T.I.G.I.
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8aa12b2094448aec089e9aa3a82c8c55Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 1:06 pm    Předmět: T.I.G.I. Citovat

Ahoj ve spolek....ráda bych znala vaše zkušenosti a názory na tuto americkou kosmetiku....převážně na tu vlasovou tedy. (bed head, Catwalk, SFactor)
Díky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

Haloooo nikdo ste nikdy nezkoušeli tuto kosmetiku??? Question Question Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

nee:)
prosimtě můžeš říct proč je název tématu takovej jakej je?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 11:21 am    Předmět: Re: T.I.G.I. Citovat

Mylady napsal:
Ahoj ve spolek....ráda bych znala vaše zkušenosti a názory na tuto americkou kosmetiku....převážně na tu vlasovou tedy. (bed head, Catwalk, SFactor)
Díky Razz


Myslím že o TIGI se bavily holky na foru www.omlazeni.cz - nevím sice,zda měly dobrou či špatnou zkušenost ale za prohlédnutí nic nedáš. Jo je to ve foru o kvalitní vlasové kosmetice,ale ta má celkem asi 60stran,tak si raději název zadej do vyhledávání a myslím že ti to vyjede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 12:30 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
nee:)
prosimtě můžeš říct proč je název tématu takovej jakej je?Smile


Asi proto, že se tak ta kosmetika jmenuje a tohle je fórum o šamponech a kosmetických řadách - konkrétních... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 12:37 pm    Předmět: Re: T.I.G.I. Citovat

*Leontýnka* napsal:
Mylady napsal:
Ahoj ve spolek....ráda bych znala vaše zkušenosti a názory na tuto americkou kosmetiku....převážně na tu vlasovou tedy. (bed head, Catwalk, SFactor)
Díky Razz


Myslím že o TIGI se bavily holky na foru www.omlazeni.cz - nevím sice,zda měly dobrou či špatnou zkušenost ale za prohlédnutí nic nedáš. Jo je to ve foru o kvalitní vlasové kosmetice,ale ta má celkem asi 60stran,tak si raději název zadej do vyhledávání a myslím že ti to vyjede.


Děkuji leontýnko....sem to zhlédla ale moc tam toho není....byla jsem překvapená reakci typu: je to plné silikonu....no nenasla sem je tam.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 5:08 pm    Předmět: Re: T.I.G.I. Citovat

Mylady napsal:
*Leontýnka* napsal:
Mylady napsal:
Ahoj ve spolek....ráda bych znala vaše zkušenosti a názory na tuto americkou kosmetiku....převážně na tu vlasovou tedy. (bed head, Catwalk, SFactor)
Díky Razz


Myslím že o TIGI se bavily holky na foru www.omlazeni.cz - nevím sice,zda měly dobrou či špatnou zkušenost ale za prohlédnutí nic nedáš. Jo je to ve foru o kvalitní vlasové kosmetice,ale ta má celkem asi 60stran,tak si raději název zadej do vyhledávání a myslím že ti to vyjede.


Děkuji leontýnko....sem to zhlédla ale moc tam toho není....byla jsem překvapená reakci typu: je to plné silikonu....no nenasla sem je tam.... Rolling Eyes


Já vím ale lepší něco než nic. A jinou diskuzi a kladné reakce jsem na tuto kosmetiku zatím neviděla. Ale nechtěla jsem aby jsi zůstala bez odezvy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 11:02 pm    Předmět: Citovat

No já se chtela neco dozvedet...od jinych ...ja jsem s ni spokojena a me dve kamaradky ji taky pouzivají.....tak proto ten dotaz Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

No, odezva asi neprisla proto, ze tuto znacku nikdo nepouziva a malokdo ma sanci ji vyzkouset, prece jen neni tak znama, kdyz se jedna o kadernickou znacku....ted koukam na jejich stranky http://www.hairgods.cz/TIGI.php "Produkty TIGI jsou vyvinuty od kadeřníků pro kadeřníky...odrážejí všechny nejnovější trendy, styly a vlivy celebrit!".....hmm, myslím, že zůstanu u přírodní kosmetiky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

To sim: ajajaj to nejsou jejich stránky to si pouze udělal někdo v česku Cool stránky T.I.G.I jsou http://tigihaircare.us/Default.aspx ...
no já si ji nechávám vozit abych ušetřila...ovšem před týdnem sem si zakoupila novou várku!!!!Měli je totiž v MAKRU Cool takže už si je už můze koupit více lidí.
Já používala Laveru a logonu...skoro cely rok jen prirodni kosmetika. Ovsem nemuzu rict ze by me nejak zvlast prekvapila....vlastne me nijak neprekvapila..tot vse, nerikam ze je hrozna ani dobra. Razz
Jo a kontrolovala jsem TIGI a nejsou tam ty silikony...tak mam radost. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.