Vypadávání vlasů a dárcovská urinoterapie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=99ea802f30c8773c24af4d049d01b69bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 6:23 pm    Předmět: Citovat

Já tomu tedy vůbec nerozumím, ale spíš souhlasím s Felcharkou. Přeci jen hormony (peptidické nebo bílkovinné) zas takové malé částice nejsou...

Jinak mě na tom zaráží jiná věc - ornithinovým cyklem vzniká močovina, která jde pak s močí ven z těla. A vzhledem k tomu, že tam jsou samé odpadní látky, které musí tělo opustit, se mi nezdá moc košér je tam vracet zpátky.
Každopádně účinkům bych i věřila, přeci jen je to metoda stará tisíce let a něco na tom bude. Ale já bych do teho nikdy nešla... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Já tomu tedy vůbec nerozumím, ale spíš souhlasím s Felcharkou. Přeci jen hormony (peptidické nebo bílkovinné) zas takové malé částice nejsou...
Jinak mě na tom zaráží jiná věc - ornithinovým cyklem vzniká močovina, která jde pak s močí ven z těla. A vzhledem k tomu, že tam jsou samé odpadní látky, které musí tělo opustit, se mi nezdá moc košér je tam vracet zpátky.
Každopádně účinkům bych i věřila, přeci jen je to metoda stará tisíce let a něco na tom bude. Ale já bych do teho nikdy nešla... Very Happy

Taky tomu vůbec nerozumím, ale četla jsem, že v moči ( zdravého člověka) nejsou jen odpadní látky, ale i látky zdraví prospěšné, které tělo nedokázalo zpracovat.
Jak se tu píše o hormonech - máte na mysli hormony přírodní, které si člověk "vyrobí" sám, nebo i umělé? Protože je dokázané, že ty umělé do moči přechází a to v dost velkém množství - a odtud do vody ( viz články o zamoření vody hormony z HA)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 7:42 pm    Předmět: Citovat

Ili, tak to každopádně, že tam budou i vitaminy rozpustné ve vodě, minerální látky a další. Jenže konkrétně třeba ten amoniak je hodně toxický, tak se mi moc nelíbí, že jde zpět do těla Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Ili, tak to každopádně, že tam budou i vitaminy rozpustné ve vodě, minerální látky a další. Jenže konkrétně třeba ten amoniak je hodně toxický, tak se mi moc nelíbí, že jde zpět do těla Rolling Eyes


Tak ten amoniak by mi az tak nevadil, stejne se dostane nejdriv do jater, ktere ho vychytaji, tak to tak nevadi, ne? Asi teda. Confused I kdyz asi piti uriny pri hepatitide jatra moc nepotesi.
Ale prijde mi divny chtit oblbnout telo dodavanim latek, ktere samo vyloucilo. A na informace v moci zachytavane nejakym zahadnym cidlem umistenym mezi jicnem a strevem (nebo kam to cpali) neverim.
Urinoterapie nepochybne funguje, ale podle me je to tim, ze clovek nad sebou zacne vic premyslet, ji zdraveji, ma mnohem vetsi prisun tekutin atp. Placebo efekt urcite taky hraje svou roli.
At si na sebe kazdy patla co chce, me je to fuk (i kdyz patlat na sebe 6dni odstatou moc pri akne -asi aby mely bakterie cas se hezky pomnozit, mi prijde na hlavu), ale ta doktorka, ktera urinoterapii propaguje (Partykova?), me stve. Pise uplny nesmysly, treba o sterilite moci odebrane do sterilni zkumavky a nasledne neskodnosti injekcni aplikace Shocked , doporucovat pri plicnich onemocnenich inhalovat moc - ktera vzdycky bude obsahovat bakterie, je uplne nad me chapani.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 10:12 pm    Předmět: Citovat

Soulasím s felcharkou a Kathory.

Na sterilitu sem se ted zeptala muže (zdravotního laboranta). V měchýři prý sterilní je, ale při vývodu z těla se znehodnotí bakteriemi- takže pak už není. Navíc se zanese bakteriemi i z ovzduší.

At si každý dělá co chce. Já tohle fakt asi nikdy dělat nebudu, i kdyby mi to někdo doporučil....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

felcharka napsal:

Ale prijde mi divny chtit oblbnout telo dodavanim latek, ktere samo vyloucilo.


No, tohle mi na tom připadá taky dost zvláštní - ještě bych brala, že může mít nějaký význam moč od jiné osoby, ale třeba vlastní? Jakože se během toho procesu ještě vytvoří nějaké prospěšné látky, které tělo jinak vytvořit/přijmout neumí...?

Každopádně tedy je to zajímavé a věřím, že třeba nějaký efekt by to mohlo mít. Ale zase bych řekla, že to je teda až ta nejzazší možnost, když už člověk vyzkouší kdeco a nic nezabere...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 1:36 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No, tohle mi na tom připadá taky dost zvláštní - ještě bych brala, že může mít nějaký význam moč od jiné osoby, ale třeba vlastní? Jakože se během toho procesu ještě vytvoří nějaké prospěšné látky, které tělo jinak vytvořit/přijmout neumí...?
Každopádně tedy je to zajímavé a věřím, že třeba nějaký efekt by to mohlo mít. Ale zase bych řekla, že to je teda až ta nejzazší možnost, když už člověk vyzkouší kdeco a nic nezabere...

Cizí moč - to už se mi tedy vyloženě hnusí - každopádně bych to téhle metody nešla - pouze v případě, kdyby už šlo o život, to se člověk se upíná k různým možnostem.


Naposledy upravil ilona dne st březen 04, 2009 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 1:42 pm    Předmět: Citovat

Cizí nebo vlastní, to se mi hnusí tak přibližně stejně... Laughing
Pochopitelně jsem nemyslela od nějakého bezdomovce z Hlaváku, ale od nějaké blízké osoby. Ovšem je mluvím o nějaké krajní situaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 3:07 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Cizí nebo vlastní, to se mi hnusí tak přibližně stejně... Laughing
Pochopitelně jsem nemyslela od nějakého bezdomovce z Hlaváku, ale od nějaké blízké osoby. Ovšem je mluvím o nějaké krajní situaci.

Vlastní se mi zdá o něco málo přijatelnější .... taky doufám, že se nikdy nedostanu do takové zdravotní situace, abych byla k této terapii přinucena Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 3:24 pm    Předmět: Citovat

No, zas možná lepší to v případě "života a smrti" pít než "přes trychtýř nalít do konečníku...." Ani si to nechci představovat v praxi Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.