Péče o rty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fbc56d3cddc25596f78bf65871100875Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Mne sa kutiky robia z niektorých príborov len si teraz neviem spomenuť čo za material to može sposobiť. Skúšala som na to jesť droždie, ale nemám dojem že by mi to pomohlo. Teraz skúšam B-komplex tak uvidím.
Chcem sa spýtať na ten Cannaderm. Kde sa to dá zohnať? Lebo v zime mám s perami naozaj vážne problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 2:40 pm    Předmět: Citovat

já mám svůj zázračný kelímek a jsem spokojená Wink Teď mi strašně popraskaly rty a tak jsem si je každý den pravidelně mazala nějakým balzámem s vůní medu ale nijak se to nezlepšilo a dneska jsem v pokoji vyhrabala ten zázračný kelímek(strašně jsem ho hledala) a jsem radostí bez sebe, protože vážně zabírá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

Cannaderm maji skoro v kazde lekarne a pak v nekterych obchodech s prirodni kosmetikou Smile.

Jeste jsem zapomnela na uzasny balazam od firmy Aromedica, ten tak nadherne voni a je take bez chemie Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 10:51 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
já mám asi za 30kc balzám na rty z lékárny, je úžasnej, voní po bylinkách a je přírodní..


To zní dost dobře. Prosím, co je to za značku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 11:49 pm    Předmět: Citovat

na pusu je opravdu hodne dobry zazracny kelimek z oriflamu Wink mazu si jim pred spanim dycky rtiky.. sice je ho "malo", ale me vydrzi klidne i 4 mesice a hodi se na pusu, lokty, do nehtoveho lůzka, na ruzne ranky a stroupky,.. tez ho vzdy vyfasuje muj pritel, aby nemel popraskane rty;) zazracny kelimek stridam s tim co doma najdu tj. jeleni lůj, ruzny tycinky na rty ( treba z oriflamu,..) a hlavne delavam tak jednou do mesice, spis podle potreby medovy zabal na rty;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

Breberko to by me zajimalo, jak ty rty potom "balis" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

Breberka napsal:
na pusu je opravdu hodne dobry zazracny kelimek z oriflamu Wink mazu si jim pred spanim dycky rtiky.. sice je ho "malo", ale me vydrzi klidne i 4 mesice a hodi se na pusu, lokty, do nehtoveho lůzka, na ruzne ranky a stroupky,.. tez ho vzdy vyfasuje muj pritel, aby nemel popraskane rty;) zazracny kelimek stridam s tim co doma najdu tj. jeleni lůj, ruzny tycinky na rty ( treba z oriflamu,..) a hlavne delavam tak jednou do mesice, spis podle potreby medovy zabal na rty;)

Ten zázračný kelímek prý není nic jiného než jen trošku lepší vazelína..a to mohu celkem potvrdit,dávám vazelínu taky na ta místa cos říkala a je to super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

V zázračném kelímku je lanolin, minerální olej a včelí vosk. Na rty funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tree napsal:
já mám asi za 30kc balzám na rty z lékárny, je úžasnej, voní po bylinkách a je přírodní..


To zní dost dobře. Prosím, co je to za značku?

nooo,na obalu je napsáno balzámMiss,myslim že by to mohli mít v každý lékárně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

Já jsem asejc nějaká ... divná. Kelímek mám doma, ale nijak mě nenadchl. Koupila jsem si ho poté, co jsem viděla, jak několika lidem v mém okolí dělal krásné rty. Dávala jsem si ho na pusu před spaním, ale žádný zázrak se nestal. Pusu jsem měla po něm suchou... Sad
Mno, já mám moc ráda svého ,,loje" Smile Takový ten úžasný bílý v tlusté tubě. Na víčku stojí ,,jelení lůj", krása Smile Ale chtěla bych zkusit ten Cannaderm, tak nějak všeobecně bych chtěla na vlastní kůži pocítit ten zázrak zvaný ,,konopný olej" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.