Čištění zubů olejem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=31095c93e70091e098df9dd6a5bada7dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
Meeesha napsal:
Tak jsem to dneska poprvé vyzkoušela - nejdřív pastou, druhé kolo kokosákem. Trochu jsem se toho bála, protože ze zubní pasty se mi dělá blivno, ale s olejem se mi to nestalo, protože nepění. Takže to asi budu zkoušet dál stylem: rychle pošmrdlat pastou kvůli fluoru a pak dobře vyčistit olejem.


rychle pošmrdlat pastou ti moc fluoru nedá, on taky potřebuje chvilku působit, aby z toho něco bylo Wink

Já vím, ale už takhle ty zuby jenom šmrdlám... jak to napění, zvedne se mi žaludek... je to nechutný, ale už mě takhle několikrát opustila snídaně. Takže je obvykle pošmrdlám a pak použiju ústní vodu. Nebo se někdy na pastu vykašlu úplně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 1:48 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:

Já vím, ale už takhle ty zuby jenom šmrdlám... jak to napění, zvedne se mi žaludek... je to nechutný, ale už mě takhle několikrát opustila snídaně. Takže je obvykle pošmrdlám a pak použiju ústní vodu. Nebo se někdy na pastu vykašlu úplně.


tak to zkus tou pastou bez šmrdlání, jen nanes pastu prstem na zuby ze všech stran, a nech chvilku působit.
Pokud ti vadí ta pěna, tak tohle by mohla být cesta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 3:29 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
Meeesha napsal:

Já vím, ale už takhle ty zuby jenom šmrdlám... jak to napění, zvedne se mi žaludek... je to nechutný, ale už mě takhle několikrát opustila snídaně. Takže je obvykle pošmrdlám a pak použiju ústní vodu. Nebo se někdy na pastu vykašlu úplně.


tak to zkus tou pastou bez šmrdlání, jen nanes pastu prstem na zuby ze všech stran, a nech chvilku působit.
Pokud ti vadí ta pěna, tak tohle by mohla být cesta

Eee, to nebude ono Embarassed Jsem tak celkově háklivá na pastu, prstem bych si zuby v životě nevyčistila. Ani se třeba nemůžu koukat na někoho, kdo si čistí zuby, zvedá se mi žaludek. Nejhorší je to ve filmech Laughing teď si nevybavuju kterej to byl, ale jeden, co jsem v poslední době viděla, začínal čištěním zubů (myslím, že Horší už to nebude). Prostě pasta je můj nepřítel Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 3:41 pm    Předmět: Citovat

Meeesha
A co vyčistit olejem a pak použít nějakou zubní vodu s vysokým obsahem fluoru? Mě třeba zubař říkal, že na noc pořádně vyčistit, pak vypláchnout a ještě jednou lehce vyčistit a už nevyplachovat. Právě aby se fluor vstřebal.
Jinak jsou i pasty, které moc nepění, ale teď mě napadá jen bylinnej paradontax a ten taky moc lidí nesnese (on je fakt hnusnej, slanej a chutná po seně, ale po dvou dnech to většinou nevnímám)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 3:58 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si teď zkoušela vyčistit zuby pastou a poté olivákem.. žádnou pachuŤ po něm necítím, zuby jsou lesklé a kapinku bělejší, těším se, jak to bude vypadat po dlouhodobějším užívání Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 4:28 pm    Předmět: Citovat

verisek napsal:
Meeesha
A co vyčistit olejem a pak použít nějakou zubní vodu s vysokým obsahem fluoru? Mě třeba zubař říkal, že na noc pořádně vyčistit, pak vypláchnout a ještě jednou lehce vyčistit a už nevyplachovat. Právě aby se fluor vstřebal.
Jinak jsou i pasty, které moc nepění, ale teď mě napadá jen bylinnej paradontax a ten taky moc lidí nesnese (on je fakt hnusnej, slanej a chutná po seně, ale po dvou dnech to většinou nevnímám)

verisku, co se týče past, asi jsem fakt úplně divná, protože třeba paradontax mi chutná Laughing je to s elmexem skoro jediná pasta, kterou snesu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Este je pasta od Curaprox-u bez SLS a ta nepeni vobec. Mozno by stala za skusku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

ivanka.i napsal:
Este je pasta od Curaprox-u bez SLS a ta nepeni vobec. Mozno by stala za skusku Wink


a herbadent myslím taky ne,je to gel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 6:38 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
ivanka.i napsal:
Este je pasta od Curaprox-u bez SLS a ta nepeni vobec. Mozno by stala za skusku Wink


a herbadent myslím taky ne,je to gel.

Díky za tipy Smile ještě propolisová od Plevy moc nepění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikuse
41-80
41-80


Založen: 5.9.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

Ty jo, náhodou jsem na tohle narazila a nestačím zírat Shocked Kokosák tu mám, chtěla jsem to jít hned vyzkoušet, ale pak mi došlo, že mám rovnátka Very Happy Ale jen na horních, tak to budu zatím zkoušet aspoň na spodních Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.