Pleva - medový šampon, s propolisem a jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=618b5375ad7b2fdc0188eaafeb59db01Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 7:00 pm    Předmět: Šampon s propolisem Citovat

Ahoj. Máte někdo zkušenosti se šamponem s propolisem od firmy Milan
Pleva? Koupila jsem jej v prodejně se zdravou výživou a měl by být přírodní. Nevíte zda skutečně je čistě přírodní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Pleva není přírodní, vzala sem si od nich leták, kde měli vypsané složení všech výrobků a je to normální chemie. Zkusím ten leták najít, ale myslím, že sem ho vyhodila s tím, že když to není přírodní, tak ho stejně nebudu potřebovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 7:15 pm    Předmět: Citovat

bohuzel nemam, ale zajimaly by me zkusenosti ostatnich tez. Taky po nem pokukuji, ze bych ho casem nekdy koupila. premyslim nad
http://www.pleva.cz/sindex.php?idvyrb=31&akc=detail

nebo

http://www.pleva.cz/sindex.php?idvyrb=32&akc=detail

Tak potom pisni jak Ti sedl. Jinak myslim, ze toto bude stopro prirodni a snad i bez silikonu Wink kdyztak at me ostani opravi Rolling Eyes Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 8:07 am    Předmět: Citovat

Čistě přírodní sice není... ale to většina věcí.
Obsahuje sice některé chemické látky, ale v menším poměru, než je běžné. Navíc propolisu v něm je docela dost. (kosmetickou řadu s propolisem teď představil i elsev, tam je ho ale méně)

Rozhodně bych řekla, že je docela dobrý. Nevím o víc propolisovém šamponu v tuto chvíli na našem trhu. Navíc Pleva se vyloženě specializuje na kosmetiku z včelích produktů. Umějí s těmi extrakty nakládat a nezničit v nich účinné látky. Jedná se tedy spíše o léčebnou kosmetiku.

Propolis má mnoho kladných účinků na organismus. Snižuje maštění vlasů, popdporuje silně regeneraci pokožky. Podílí se i na obranyschopnosti, hojení a podobně. Posiluje metabolismus buněk. Ovšem rozhodně bych ho nedoporučila k dlouhodobému používání. Spíš jako takovou terapii... vypotřebovat jedno balení, a apk zase na nějakou dobu nechat být. Při dlouhodobém používání jednak přestane působit (to ostatně platí pro všechno) a také se může vytvořit přecitlivělost. Někteří lidé jsou na propolis alergičtí.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: ne srpen 10, 2008 3:15 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska ten šampon s propolisem vyzkoušela. Je moc příjemný a krásně voní. Promasírovala jsem si pokožku hlavy a bylo to opravdu příjemné. Vlasy jsou jemné a krásně voní a jsou takové nadýchané. Tak uvidím po dvou dnech a po několika použitích.

Měl by působit i proti lupům, na regeneraci pokožky a zesílení vlasů. Začínám uvažovat, že si koupím i vlasovou vodu s medem, nebo propolisem.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 10:17 am    Předmět: Citovat

i purus meda má medový šampon s propolisem,ale jaké je složení netuším..

Šampon obsahuje přírodní produkty - včelí med, propolis, extrakt lopuchu, kyselinu salicylovou a vonné látky ze včelího vosku, které mu dodávají příjemnou vůni a zaručují příznivé působení na vlasovou pokožku. Používáním 2x týdně se dosahuje citlivého dermatologického účinku, který pomáhá udržet zdravou pokožku ve vysoké kondici a tím i odolnosti proti onemocněním. Působí také dobře jako doplňková péče při dermatitidách různého původu tam, kde není mytí šamponem kontraindikováno. Rovněž zabraňuje tvorbě lupů. Přídavek kondicionéru umožňuje velice jemné ošetření vlasů, které se lépe upravují a udržují.

http://www.purusmeda.cz/inshop/propolisove-pripravky/pm-sampon-propolisovy-s-medem-200ml.html


Naposledy upravil jitty dne út srpen 12, 2008 9:30 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruleee
21-40
21-40


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 1:42 pm    Předmět: Citovat

Já vyzkoušela propolisový šampon od Procyon: http://manufacture35.cz/med/medovakosm.htm
Přišel mi docela fajn, ale stejně po každém umytí plácám na hlavu masku, takže samotný efekt šamponu moc posoudit nemůžu. Jen si pamatuju, že moc nepěnil, ale to mi nevadí, tím míň chemie... Taky mě po něm nesvědila hlava, což je dobrá známka Cool
_________________
... open your eyes before you die ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 4:11 pm    Předmět: Citovat

Jaruleee napsal:
Já vyzkoušela propolisový šampon od Procyon: http://manufacture35.cz/med/medovakosm.htm
Přišel mi docela fajn, ale stejně po každém umytí plácám na hlavu masku, takže samotný efekt šamponu moc posoudit nemůžu. Jen si pamatuju, že moc nepěnil, ale to mi nevadí, tím míň chemie... Taky mě po něm nesvědila hlava, což je dobrá známka Cool


Hmm... bohužel tam vůbec není složení.
Někde se to objednává, nebo jsi to koupila někde v obchůdku? Docela by mě to zajímalo. Medové kosmetiky není nikdy dost Twisted Evil Zvlášt v zimě se mi hrozně vysušuje kůže. Confused
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaruleee
21-40
21-40


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 9:19 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Jaruleee napsal:
Já vyzkoušela propolisový šampon od Procyon: http://manufacture35.cz/med/medovakosm.htm
Přišel mi docela fajn, ale stejně po každém umytí plácám na hlavu masku, takže samotný efekt šamponu moc posoudit nemůžu. Jen si pamatuju, že moc nepěnil, ale to mi nevadí, tím míň chemie... Taky mě po něm nesvědila hlava, což je dobrá známka Cool


Hmm... bohužel tam vůbec není složení.
Někde se to objednává, nebo jsi to koupila někde v obchůdku? Docela by mě to zajímalo. Medové kosmetiky není nikdy dost Twisted Evil Zvlášt v zimě se mi hrozně vysušuje kůže. Confused


Tyhle výrobky většinou seženeš v obchůdcích s přírodní kosmetikou typu manufaktura. Možná se dají i objednat, ale s tím nemám zkušenost. Babči jsem koupila medový šampon a sprchový gel od stejný značky a moc si je vychvalovala. Wink
_________________
... open your eyes before you die ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 9:58 am    Předmět: Citovat

Vyzkoušela jsem medový šampon s kondicionerem od Plevy a jsem s ním spokojená. Nevoní sice nijak zvlášť výrazně, ale zato dobře pění. Vláskům se to asi líbí, přiznám, že žádné speciální pocity po prvním mytí nejsou. Normální šampon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.