Čištění zubů olejem
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc905be8a70f51e7b6cc9ef15c7be9e3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

S kokosákem si čistím zuby, na to je fajn Smile
Asi patřím mezi tu skupinu lidí, které kokosák na kůži nesedí, škoda, ale co s tím už. Rolling Eyes


čistím zuby ??? Shocked Shocked Shocked olejem? to se dělá? a je to k něčemu dobrý? ty jo, to je fakt divný... Surprised Surprised Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Déscantes napsal:

S kokosákem si čistím zuby, na to je fajn Smile
Asi patřím mezi tu skupinu lidí, které kokosák na kůži nesedí, škoda, ale co s tím už. Rolling Eyes


čistím zuby ??? Shocked Shocked Shocked olejem? to se dělá? a je to k něčemu dobrý? ty jo, to je fakt divný... Surprised Surprised Smile


Jak -divný?
No dovol! Very Happy
To se normálně dělá, neslyšelas o zubních olejích?
No, a kokosák není přímo zubní olej, ale je to olej a zuby jsou jediný místo na mým těle, které proti kokosáku nic nemá. Very Happy Very Happy
Takže s ním čistím zuby. Nejdřív trochou pasty, pak tím olejem.
Já už tady někde před časem o oleji na zuby psala.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Btw - víš, jak dobře to bělí? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 6:38 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Btw - víš, jak dobře to bělí? Very Happy


fakt jo? to je hustý Smile možná jsem o zubních olejích slyšela, ale asi jsem nad tím nikdy nepřemýšlela na tolik, aby mi docvaklo co a jak s tim... a to divný nebylo myšleno zle, jen je to .... divný no:) nestandartníSmile takže prvně pastou a pak olejem... a to si ten olej nalejes do pusy nebo jak? nepozvracim se?
to zkusim ty jo Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Déscantes napsal:
Btw - víš, jak dobře to bělí? Very Happy


fakt jo? to je hustý Smile možná jsem o zubních olejích slyšela, ale asi jsem nad tím nikdy nepřemýšlela na tolik, aby mi docvaklo co a jak s tim... a to divný nebylo myšleno zle, jen je to .... divný no:) nestandartníSmile takže prvně pastou a pak olejem... a to si ten olej nalejes do pusy nebo jak? nepozvracim se?
to zkusim ty jo Very Happy Very Happy


Jasně, dobrý Smile
Nejprve normálně pastou vyčistím, ale ne tak dlouho, jak kdybych si je myla jenom pastou. Pak vyrýpnu kousek kokosáku, dám na kartáček a čistím zas tím olejem.
Nedělají se mi potom tak krčky, jako kdybych je myla jen pastou.
Mě i dost bolely dásně, při čištění, a dělaly se mi často afty, ale ten olej to v té pusy opravdu zklidní, takže je to lepší.
Kombinovala jsem to s pastou od Weledy, teď mám jenom obyčejnou drogerijní pastu, ale to nevadí, za pastu stejně bělí olej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

tak to je fakt zajimavý, dneska to hned zkusim, bělit potřebuju:) děkuji za trpělivé odpovědi Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
tak to je fakt zajimavý, dneska to hned zkusim, bělit potřebuju:) děkuji za trpělivé odpovědi Laughing Laughing



Za nic, tak jen běl, a pak napiš, jak se ti to vybělilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 2:12 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
tiborMel napsal:
Déscantes napsal:
Btw - víš, jak dobře to bělí? Very Happy


fakt jo? to je hustý Smile možná jsem o zubních olejích slyšela, ale asi jsem nad tím nikdy nepřemýšlela na tolik, aby mi docvaklo co a jak s tim... a to divný nebylo myšleno zle, jen je to .... divný no:) nestandartníSmile takže prvně pastou a pak olejem... a to si ten olej nalejes do pusy nebo jak? nepozvracim se?
to zkusim ty jo Very Happy Very Happy


Jasně, dobrý Smile
Nejprve normálně pastou vyčistím, ale ne tak dlouho, jak kdybych si je myla jenom pastou. Pak vyrýpnu kousek kokosáku, dám na kartáček a čistím zas tím olejem.
Nedělají se mi potom tak krčky, jako kdybych je myla jen pastou.
Mě i dost bolely dásně, při čištění, a dělaly se mi často afty, ale ten olej to v té pusy opravdu zklidní, takže je to lepší.
Kombinovala jsem to s pastou od Weledy, teď mám jenom obyčejnou drogerijní pastu, ale to nevadí, za pastu stejně bělí olej Very Happy

Cože slyším dobře?Kokosák bělí? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že to nebude jen kokosák, třeba i olivový olej, co takhle pomáhá. Bavila jsem se jednou se svým bývalým známým, dokud byl ještě normální (dnes ortodoxní Haré Kršna) a zajímal se o indickou kulturu. A bavili jsme se zrovna o tom, jak si čistí zuby. (On je má úplně šíleně bílé.) A říkal mi, že nějaká kultura Indů (nevím ale jaká) nepoužívá kartáček, ale svůj prst a nepoužívá pastu, ale olivový olej. Prostě namočí prst do lahvičky s olejem a pak leští. On to dělal taky. Je vegoš, takže maso mezi zuby nehrozí. Ale přišlo mi to opravdu zajímavé, že může mít i olej takové účinky na zuby. Takže asi nejen kokosový, ale i olivový Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Myslím, že to nebude jen kokosák, třeba i olivový olej, co takhle pomáhá. Bavila jsem se jednou se svým bývalým známým, dokud byl ještě normální (dnes ortodoxní Haré Kršna) a zajímal se o indickou kulturu. A bavili jsme se zrovna o tom, jak si čistí zuby. (On je má úplně šíleně bílé.) A říkal mi, že nějaká kultura Indů (nevím ale jaká) nepoužívá kartáček, ale svůj prst a nepoužívá pastu, ale olivový olej. Prostě namočí prst do lahvičky s olejem a pak leští. On to dělal taky. Je vegoš, takže maso mezi zuby nehrozí. Ale přišlo mi to opravdu zajímavé, že může mít i olej takové účinky na zuby. Takže asi nejen kokosový, ale i olivový Smile



Taky mám olivák vyzkoušený, bělí dobře, ale u mě to chce dobrý kartáček. A taky je fajn kápnout do něj pár kapek éteráčku, třeba levandulový, nebo mátový, nebo hřebíčkový, ať nemáte v puse pachuť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.