a ještě ty jejich sociální programy, moc ráda takové firmě zaplatím. A navíc je to pro moji citlivou kůži balada!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 9:14 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Brett dekuju za odkazy Very Happy

Klarusko:ono je to vazne drahy a ja postupuju jen po pidi kruckach a hlavne ze vzorecku,ale je znat rozdil,je to kvalita prirodni, a nakonec vse vydrzi strasne dlouho,protoze staci jen zdibecek. Wink Ja vim je to drahy,vsak taky si nemuzu vse poridit,ale alespon,ze existuji ty vzorky. Embarassed

Leontynko:Ano mela sem ten vzorecek v tom malem sacku a vlasy mam neco malo nad pas a myla sem se snim na dve nasamponovani(takze pokud samponujes jednou,tak ti vydrzi a pokud dvakrat,tak je to na jedno myti),ale vvazne po nem byly vlasky takove mekkoucke Very Happy
Jinak kremy a takovy,tak to vydrzi vzorecek mnohem mnohem dyl Wink Very Happy


Děkuju Vílenko, taky šamponuju dvakrát tak asi pořídím rovnou dva pytlíčky,ať se mi může výsledek potvrdit i na podruhé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 11:58 am    Předmět: Citovat

leontynko ja si taky rikala,ze bych poridila jeste jeden sacek,ale asi ne,vsak bych to mela jen na stridani s lavovou zemi Very Happy

Jna tak to jsem rada,ze mas dobre zkusenosti s lavovou zemi od tautropfenu Very Happy ja se na ni totiz chystam,me je tato firma taky silene sympaticka a taky rada zainvestuju,hrozne se mi libi ta jejich hippie minulost Very Happy a maji i nektere rady sbirane podle mesice Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

Já teď zkouším tělovou a vlasovou kosmetiku od Sanollu. Je skvělá . Very Happy Zváště šampon se mi zdá , že je konečně ten pravý pro moje zlobivé vlásky. Laughing
Sanoll je 100% přírodní a používá stejné suroviny z eko zemědělství Demeter jako Tautropfen . Jen je škoda , že na jejich stránkách se nedá objednávát . http://www.bio-kosmetika.cz/ Napsali mi , že e-shop prý asi ani spouštět nebudou , protože prodejnost by při tak vysokých cenách byla malá a nemůžou si dovolit skladovat větší množství kvůli krátké době trvanlivosti , kterou přírodní kosmetika má. Sad Výrobky jsou zatím k dostání na http://www.biosfera.cz/ nebo http://www.najadashop.cz/ . Ale bohužel tam nemají všechno . Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 1:57 pm    Předmět: Citovat

sanoll jsem jeste nikde na vlastni oci nevidela,ale laka me balzam na rty(mam rada ty v kelimkach Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.