Venita henna color
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a0f102321ae7707b82234c8fbf670a2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 11:36 am    Předmět: Citovat

Taky občas použiju, vlasy mám tmavě blond a odstín Jantar na nich vykouzlí nádherný tizián. Sluneční blond mi nechytl. Ale barva se mi nevymývá, jen ztrácí na intenzitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem použila poprvé tuto "hennu". No, nevím, ale mě to přišlo jako celkem normální barva na vlasy. Nespozorovala jsem nic, co pozoruju, když použiju čistou hennu. Tedy ano obarvilo mi to ty vlasy, ale nemyslím, že by to bylo nějak regenerační... Měla jsem to na hlavě asi 3 hodiny Embarassed (nějak jsem zvyklá mít na hlavě hennu delší dobu), odstín rubín a na mé tmavě hnědé vlasy mi to chytlo černě s červenými odlesky.
Zkusím to ještě někdy použít, a když zachytím nějaký nový zážitek, tak se tu svěřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vloucak
81-160
81-160


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

a to teda nedělá žádný špatnosti s původním hennovým nánosem? i když je v tom jiná chemie? já myslela že henna s chemií nekamarádí ... Shocked ty jo to by vážně stálo za pouvažování Wink používá tu někdo ty světlejší odstíny? jestli by nebyli k nahlédnutí v galerii (myslím blond a světle hnědé ne zrzavé a červené Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zokynka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

A co má jako znamenat ten Henna plus zesvětlovač? Jako že zesvětlení hennou? Rozumí tomu někdo?
Já jsem tyto barvy viděla u Vietnamců, tedy ty hennové tam neměli, ale normální chemické Venita a měla jsem pokušení je vyzkoušet, ale neměli tam ani obrázky jak barva chytá na jaké odstíny vlasů. Radši jsem neriskovala, aby mi ty vlasy neslezly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freteška
0-7
0-7


Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 12:57 am    Předmět: mno nevim... Citovat

čaute hoky, dneska jsem taky potkala venitu a já nevim čím to je, ale fakt mi to nechytlo...jen trochu přes odrostlej melír...asi mám moc husté a pevné vlasy a nebo to chce delší čas... takže jestli máte taky husté vlasy, zvolte radši něco jiného, jinak to jsou zbytečně vyhozený prachy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rafkette
8-20
8-20


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

lidi, já jsme si dneska koupila odstín Lískový ořech, protože si chci vlasy nechat na původní barvě, protože jsem si barvila vlasy takovou víc do rezata a mně se to už nelíbí, vypadá to jak suché konečky, tak jse si koupila tu venita barvu v domění, že je to henna, ale jak to čtu od vás, tak k tomu ztrácím důvěru Confused ještě jsem ji nepoužila, právě jsem totiž přišla z krámu domů. Hledala jsem nědou hennu z DM ale jako náhodou ji měli všude vyprodanou,i v Hradci, i v Pardubicích :/ tak jsem zašla do něaký malý drogerky a tam tohle, tak nevim Confused kdyžtak mě trohu pošťouchněte ať to na tu hlavu dám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rafkette
8-20
8-20


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 6:35 pm    Předmět: Citovat

mám to na hlavě, doufám že mi nevypadají vlasy Crying or Very sad mám docela strach Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 7:39 pm    Předmět: Citovat

Neboj, teď jsem jí měla a v poho. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

morgiš, jak jsi tenkráte dopadla při barvení? narazila jsem na to v drogerce a a ukořistila sem papriku... sice si to asi nechám na až za dýl, až po chem. barvení, ale jak chytá? resp jak chytá na rez a hennu a tak... tož piš Exclamation Laughing Cool
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 1:02 pm    Předmět: Citovat

Mě chytá bezvadně. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.