Henna Urtekram
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6df6f351df08d382361af9026b3485fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

hanele napsal:
Blondorezka napsal:
Tak to by šlo, ať to mám všechno od jedné značky... v pondělí jdu do obchůdku pro šampon a kondicionér, tak přiberu ještě reg.hennu Very Happy A jéje, zas záchvat megalomanie, to se peněženka zatřese Twisted Evil


a prosimtěě odkud jsi nebo v jakem obchodě to všechno kupuješ?..
ja jsem tady v ostravě prolezla asi všecky zdrave vyživy a tak ale nikde nic neměli od urtekramu..


Jsem z Prahy a ve Vinohradské je biomarket snad s kompletním sortimentem U. To Ti asi moc nepomůžu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 2:52 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:


TAky jsem tam byla a nic tam neměli Evil or Very Mad


ale ano, slyšeli o urtekramu Wink ale dováží jen nějaké plechovky s hráškem nebo co Very Happy (tedy, objednávájí z Vítek Trade, který dodává i urtekram, ale jen to jídlo) a pochybuju, že přistoupí na objednání šamponu, protože to nikdy nevedli a neznám nikoho, kdo by byl ochoten odkoupit třeba 50 urtekramů naráz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Tak to by šlo, ať to mám všechno od jedné značky... v pondělí jdu do obchůdku pro šampon a kondicionér, tak přiberu ještě reg.hennu Very Happy A jéje, zas záchvat megalomanie, to se peněženka zatřese Twisted Evil


ja si dnes koupila cernou a ta jedina stala 160, ostatni staly o asi 240. tak nevim, jestli zdrazili a tahle byla posledni(meli cernou jedinou).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Na vědomost se dává, že urtekram hennu mají v Pí-centru v Ol. Momentálně jen kaštan.... Sad Ale objednají Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 9:34 pm    Předmět: Citovat

...a taky mi není jasný (teď to lovím na netu), jak je to s urterkramíma odstínama Shocked ! Řekla jsem červenou a koukám jak puk, že existuje i ohnivě Shocked Cool Very Happy červená!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 8:50 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Kathory napsal:
Hanele, já se Ti nedivím. Urtekram v Ostravě sehnat nejde. Já sama pro Urtekram a Hennecolor musím jezdit do Olomouce (strašné, že? Třetí největší město v ČR a je tu velké kulové...) Jinak na internetu je napsané, že se Urtekram dováží do obchůdku na Nádražní ulici někde v centru, či kde tam - má tam být zdravá výživa. Podle slov prodavačky Urtekram v životě neslyšela, ale možná se dá s nimi domluvit, že jestli jsou nějak propojeni, tak by mohli Urtoš objednat. Zkus se zeptat tam a uvidíš Smile


TAky jsem tam byla a nic tam neměli Evil or Very Mad

To jste udělaly úplně stejnou chybu, jako před časem já...on je na těch stránkách vitektrade seznam obchodů, ale Urtekram mají, jen když je u toho obchodu napsáno "K" (je to tam v poznámce). No a zrovna u toho obchodu v Nádražní ulici žádné K není Sad Blbý je, že se to strašně jednoduše přehlédne Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 1:57 pm    Předmět: šediny a henna Citovat

Použila jsem od Urtekram hennu brown. Mám melírované vlasy (naposled barvené před 4 týdny). Postupovala jsem dle návodu, jen přidala trošku citronu. Za dvě hodiny smyla a výsledek téměř žádný, krom zrz odlesků. Na šedivé vlasy a na odrosty(moje přírodní barva) to nechytlo vůbec Question
Můžete mi poradit, jak zvýšit barevný účinek. Ještě mi zbyla polovina sáčku, mám ji zkusit smichat s trochou indiga nebo s černou od Urtekramu (pokud ji tedy vyrábějí)? Nebo to mám zkoušet dále a po více použitích se to zlepší?

Děkuji za radu. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 2:10 pm    Předmět: Re: šediny a henna Citovat

myslim, že 2 hodiny jsou fakt málo.... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 3:47 pm    Předmět: Re: šediny a henna Citovat

Jo jo, je to možné. Držela jsem se ale toho, co je napsané na obalu. Píší tam 1/2 až 2 hodiny podle kvality vlasů. Já je mám celkem poškozené, tak jsem myslela že 2 hodiny bude ok. Vím, že holky na DV mají hennu na hlavě třeba celou noc, koukala jsem na forum o maximální době působení, ale přišlo mi to zbytečně dlouho. Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 3:52 pm    Předmět: Citovat

ty čtyři bych viděla jako ideální Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.