Vypadávání vlasů a dárcovská urinoterapie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8cd29639887dc3a3fb4e76f546f72092Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

mnooo jenomže to jsou hormony, které přirozenou cestou vyprodukovalo lidské(ženské) tělo a ve vodě se rozkládají bez problémů...ja bych tyto nesrovnavala s hormony, co jsou v HA.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
mnooo jenomže to jsou hormony, které přirozenou cestou vyprodukovalo lidské(ženské) tělo a ve vodě se rozkládají bez problémů...ja bych tyto nesrovnavala s hormony, co jsou v HA.


vždyť jsou to ty samé hormony Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 5:44 pm    Předmět: Citovat

Ale s tím rozdílem, že ty v HA jsou umělé. Taky normální hormony se ve vodě rozloží a ty umělé nee.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Káťa napsal:
mnooo jenomže to jsou hormony, které přirozenou cestou vyprodukovalo lidské(ženské) tělo a ve vodě se rozkládají bez problémů...ja bych tyto nesrovnavala s hormony, co jsou v HA.


vždyť jsou to ty samé hormony Laughing


Já právě myslím že ty umělé jsou nějaké deriváty a odvozeniny těch přírodních,tudíž to nejsou ty samé a pro tělo jsou jakoby cizí. No ale pak si na ně tělo zvykne a je průšvih na světě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ditulka
8-20
8-20


Založen: 2.3.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 8:32 am    Předmět: Citovat

S dárcovskou urinoterapií mám dobrou zkušenost, ale ne jako pacientka ale dárkyně. Jsem už dva a půl roku dárkyní své kamarádky, která moji moč jednou týdně užívá. Dokonce jsme za tu dobu objevily dobrý trik, jak se vyhnout chuti moči. Někde jsme přečetly, že účinné látky se vstřebávají přes střevo stejně jako přes žaludek, takže po asi ročním popíjení moje kamarádka přešla na aplikaci přes střevo. Poslední rok a půl jí svoji moč vždycky naleju obyčejným trychtýřem do konečníku a ona se tam vstřebá. Nemusím si teda už tak hlídat stravu, můžu si dát i slané brambůrky, což jsem v době, kdy moč kamarádka pila, teda vůbec nemohla. Slaná moč se totiž nedá pít, je nechutná. A ještě jeden zajímavý poznatek z léčby musím zmínit. Mojí kamarádce zhoustly nejen vlasy, ale i řasy. Je vidět, že přírodní hormony mají něco do sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Moc tomu nevěřím. Tohle tedy opravdu není můj šálek kávy (nebo moči? Razz ) Confused


Jej tak ty jsi mě opravdu rozesmála...a to jsem ve studentské studovně, kde má být ticho Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

Ditulka napsal:
S dárcovskou urinoterapií mám dobrou zkušenost, ale ne jako pacientka ale dárkyně. Jsem už dva a půl roku dárkyní své kamarádky, která moji moč jednou týdně užívá. Dokonce jsme za tu dobu objevily dobrý trik, jak se vyhnout chuti moči. Někde jsme přečetly, že účinné látky se vstřebávají přes střevo stejně jako přes žaludek, takže po asi ročním popíjení moje kamarádka přešla na aplikaci přes střevo. Poslední rok a půl jí svoji moč vždycky naleju obyčejným trychtýřem do konečníku a ona se tam vstřebá. Nemusím si teda už tak hlídat stravu, můžu si dát i slané brambůrky, což jsem v době, kdy moč kamarádka pila, teda vůbec nemohla. Slaná moč se totiž nedá pít, je nechutná. A ještě jeden zajímavý poznatek z léčby musím zmínit. Mojí kamarádce zhoustly nejen vlasy, ale i řasy. Je vidět, že přírodní hormony mají něco do sebe.


Sve mineni o urinoterapii jako takove radsi zminovat nebudu Twisted Evil , jen podotykam, ze vstrebavani v zaludku a v tlustem streve je diametralne odlisne, v tracniku se zahustuje stolice, takze se vstrebava hlavne voda a Na ionty. U leku podanych per rectum se musi pocitat s tim, ze se do krve vstreba jen mala cast.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ditulka
8-20
8-20


Založen: 2.3.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 4:15 pm    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
[v tracniku se zahustuje stolice, takze se vstrebava hlavne voda a Na ionty. U leku podanych per rectum se musi pocitat s tim, ze se do krve vstreba jen mala cast.


Chceš říct, že hormony přes střevní stěnu neprojdou??? Vždyť hormony jsou tak malé částice, že střevní stěna je nemůže v žádném případě přefiltrovat, to je nesmysl, ta tvoje teorie. Dokonce i některé vitamíny se v tlustém střevě vstřebávají. A navíc, já tady nemluvím o teorii ale o praxi, kdy se potvrdila perfektní účinnost při podávání uriny jak pitím, tak do střeva. Doktoři mé kamarádky nad ní před podstoupením dárcovké urinoterapie lámali hůl a radili jí, ať se s holou hlavou smíří. Dneska má tato "beznadějná" pacientka hlavu plnou zdravých vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

Tenhle herec si urinoterapii také nemůže vynachválit :

http://www.rozkvetlekonvalinky.estranky.cz/clanky/herci/milan-bahul
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

Ditulka napsal:
felcharka napsal:
[v tracniku se zahustuje stolice, takze se vstrebava hlavne voda a Na ionty. U leku podanych per rectum se musi pocitat s tim, ze se do krve vstreba jen mala cast.


Chceš říct, že hormony přes střevní stěnu neprojdou??? Vždyť hormony jsou tak malé částice, že střevní stěna je nemůže v žádném případě přefiltrovat, to je nesmysl, ta tvoje teorie. Dokonce i některé vitamíny se v tlustém střevě vstřebávají. A navíc, já tady nemluvím o teorii ale o praxi, kdy se potvrdila perfektní účinnost při podávání uriny jak pitím, tak do střeva. Doktoři mé kamarádky nad ní před podstoupením dárcovké urinoterapie lámali hůl a radili jí, ať se s holou hlavou smíří. Dneska má tato "beznadějná" pacientka hlavu plnou zdravých vlasů.


To neni bohuzel moje teorie, tak chytra nejsem, Laughing to je prosta farmakokinetika. Nektere latky se z tracniku vstrebavaji, ale jen jejich mala cast, na tom ja a fyziologove trvame Very Happy . Mimochodem, nepsala sem, ze se tam nevstrebavaji hormony, ale ze vstrebavani je uplne odlisne od zaludku a tenkeho streva.
Jenze vstrebavani by nebyl hlavni problem, ten je v tom, ze hormony jsou v moci v minimalnim mnozstvi, ve vetsim jsou tam jejich malo ucinne nebo uplne inaktivni metabolity. A i kdyby teoreticky byla koncentrace neporusenych hormonu v moci dostatecna, i kdyby se v tlustem streve vstrebaly, pujdou cestou vena portae do jater, kde se hormony uz pri prvnich pruchodu deaktivuji, takze by stejne nemely zadny ucinek.
A tvuj poznatek z praxe dokazuje casovou souvislost, nikoli pricinnou. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.