Chemické přísady v některých odstínech henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71dbbf80e9964b39053d128245dda8e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

Titania ahoj Smile
ty máš tiež alergiu na chemické farby? inak už som tú bordo objednala ona doteraz používala len čistú hennu ale už ju omrzel stále ten istý odtieň, prosto chce zmenu studenší ton vieš ako to je mi baby stále špekulujeme Laughing ved spravíme pre istotu 48hod. alergický test a uvidí sa inak to je pravda, že zase niekto naopak je alergický na niektoré prírodné zložky.
Titania neuveríš ale práve som na teba myslela-máš krásne spony v galérii tiež rozmýšlam, že si niečo také vytvorím mala si na to nejaký návod? ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 7:42 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Mixer Very Happy Wink !
Alergii přímo na barvy jsem neměla - spíš mi nedělaly dobře některý šampony a hlavně různý bezoplachový kůry na objem - jenže ty barvy se s tím svezly potom taky, jak už ta kůže byla jednou rozdrážděná Twisted Evil , tak to bylo čím dál horší. To byl taky hlavní důvod, proč jsem přešla na hennu. To svědění po bordo a mahagonu bylo ale fakt nepatrný - fakt žádnej průšvih. Nedělala bych to teda každej měsíc - ale kombinace zbytků pikramátovky přebarvený párkrát přírodní hennou nevypadá zle, ten přechod je vcelku plynulej. Držím mamince palce - myslím, že by jí to nemělo uškodit (ale ten test samozřejmě udělejte, jistota je jistota).
A mírně OT - ty spony jsem dělala bez návodu, jak mě napadlo. Jenom varuju, ty plastový hřebínky jsou dost křehký, je potřeba s nima zacházet fakt opatrně. a "klobouková guma", ze který jsem to dělala, není dost pružná, takže ty spony pak hůř držej (ale nakonec se to taky dá). Co jsem slyšela, v obchodech specializovaných na různé ty korálky mívají "pruženku" - takovej jako vlasec, ale pružnej , to by snad mělo bejt lepší - ale zase to na dřevěný korálky možná bude moc tenký. Prostě si s tím musíš nějak pohrát - a to je na tom právě ta zábava! Very Happy Přeju hodně zdaru! Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po září 07, 2009 7:58 pm    Předmět: Citovat

Titania - ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 7:29 am    Předmět: Citovat

Kacenka, dakujem, super link, dozvedela som sa vela novych veci. A nevies mi prosim povedat (viem, ze idem kusok od temy, prepacte) ci ten tea tree olej uvolnuje farbivo aj z indiga a z napr. orecha alebo len z lawsonie? Dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka5
81-160
81-160


Založen: 29.8.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út září 08, 2009 8:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj Lucinko,

tak to opravdu nevím. Zkus napsat zprávu Zdalii Smile já jsem čerpala všechny informace od ní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

No, já když jsem kdysi šmejdila po zahraničních stránkách, vždycky jsem tam o tea-tree oilu a dalších zdrojích terpenů četla jenom v souvislosti s hennou (teda lawsonií) - takže s tím indigem nevím nevím, spíš bych řekla, že ne, že bude působit specificky jenom na lawsonii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Demonia
41-80
41-80


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 6:35 pm    Předmět: Citovat

Question Tak. Tu bordovú hennu od Hennecolor s pikramátom som si dala na hlavu pred 3 dňami. Dávala som si bežne DMkovú alebo pravú egyptskú z prodejbylin.cz - tá je geniálna a aj najlacnejšia. Či je teda pikramát škodlivý alebo nie, začali mi z neho strašne padať vlasy, už keď som hennu vymývala, to sa mi nestalo ešte nikdy. Sú všade Sad mám teraz doma tú kilovú egyptskú a mám trocha obavy, ako to chytí neskôr, keď budem mať odrasty. Z tejto bordovej mám síce ozaj krásnu sýtu a lesklú farbu ale bacha, z pikramátu mi fakt vypadlo dosť vlasov a to mi nepadajú nijako extrémne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dančula
321-600
321-600


Založen: 3.11.2009
Příspěvky: 328

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

No tak teď jste mě dost vyděsili po přečtení tohoto tématu,to jsem vůbec netušila...a já mám tak tu bordo a mehagon tolik ráda... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ariella
21-40
21-40


Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 11:18 am    Předmět: Citovat

Demonia napsal:
Question Tak. Tu bordovú hennu od Hennecolor s pikramátom som si dala na hlavu pred 3 dňami. Dávala som si bežne DMkovú alebo pravú egyptskú z prodejbylin.cz - tá je geniálna a aj najlacnejšia. Či je teda pikramát škodlivý alebo nie, začali mi z neho strašne padať vlasy, už keď som hennu vymývala, to sa mi nestalo ešte nikdy. Sú všade Sad mám teraz doma tú kilovú egyptskú a mám trocha obavy, ako to chytí neskôr, keď budem mať odrasty. Z tejto bordovej mám síce ozaj krásnu sýtu a lesklú farbu ale bacha, z pikramátu mi fakt vypadlo dosť vlasov a to mi nepadajú nijako extrémne.


Bohužel jsem taky zanamenala mnohem více vypadaných vlasů (možná i dvakrát tolik než předtím) po použití ohnivě červené henny s pikramátem od hennedrog Sad Sice zatím s hennou začínám, ale neřekla bych, že by mi takhle padaly vlasy ze samotné henny, když by měla být regenerační... Question a navíc týden před použitím ohnivě červené jsem si právě úplně poprvé dala hennu - měděnou bez pikramátu a to jsem takové padání neregistrovala... tak nevím no... asi oželím tu barvu... za to padání to nestojí... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 4:31 pm    Předmět: Citovat

Já to řeším tak, že jednou za pár měsíců oživím barvu pikramátovkou, jinak používám pro červený odstíny čistě přírodní hennu smíchanou s ibiškovým čajem nebo řepnou šťávou (a dalšíma ingrediencema). Jednou za cca čtyři měsíce mi to přijde únosný - ale musím říct, že s tím padáním po pikramátovce to nemám úplně vždycky, někdy padaj vlasy víc, ale někdy úplně normálně, jako po přírodní henně. Holt záhady všedního dne... Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.