Dr.Hauschka a Tautropfen,Farfalla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4725386a5a7880959893d72ee95b73c9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

Tak to vidíš, vyčíhala jsem tedy to samé a šla jse do Marta studia včera, meli ale zavřeno Sad Confused Měli i ten jojobový kond.? Jedu do lázní, tak hledám vše v malém balení Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
LittleStar napsal:
Tak pak dejte vědět, jak jste spokojené Smile
ten popis zní moc dobře... nevíte, jestli by bylo možné "vylepšit" roztřepené konečky pomocí této kúry, aniž bych je musela zastřihnout? Aspoň teoreticky... příští týden jsem objednaná a moc se mi tam nechce Sad


to je přesně moje úvaha: jestli to rozřepené nějak zalepí a to po odlomení jestli nějak taky něco Laughing Laughing protože stříhat to, tak to nenaroste nikdy Crying or Very sad Crying or Very sad dneska mám všude nějak hodně "to" Cool


Já jsem se byla naposledy stříhat loni v srpnu.. tak možná, že už by to fakt chtělo.. a pak budu olejovat a soustředím se hlavně na prevenci Smile možná zkusím i tu kúru, je to sice dost peněz, ale co už... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 12:13 pm    Předmět: Citovat

Janis napsal:
Tak to vidíš, vyčíhala jsem tedy to samé a šla jse do Marta studia včera, meli ale zavřeno Sad Confused Měli i ten jojobový kond.? Jedu do lázní, tak hledám vše v malém balení Rolling Eyes


ano, měli, paní mi ho nabízela Wink
pěkné jsou i ty jejich cestovní sady na pleť... Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

tak děkuji za info! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 9:50 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem mi dnes přibyl do koupeln Dr.Hauschka makadamia - pomeranč. Tož jsem zvědavá Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 1:31 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem sadu vzorků Tautropfen, což mně udělalo velkou radost, zvlášť když to nebylo z eshopu ale k nákupu na aukru. Je to řada Fluidum - čisticí mléko, pleťová voda, denní a noční krém. Kromě pleťové vody, kterou nepoužívám a tak nemůžu s ničím srovnat, jsou všechny úžasné. Měla jsem po nich nádherně hladkou pleť, srovnatelná mně připadá jedině Mádara, kterou jsem měla také jen vzorek. Bohužel Tautropfen i Mádara jsou pro mě moc drahé. (Mám jen lávovou zeminu Tautropfen, k té jsem právě dostala ten vzorek).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sanna
8-20
8-20


Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 5:02 pm    Předmět: Citovat

Marion
A mádaru jsi taky zkoušela? Ta mě hrozně lákala, kdybych teď netestovala testovací sadu od Hauschky dost bych o ní uvažovala. Měla jsem od nich výživný tělový krém a ten byl super, hrozně mi voněl, vyhovovala mi konzistence ale byl docela rychle pryč. Pak jsem ještě dostala vzoreček tonovacího fluidu sunflower a ten byl taky dobrý. Teď koukám na jejich stránky a mají nějaké slevy..bohužel mi nikde nechtěli dát vzorek krému, tvrdili že nemají..a koupit ho jen tak za ty peníze to ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sanna
8-20
8-20


Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem teď začala používat oční krém od Tautropfenu, nechala sem se zlákat protože mi o něm paní prodavačka úplně básnila (vlastně o celém tau). Vyhovuje mi určitě víc než ESI co sem měla předtím - není tak mastný. Ještě tak kdyby mě zbavil těch kruhů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Sanno, měla jsem vzorek regeneračního nočního krému a byl skvělý. Celkem dlouho se vstřebával, ale to mně všechny noční krémy, takže se odličuji a krémuji brzy večer. Jak bude vyhovovat Tobě ale nevím. Vzorek jsem dostala k nákupu na Najádě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2010 10:29 am    Předmět: Citovat

jééjda, tady jsou tak staré příspěvky! to nikdo Farfallu nebo Hauschku nepoužíváte? já po nich teď docela pokukuju, docela mě zaujaly šampony Farfalla, tak bych docela uvítala nějaký aktuální názor Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.