Čištění zubů olejem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=573457b2c437357e622ea2cce56c6f18Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 8:47 am    Předmět: Citovat

Alka napsal:
tak ten pudr jsem tam nějak nezaregistrovala Laughing , vypadá taky dobře. Ale moc se mi nelíbí, jak tam píšou, že namočíme kartáček a ponoříme do pudru....když tam budu nořit ten mokrej kartáček, tak aby to pak nějak nevlhlo a nekazilo se to Confused


sice je to asi OT, ale už mám doma ten zubní pudr, kartáček se do něj máčet nemusí, stačí si kartáček posypat. ale musím říct, že skvělá alternativa k pastám, o účincích zatím mluvit nemůžu, ještě ho nemám ani týden, a střídám ho s pastou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajinaa
41-80
41-80


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 5:40 pm    Předmět: Citovat

používáte někdo třeba slunečnicový (bio lisovaný za studena) olej na zuby?? jiný doma nemam (sestra má ,ale nechce pučit Evil or Very Mad olivový ) myslíte , že by to bylo taky fajn ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 8:48 pm    Předmět: Olej a ústní dutina Citovat

Teda, to jsou věci... Shocked Smile Ne, vážně, zajímavé podněty k zamyšlení, zatím jsem se s tím nesetkala.

Já akorát někdy praktikuji po probuzení cca 10minutové převalování oleje v ústech, což by mělo zaručit pochytání nežádoucích látek na jazyk, který se nakonec "oškrábe" obrácenou lžičkou nebo něčím podobným. Pomáhá to i při pocitu zahlenění, měly by se tím totiž vyčistit příslušné dutiny.

Faktem je, že když tuto "olejovou metodu" používám, mám poté pocit, že už bych si ani nemusela čistit zuby (ale přesto je "pro jistotu" ještě přeleštím ajurvédskou pastou Laughing). A vida, on se dá olej použít i na samotné čistění - určitě to brzy vyzkouším, olivák i kokosák.

Jinak mám ještě dobrou zkušenost s pastou dentie, což je směs mořské soli a sušeného baklažánu. V puse mám sice během čištění jak v komíně, ale po vypláchnutí vodou je vše, jak má být, a žádný tmavý povlak nezůstane...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 6:13 pm    Předmět: Citovat

Já taky musím vyzkoušet všechno, co tu vidím Smile
Používám krátkou dobu kokosák, zatím bělení nepozoruju, ale zato se mi (ťuk ťuk) výrazně zmenšila krvácivost dásní.

Máte někdo dlouhodobější zkušenosti s dýňovým olejem? Bělí a nebo ztmavuje? (Ta jeho barva mě v souvislosti s očekávaným bělením trochu děsí Rolling Eyes )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Já taky musím vyzkoušet všechno, co tu vidím Smile
Používám krátkou dobu kokosák, zatím bělení nepozoruju, ale zato se mi (ťuk ťuk) výrazně zmenšila krvácivost dásní.

Máte někdo dlouhodobější zkušenosti s dýňovým olejem? Bělí a nebo ztmavuje? (Ta jeho barva mě v souvislosti s očekávaným bělením trochu děsí Rolling Eyes )


Já jsem zrovna na dýňový z kokosového přešla. Pravda, ta barva mě zpočátku děsila, ale jinak musím říci, že s dýňovým dosahuju mnohem lepších výsledků. Bělí opravdu dobře a s chutí to taky není tak zlé. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 9:43 pm    Předmět: Citovat

jak jsem už psala o stránku zpátky,já osobně mám kokosák na zuby ráda,nejenom mně pomáhá zklidnit dásně, ale rozhodně jako doplňek k čistidlům s fluorem, i přírodním.
opravdu bych nikomu nepřála vidět moje zuby po zhruba dvou letech používání všeho bez fluoru. pomalu je dávám dohromady,ale vidět to bohužel bude pořád nebo můžu vesele začít šetřit na překrytí poškozené skloviny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 7:38 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:

Já jsem zrovna na dýňový z kokosového přešla. Pravda, ta barva mě zpočátku děsila, ale jinak musím říci, že s dýňovým dosahuju mnohem lepších výsledků. Bělí opravdu dobře a s chutí to taky není tak zlé. Wink


Astrid, tak to jsi mě potěšila Smile Dýňový má být proti kazivosti zubů, tak si myslím, že bude lepší než kokosák.

Jitty, to věřím, že je to hodně nepříjemný. Já si právě taky radši nejdřív vyčistím zuby pastou a pak napatlám olejem. Špatných zubů se fakt bojím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 1:04 pm    Předmět: Citovat

Já jsi taky nejdřív vyčistím zuby normalně pastou až pak ještě kokosákem Very Happy dýňový olej jsem ještě nezkoušela,ale až si ho zase někdy pořídím tak uřčite vyzkouším Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 1:10 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to dneska poprvé vyzkoušela - nejdřív pastou, druhé kolo kokosákem. Trochu jsem se toho bála, protože ze zubní pasty se mi dělá blivno, ale s olejem se mi to nestalo, protože nepění. Takže to asi budu zkoušet dál stylem: rychle pošmrdlat pastou kvůli fluoru a pak dobře vyčistit olejem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 1:21 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Tak jsem to dneska poprvé vyzkoušela - nejdřív pastou, druhé kolo kokosákem. Trochu jsem se toho bála, protože ze zubní pasty se mi dělá blivno, ale s olejem se mi to nestalo, protože nepění. Takže to asi budu zkoušet dál stylem: rychle pošmrdlat pastou kvůli fluoru a pak dobře vyčistit olejem.


rychle pošmrdlat pastou ti moc fluoru nedá, on taky potřebuje chvilku působit, aby z toho něco bylo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.