Extravaganja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=570b4fff166db5ca94e1d843811bbeb2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 5:16 pm    Předmět: Citovat

Aha, Herminko, díky, to jsem taky nevěděla. Oni na stránkách píšou "přírodní kosmetika", ale žádný certifikát nemají... a tu informaci kterou jsem napsala výše jsem včera někde vyčetla, ale teď ten článek ne a ne a nemůžu najít. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 6:50 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
TAk už vím že do Extravaganjy nikdy nepůjdu-fakt chemie a jen chemie. No a mají tam nějak moc těch pěnotvorných látek. A konopný olej skoro až na konci.
Cannaderm oproti tomu vypadá daleko lépe.
Tak jsem zase ušetřila jednu nedobrou zkušenost a taky penízky



Z výrobků od Extravaganji je dle složení přírodní jen balzám na rty ,jinak nic. Měla jsem od nich šampon , tělové mléko , pleťový krém a ten byl dokonce vyroben na bázi ropy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

úplně náhodou jsem dneska v Dmku narazila na tuto značku, něco mi to říkalo /ano DV obohacují mě okruhy nejen co se kosmetiky týče Smile / , tak jsem se mrkla na složení a fuj, samá chemie...nedalo mi to, tak jsem udělala strašnou věc, jenomže jak jinak jsem to měla zjistit Embarassed - kousek toho alobalu jsem odbalila, abych si na ten krém /taková velká pixla/ mohla sáhnout a ovonět. A ani to mě nepřesvědčilo, že by to stálo navzdory chemii zkusit. takže zůstanu u bambuckého másla a spol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 5:54 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
úplně náhodou jsem dneska v Dmku narazila na tuto značku, něco mi to říkalo /ano DV obohacují mě okruhy nejen co se kosmetiky týče Smile / , tak jsem se mrkla na složení a fuj, samá chemie...nedalo mi to, tak jsem udělala strašnou věc, jenomže jak jinak jsem to měla zjistit Embarassed - kousek toho alobalu jsem odbalila, abych si na ten krém /taková velká pixla/ mohla sáhnout a ovonět. A ani to mě nepřesvědčilo, že by to stálo navzdory chemii zkusit. takže zůstanu u bambuckého másla a spol.


Teda Pivoňko Very Happy Twisted Evil taky jsem kolikrát na tu Extravaganju koukala, protože v DMku sousedí vedle Lavery, Alverde apod., ale přišla mi moc drahá a ještě teda není bio, chhhhmmm!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:

Teda Pivoňko Very Happy Twisted Evil taky jsem kolikrát na tu Extravaganju koukala, protože v DMku sousedí vedle Lavery, Alverde apod., ale přišla mi moc drahá a ještě teda není bio, chhhhmmm!

Shocked Janie, taky mě zarazily ty ceny. U přírodní kosmetiky s tím tak nějak počítám, ale toť toto bylo dost přemrštěné Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BoGotha
8-20
8-20


Založen: 16.1.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
*Leontýnka* napsal:
TAk už vím že do Extravaganjy nikdy nepůjdu-fakt chemie a jen chemie. No a mají tam nějak moc těch pěnotvorných látek. A konopný olej skoro až na konci.
Cannaderm oproti tomu vypadá daleko lépe.
Tak jsem zase ušetřila jednu nedobrou zkušenost a taky penízky



Z výrobků od Extravaganji je dle složení přírodní jen balzám na rty ,jinak nic. Měla jsem od nich šampon , tělové mléko , pleťový krém a ten byl dokonce vyroben na bázi ropy .


Teda, to jsem si oddechla... Koupila jsem si od nich balzám na rty, protože mi úplně božsky voněl. Koukala jsem i na ostatní výrobky, ale ta cena... Jestli je ten balzámek opravdu přírodní, tak jsem se zrovna dobře trefila, ale teď vím, že nic jiného už od nich chtít nemám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 5:46 pm    Předmět: Citovat

Extravaganju mám, šampon a kondicionér, koupila jsem je v dm za míň než poloviční cenu, protože byly pár měsíců před expirací. Řeknu vám, po prvním umytí nic moc, ale po druhým a dál jsem nadšená. Na suchý vlasy to asi fakt není, vlasy po umytí jakoby vržou. Ale to se mi líbí, mám pocit krásně čistých vlasů, ale ne přeschlých, prostě super! Až na to, že ten kondicionér mi docela smrdí. Ale jinak fajn, za plnou cenu bych to nekoupila, jsem ráda, že jsem to mohla levně vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 5:34 pm    Předmět: Citovat

balzám na rty super, ale co se týče ostatního, nic pro poměr cena a složení Shocked to radši když už konopí koupím cannaderm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.