Vlasova voda DIXI
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d3d57d940aec99c6e29e51a430cacbd1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
2ada2
21-40
21-40


Založen: 28.10.2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 9:28 pm    Předmět: Citovat

Pawluška : ja myslím že to není moc, ja používám taky více přípravků dohromady i šamponů mám 4 šampony a ty točím dokola, k tomu beru prášky a piplám se jednou týdne dixi vodou a do toho takové ty domácí zábaly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 3:06 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem vyzkoušela březovou vodičku. Použila jsem ji zatím jen dvakrát, , ale můžu říct, že je to strašně příjemné, když ji vmasírujete do pokožky hlavy a naprosto jsem se zamilovala do té vůně. Takže už jen kvůli toho bych ji užívala pravidelně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 12:25 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si březovou vodu na mastné vlasy, zatím jsem ji použila jen 3x, ale musím říct, že super. Hlavně ta vůně je úžasná (i přítel, říkal, že krásně voní Twisted Evil ) navíc mám pocit, že mě po ní nesvědí hlava Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 11:58 am    Předmět: Citovat

Kikinecka napsal:
Koupila jsem si březovou vodu na mastné vlasy, zatím jsem ji použila jen 3x, ale musím říct, že super. Hlavně ta vůně je úžasná (i přítel, říkal, že krásně voní Twisted Evil ) navíc mám pocit, že mě po ní nesvědí hlava Wink


jjo tahle vlasová voda je super použivala sem jí ještě před tím něž sem narazila na tyhle stránky a co si pamatuji vlasy byly v pohodě Wink a ta vúně je vážně užasná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Kikinecka napsal:
Koupila jsem si březovou vodu na mastné vlasy, zatím jsem ji použila jen 3x, ale musím říct, že super. Hlavně ta vůně je úžasná (i přítel, říkal, že krásně voní Twisted Evil ) navíc mám pocit, že mě po ní nesvědí hlava Wink


jjo tahle vlasová voda je super použivala sem jí ještě před tím něž sem narazila na tyhle stránky a co si pamatuji vlasy byly v pohodě Wink a ta vúně je vážně užasná Very Happy


I kdyby to nic pro vlasy nedělalo tak ta vůně za to stojí. Člověk pohodí vlasy a celé okolí začne čenichat Very Happy Kamarádky se mě dokonce ptaly, co to mám za novou vůni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 1:47 pm    Předmět: Citovat

Tyrkenit napsal:
I kdyby to nic pro vlasy nedělalo tak ta vůně za to stojí. Člověk pohodí vlasy a celé okolí začne čenichat Very Happy Kamarádky se mě dokonce ptaly, co to mám za novou vůni Wink

Jo to je pravda! Já seděla s přítelem na lavičce, zafoukal vítr a on začal jak ty říkáš čenichat Very Happy myslím, že se do té vůně zbláznil stejně jako já! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak jsem si dneska donesla domu březovou vodu na mastné vlasy.. A má opravdu zajímavou vůni..

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 8:17 am    Předmět: Citovat

Tak ve vlasech opravdu krásně voní.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 9:01 am    Předmět: Březová voda Citovat

Březová voda voní tak nádherně, moc ráda si jí dávám na vlasy, ale snažím se to střídat - jednou kopřivu, pak olivu, břízu, ještě mi schází lopuch. Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 5:12 pm    Předmět: Citovat

Fructia: a ty ostatní o kterých mluvíš jsou také od Dixi? Já od nich viděla vždy jen březovou Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.