Vichy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=efbb25d22e7e001270efffe7be0c688cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Dés vidím, že to máš zmáknutý Smile nevíš náhodou, jak je na tom kosmetika La Roche Possay? Já ji kdysi hojně používala, hlavně řadu Effaclar. Jednou pomohla, jednou ne, hlavně mi přišla taková šetrnější, nežli ty převoněné krémy od Vichy( měla jsem vzoreček Normadermu). Od té doby, co si myju obličej a tělo a občas vlasy černým mýdlem Dudu -osun jsou moje problémy s mastnou pletí téměř vyřešeny.


La roche je dermokosmetika z lékárny s parabeny a parfémy, takže chemie. Ale šetrnější než drogerijní kosmetika.
Prý že netestuje na zvířatech, ale nějak se mi tomu nechce věřit. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 4:52 pm    Předmět: Citovat

Dnes letel Vichy Oligo 25 zeleny s velkou pompou do kose Very Happy a uz se k Vichy vracet nebudu, plet zacala Oligo spatne snaset.
Koupila jsem si od Cannadermu ochranny zimni krem Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

teda s tou Vichy jste me docela zarazili vazeni..me ma dojit zdarma darek v cene skoro 900 kč Vichy na mastnou plet ( darek, ze objednani predplatneho jednoho casaku;) ... strasne se na nej tesim, ale potom co jsem si tu precetla, tak mi ta radost zacina upadat. doufam, ze mi ta rada sedne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:34 pm    Předmět: Citovat

Normaderm na mastnou pleť je snad nejhorší ze všech. Zlepšení se nekonalo žádné-akné se mi po něm ještě více rozbujelo a vřídky se přetransformovaly na hnisavé a podkožní cysty,které nejdou vymáčknout ani se jich jinak zbavit. Dlouho jsem nevěřila tomu že to způsobuje ta Vichy,ale pak jsem přešla na levnou kosmetiku Aknelot a akné se mi hodně zlepšilo.Oproti Vichy to byl takový malý zázrak za málo peněz. Myslím že ta Vichy ucpává tou chemií pory a mastná pleť na to zareaguje vždy nejhůře ze všech. Jinak jsem celkem vypotřebovala 3*ten denní krém a 1*ten noční + aktivní kůru,takže moje posouzení je zcela objektiví = je to sr..ka za hodně peněz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:49 pm    Předmět: Citovat

no ja si ted presne nemuzu vzpomenout na nazev te rady.. nastesti akne mam vylecene, jen tak par pupinku obcas, akorat me trapiva mastna plet..tak uvidim. nastesti to neni za me penez a kdyztak u nas doma se toho ujme segra kdyz mi to nesedne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:55 pm    Předmět: Citovat

A mě nejvíc mrzí že jsem do toho právě tolik investovala Crying or Very sad a pleť jsem si tím akorát tak zhuntovala. Dlouho jsem se z toho vzpamatovávala ale teď už to je v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

Shocked Týýjo, další špatná reakce na Vichy Exclamation
Není to poprvé, co něco takového čtu. Vichy je prý srovnatelná s obyčejnýma "drogerkovýma" značkama a v lékárnách by neměla co dělat. Asi na tom něco bude, když čtu tolik špatných zkušeností. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

Podle mě je ještě horší než z drogerie,ty mi takovou reakci nikdy neudělaly. Sice ty drogerkové hodně odmaštují,tak to může být tím ale Vichy rovnou ucpává pory a ty pak opravdu nedýchají a u mastné pleti se v nich hromadí odpadní látky a pokožka to nemá jak dostat ven. Zakázala bych prodej Vichy v lékárnách-jen tím lidi pletou a ty se pak snadno nachytají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

Holky, já vám nevím... Musím se Vichy trošku zastat! Mamince je 40 let, dostala Vichy Neovadiol k předplatnému. Vydržel asi dva měsíce a ten účinek, dámy, byl opravdu úžasný! Jinak kosmetiku používala pořád stejnou, takže to muselo být tím krémem. Pleť krásně vypnutá, vrásky výrazně eliminovány, úplně omládla před očima. Další dostala po roce k Vánocům a opět - skvělý efekt! Sama jsem ho pár dní -tak aby to nebylo poznat Wink - používala a tvářičku jsem měla pěkně zpevněnou, ten krém navíc moc hezky voní... Takže alespon co se týče krému, tak musím velmi pochválit. Teď se mamka chystá vyzkoušet make-up od Vichy, tak snad dopadne taky dobře. Že je to sprostá chemie, to je sice pravda, ale za ten účinek bych to i přežila Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Ja som vyskusala od Vichy Normaderm, aj LA Roche som mala, ale najviac mi sedi Bioderma. Tonikum je skvele, vzdryi dlho a aj krem je sjupa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.