Kiss my face
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc6fb7c65b33b20a22e3b85c4ef48ac2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 9:08 pm    Předmět: Kiss my face Citovat

Cotato bio kosmetika???Nějaké zkusenosti?
http://www.vnimejprirodu.cz/ Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 4:08 pm    Předmět: Re: Kiss my face Citovat

Mylady napsal:
Cotato bio kosmetika???Nějaké zkusenosti?
http://www.vnimejprirodu.cz/ Cool


Ten sprej na vlasy pro děti se mi docela líbí. Jen si nejsem tak úplně jistá jestli je opravdu přírodní-některé latinské názvy vypadají podezřele,ale možná je to jen můj pocit. Asi to však bude přece jen o mnoho lepší než silikoňáky z drogerky(i když teď na zimu jsou moc dobré Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

Nazdarek Leontynko, no ja prave vubec nevim co to je????Nejak sem na to narazila....ale asi na to zkoušet nebudu....zajdu si pro neco od Hadka toho mam osveceneho...nevim sice zda spada do te BIO kosmetiky ....ale vyhovuje občas Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Mylady napsal:
Nazdarek Leontynko, no ja prave vubec nevim co to je????Nejak sem na to narazila....ale asi na to zkoušet nebudu....zajdu si pro neco od Hadka toho mam osveceneho...nevim sice zda spada do te BIO kosmetiky ....ale vyhovuje občas Razz


Já bych do toho asi taky nešla. Šampony slibují zázraky ale to skoro každý drogerijní. Krom toho se mi nezdá že by to byla přírodní kosmetika. A nebo si to možná jen my pleteme,protože je velký rozdíl mezi přírodní a bio. Třeba tam používají bio extrakty ale zase tam dávají i některé ropné látky,no a to už se mi nelíbí. Jinak Hádek není přírodní,ale pokud vyhovuje tak je to dobré. Taky uvažuju že si koupím nějaký mycí olej na pokožku protože ji mám po těch levných "čističích" docela zhuntovanou-dělají se mi suchá místa,která pak přecházejí do úplně bílých teček na těle. Dost mě to trápí,už dva roky se toho snažím zbavit ale jen co vysvitne sluníčko tak se mi zase vytvoří. Asi mám alergii na slunce-tedy na přemíru UVA a UVB záření. Příští léto se hodlám vehementně bránit a to co nejvyšším faktorem,a budu se mazat i do města a tak. Slunce je v posledních letech čím dál tím agresivnější a nechci si přivodit za 20let rakovinu jen proto že jsem se zapomněla namazat. Neporadíš nějaký dobrý olejíček od Hádka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

to Leotýnka:
ahojky, no ja od Hádka měla santalový olejíček ten je na problematickou plet...ted mam odlicovaci olej tak santalový a docela to jde Smile
Ale pokud máš doporučila bych ti zkusit Avene, pro me zatim jedna z nejlepsich záležitostí když se jedna o plet...a pouziva ji i maka ktera ma extremne citlivou pokozku. Nebo potom jeste JUST ale to uz je ponekud dražší Confused ti maji i vyborne samponky...
No a s tím mazáním UV faktorem!!To podporuju me by ani nenapadlo v lete nedej boze u moře nebo na horách nepoužít moji 50+(na obličej) netoužím za 10 let vypadat jak seschlina...a do solárka by me tak ynikdo nedostal...hlavne po rozhovoru s lekarem Idea to se radsi budu denne mazat ropnýma mlekama s pridavkem samoopalovaku a nebo si zajedu k moricku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 6:32 pm    Předmět: Citovat

Ježíš sem četla nepozorně...ty chceš olejík na tělo....to ti al ebohužel neporadím ale maji jich v nabidce oprvadu hodne..a vim ze je pouziva kamoska...a krásne voní Razz fakt nadherne....
NU a taky sem se dočetla, že hadek - je teda aspo Organic product - tj min.80% přírodních ingrediencí Cool tak aspon neco ne? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

Mylady napsal:
Ježíš sem četla nepozorně...ty chceš olejík na tělo....to ti al ebohužel neporadím ale maji jich v nabidce oprvadu hodne..a vim ze je pouziva kamoska...a krásne voní Razz fakt nadherne....
NU a taky sem se dočetla, že hadek - je teda aspo Organic product - tj min.80% přírodních ingrediencí Cool tak aspon neco ne? Cool


I tak děkuju Wink Já jsem nějakou chvíli do solária chodila ale jen proto že můj přítel tam nechtěl chodit sám. Ty problémy s kůží ale nemám z toho protože se mi to dělalo už před 2 lety. Já samoopalováky nemusím,vždy mi po nich hnusně "smrdí" kůže. Doufám že to tak necítím jen já,ale ten "smrad" se nedá zahladit ani parfémem a já to pořád cítím,tudíž se s lidma pak necítím ve své kůži.
Co se týče akné tak s tím taky bojuji se střídavými úspěchy. Od Avéne jsem si koupila před nedávnem ten zkušební balíček za 50kč,ale nevyhovovalo mi to. Gel strašně vysoušet a po krémech se mi začal nehorázně loupat nos.Je to holt problematické Crying or Very sad Teď mám olejíček od Salusu-ze začátku zázrak, teď už mi to tak nepřipadá. Možná zainvestuju do Lavery nebo do Cannadermu. Jen mě nebaví vyhazovat peníze za krémy které pak už nikdy nedopoužívám. Kdyby ste někdo byl z okolí Frýdku Místku tak bych různé krémy i šampony darovala či vyměnila. Ale posílat se mi to nechce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 8:44 pm    Předmět: Citovat

to leo: mas pravdu ty kremy nic moc...ale ted uz mam po druhe od lorealu a tem docela voni...ale je to jen ten na to lehke opaleni samoopalovak bych nebyla schopna nanest tak abych nevypadala jak zebra Laughing
Od laverky sem mela testery nejake...a pohoda ja zase nemam s tou pleti takove problemy myslim tak snesu vselicos Very Happy
JInak k vlaskum....vim ze tady nemate moc radi normalni kadernicke sampiky...ale ja tedka zobu pantenol a umyvam porad tigi...a tak krasne vlasky jsem uz dlouho nemela Wink nemohu vynachvalit...a i okoli si vsimlo coz je asi nejvice smerodatné Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

Teď když je Kiss My Face na biosféře by mě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti s jejich mýdly? Některé ty výrobky opravdu vypadají podezřele, ale některé nemají špatné složení a jejich mýdla se mně líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Mě docela zaráží, že nepíšou KOLIK chtěj za poštovný.... Shocked Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.