Zlepšení kvality vlasů a doplňky stravy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c3a77086d2d29909ec4c467e895dadbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AdelBal
0-7
0-7


Založen: 7.7.2022
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2023 7:29 pm    Předmět: Zlepšení kvality vlasů a doplňky stravy Citovat

Zdravím, poradíte dobrý a opravdu účinný doplněk stravy na zlepšení kvality vlasů? S čím máte dobrou zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vondrousova
0-7
0-7


Založen: 20.7.2022
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2023 8:56 pm    Předmět: Citovat

Mě se na zlepšení kvality vlasů osvědčil kolagen, konkrétně tento www.orcacollagen.cz Má výbornou chuť, takže se dobře pije a díky členství se mi každý měsíc automaticky vytvoří objednávka a přijde mi balíček domů. Nemusím tak nic řešit a dostanu se na nejnižší cenu na trhu za kolagen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AdelBal
0-7
0-7


Založen: 7.7.2022
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 29, 2023 9:36 pm    Předmět: Citovat

Moc díky - určitě Orcacollagen vyzkouším - dívala jsem se na stránky a na jeho složení a moc se mi líbí. Navíc ho chválí i ženský na jiných diskuzích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy Kelly
0-7
0-7


Založen: 5.8.2023
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2023 10:59 am    Předmět: Zde jsou některé potraviny a doplňky, které byste mohli zváž Citovat

Zde jsou některé potraviny a doplňky, které byste mohli zvážit:

Biotin (vitamín H): Biotin je vitamín B, který hraje důležitou roli při udržování zdraví vlasů, kůže a nehtů. Mnoho lidí věří, že užívání biotinových doplňků může pomoci zlepšit růst a kvalitu vlasů.

Kolagen (kolagenový protein): Kolagen je důležitý protein pro strukturu vlasů. Doplnění kolagenu může pomoci poskytnout základní živiny pro vlasy a pokožku.

Omega-3 mastné kyseliny: Omega-3 obsažené v lososu, lněných semínkách a chia semínkách pomáhají udržovat vláčnost pokožky a vlasové pokožky, zlepšují lesk a měkkost vlasů.

Vitamin E: Vitamin E má schopnost chránit vlasy před poškozením ultrafialovými paprsky a jinými škodlivými činiteli.

Zinek: Zinek je důležitý minerál pro dělení buněk a růst vlasů.

Oxid křemičitý: Tento minerál podporuje strukturu vlasů a činí je silnějšími.

Byliny jako Saw Palmetto a Přeslička: Tyto bylinky byly studovány pro jejich schopnost podporovat zdraví vlasů a předcházet jejich vypadávání.

Před zahájením jakéhokoli doplňkového režimu je nejlepší prodiskutovat jej se svým lékařem nebo dietologem, abyste se ujistili, že je pro vaše zdraví správný a nemá žádné vedlejší účinky. Pamatujte, že zlepšení zdraví vlasů je trpělivý proces a výsledky nejsou okamžité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atty
8-20
8-20


Založen: 22.4.2023
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st prosinec 06, 2023 5:52 pm    Předmět: Citovat

Mám problém s vypadáváním vlasů a celkově je mám takové řídké. Pomáhá mi doplněk stravy Double hair z Alpik.cz na vypadávání vlasů. Je čistě přírodní a bio Smile mám po něm vlasy navíc hezky hebké a lesklé. Po dvou měsících užívání vidím výsledek, a už nemáme moje vlasy všude po bytě Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KarinT.
8-20
8-20


Založen: 23.4.2023
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2024 12:38 pm    Předmět: Citovat

Jednu dobu jsem brala tyhle https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hairbooster-2-0/ a ty mi pomohli. Měla jsem teda jen tu 3 měsíční kůru, kdy jsem je brala fakt každý den poctivě. A za mě dobré. Pak jsem ještě začala dělat rozmarýnovou vodu a tu si aplikuji tedy pořád tak 2-3x týdně do vlasů a pak masíruji pokožku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikcapechy
8-20
8-20


Založen: 20.7.2020
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2024 9:56 am    Předmět: Citovat

víte o nějakém doplňku na vlasy, který vám pomohl s vypadáváním i růstem nových vlasů? něco málo jsem už zkoušela. Z lékárny co mi doporučili, ale uplně spokojená jsem s tím nebyla. Proto bych ráda něco ověřeného co vlasům opravdu dodá potřebnou výživu. Budu ráda za každý tip Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2024 7:50 pm    Předmět: Citovat

Roky som skúšala rôzne vitamíny a vodičky z lekárne. S menším alebo žiadnym účinkom...
Posledné mesiace mi tak padali vlasy, ze som to musela spomenut mojej doktorke čínskej medicíny ku ktorej som začala chodiť kvôli tráveniu.

Ta mi dala nový pohľad na vypadáva ie vlasov. Vraj keď sú oslabené obličky, tak sa v zázračných vodičkach (typu biohar, rozmarinova voda)môžem kúpať aj ich piť a nepomôže to.
Poradila mi Tajomstvo havranieho vrkoča. Po riadnom užívaní som asi po 2t zbadala výrazne nižšie vypadávanie. Po 2 mesiacoch som na jej odporúčanie znížila dávku a mam pocit ze opäť padajú viac....moc nie som nadšená...nechce sa mi doživotne brať tie vitamíny, budem to musieť opäť riešiť na najbližšom sedení.... Ale pri nich som aspoň videla výsledok a to dosť rýchlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fcvxg54
0-7
0-7


Založen: 20.2.2024
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2024 11:42 am    Předmět: Citovat

Discover the future of railways travel. Our website https://trainspeedtest.net/ is dedicated to providing real-time insights into train speeds and performance. Whether you're a commuter, enthusiast, or industry professional, stay informed about the latest advancements and speed data. Train Speed Test is your one-stop destination for all things related to the velocity and efficiency of trains.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikcapechy
8-20
8-20


Založen: 20.7.2020
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2024 9:54 am    Předmět: Citovat

tak kamarádka mi dala tip na tyhle vitamíny https://www.foligo.cz/ Nemáte s nima zkušenost? Prý je to jeden z nejkomplexnějších přípravků. Asi to tak bude ne, že čím více látek ve složení tím větší šance že by to mohlo pomoct?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.