T.I.G.I.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eaa7c25070416d326e559b01f9a7ea5eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 11:40 am    Předmět: stuperstar Citovat

Já jsem vyzkoušela růžovou řadu bed head superstar - šampon bez sulfátů sueprstar thick massive hair, poté stejný kondicionér. Následně jsem použila Volumizing leave-in conditioner na objem, spiš jen ke kořínkům a do délek after party.

Výsledek byl dobrý. Vlasy byly pevné, lesklé a měly objem. V porovnání s Kerastási byly hezčí, pevnější.

Asi zkusím i modrou řadu na kudrlinky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katinka
8-20
8-20


Založen: 31.1.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 11:57 pm    Předmět: moisture maniac Citovat

Neviete mi povedat ci moisture maniac kondicioner obsahuje silikony? a pripadne ci ste ho vyskusali a ako sa vam osvedcil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2009 5:59 pm    Předmět: Citovat

Ingredients:
Aqua (water/eau), Cetyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Acettamide MEA, Cetrimonium Bromide, Stearyl Alcohol, Parfum (Fragrance), DMDM Hydantoin, PPG-2 Myristyl Ether Propianate, Pentaerythrityl Tetracaprylatem Methylparaben, Propylparaben, Tetrasodium EDTA, Silk Amino Acids, CI 15510 (Orange 4)
Já tam silikon nevidím ale zkušenost žádnou nemám Twisted Evil
Nicméně má na netu celkem fajn hodnocení tak se taky chystám objednat:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 1:09 pm    Předmět: Citovat

Ja ted (asi pred tydnem) byla v HairGods, protoze jsem dostala darkovou poukazku prave do tohodle kadernictvi. Tak jsem si rikala, ze na zastrizeni a oziveni nemuzou nic zkazit, ale zas to mam jak debil a vzala mi to pomalu az k lopatkam... Ale o to ted nejde...

Vlasy na omak jsem mela uplne super! A schvalne jsem je nemyla a vydrzely mi hladke leskle pevne skoro cely tyden! Jako bych si je prave umyla... A to me po dvou dnech zacnou plihnout a jsou uz takove divne, takze musim umyt, ale tentokrat ne.

Dala mi nejdriv sampon, pak kondicioner, potom mi tam neco strikla (jestli na objem, nevim) a nakonec trochu lesku. A byla jsem vazne spokojena, az jsem se divila, protoze jsem myslela, ze to bude pekna sra**a plna silikonu...

Jen jsem se nezeptala, kterou radou to presne myla... Cehoz ted lituju.
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majka007
8-20
8-20


Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

Ahojte. So šampónmi a kondicionérmi Tigi mám len dobré skúsenosti. Z rady Bed head som mala šampón a kondicionér Superstar, to sú pre mňa zatiaľ jediné prípravky, ktoré mojim vlasom ozaj dodali objem. Donedávna som používala šampón a kondicionér Self absorbed na farbené vlasy, taktiež veľmi dobré s krásnou vôňou. Teraz používam Moisture maniac šampón, ktorý som objednala omylom a kondicionér mi ešte zvýšil Self absorbed. Šampón Self absorbed je však lepší. Asi pred rokom som používala šampón z rady Catwalk Heavenly hydrating a taktiež som bola spokojná. Šampóny zvyknem obmieňať, ale pri značke Tigi určite zostanem. Je pre mňa lepšia, ako Matrix, ktorý som používala predtým. Na zloženie sa nepozerám, preto neviem, či niečo z toho obsahuje silikóny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.